Гардероба со врата

Сопственик е на работилницата 8000㎡, 100 работници, има богато искуство за прекуморско производство на производи по нарачка, како гардероба, гардероба со врата. Кујна со рамен пакет, кујнски ормар.

Сега се повеќе клиенти би сакале да ги мешаат кинеските традиционални елементи во декорацијата на вашата куќа. Гардеробата е изработена од Термофоил (ПВЦ обвивка), што е природно како и житото од дрво. Отворените фиоки и про transparentирните дизајни се надополнуваат едни со други, украсени со додатоци, завршни работи и осветлување - може да го однесат вашиот дофат плакар систем на ново ниво на организација на вашиот секојдневен живот.
J&S е познат производител и снабдувач на {клучен збор} во Кина. Нашите производи се трајни и квалитетни. Ако сега направам нарачка, дали ја имате на залиха? секако! Доколку е потребно, ние исто така обезбедуваме ценовници, понуди и 5 години гаранција. Ако сакам да продавам на големо, каква цена ќе ми дадеш? Ако вашата количина на големо е голема, можеме да ја обезбедиме фабричката цена. Прилагодениот {клучен збор} изработен во Кина може да се купи по ниска цена или ефтина цена. Вие сте добредојдени да дојдете во нашата фабрика за да го купите најновиот дизајн, најновиот и попуст {клучен збор}. Нашите производи не се само мода во дизајнот, туку се и елегантни и фенси. Покрај тоа, ние поддржуваме големо пакување. Можете да бидете сигурни дека ќе купите производ со попуст од нас. Дозволете ни да соработуваме едни со други за да создадеме подобра иднина и взаемна корист.