Прошетка во Организатор на гардероба на плакарни системи

Прошетка во Организатор на гардероба на плакарни системи

Добро опремен Организатор на плакари во плакарот е од суштинско значење за многу сопственици на куќи овие денови.

Дета Product за производот

Прошетка во Организатор на гардероба на плакарни системи

 

Добро опремен Организатор на плакари во плакарот е од суштинско значење за многу сопственици на куќи овие денови. Овие области за складирање еволуираа во персонализирани простори кои се многу повеќе од место за чување облека. Оваа меламинска прошетка во плакарот е погодна за дома со голем простор, а луѓето претпочитаат соодветен и пријатен живот. Денес модерните прошетки се претвораат во личен рај како место за одмор.

Ние нудиме услуга за едношалтерско решение, заштедете време и енергија, Ако сте градител, изведувач, развивач, трговец со кујна, компанија за реновирање, добредојдовте да контактирате со нас.

 

 

Прошетка во Организатор на гардероба на плакарни системи

 

a, Walk in Robe Флексибилните опции за внатрешни работи ви помагаат максимално да го искористите просторот за складирање во спалната соба.

б, Одете во системи за плакари Чувајте ги вашите скапоцености заклучени и обезбедени во сеф од гардероба.

в, Прошетка во гардероба Заштедете простор во вашата спална соба со нашите лизгачки врати на гардеробата.

г, Светлата за прошетка во плакарот Организатор може да се вклучат и исклучат со отворање и затворање на вратите на гардеробата.Одете во параметар на организаторот на гардероба на плакарот системи

 

Ставка

Прошетка во наметка, прошетка по системи на плакари, прошетка во гардероба,

Прошетка во плакарот Организатор, Мала прошетка во плакарот

Материјал

Е1 одделение честички/меламин од иверица завршен

Материјал за труп

Честички одбор /MFC /меламин од иверица заврши

Дебелина на трупот

18/25мм (прилагодено)

Боја на труп

Општо земено во бело

Материјал за врата

МДФ/ПЛИВУД

Додатоци

Blum/Hettich/кинески DTC

Големина и дизајн

Прилагодена големина и дизајн според изгледот на клиентот


Прошетка во додатоци Организатор на гардероба Closet Systems

 

Ние нудиме многу вредни додатоци за просторот за гардероба. Овие практични додатоци ви овозможуваат да креирате и поделите простор во гардеробите со цел да го оптимизирате просторот и да постигнете целосно адаптирана организација. Сега, дизајнирајте ја внатрешноста на вашата гардероба едноставно со додатоци како што се решетка за извлекување, кутија за складирање, решетка за панталони, лизгачко огледало итн.


Систем за складирање

Флексибилните опции за внатрешна гардероба ви помагаат максимално да го искористите просторот за складирање во спалната соба.Линија за производство

 

Сопствените 4 линии на производи, главно составени од германски машини HOMAG, гарантираат прецизност во производството. JS користи панели компатибилни со E1 или CARB како суровини за кујнски ормар, гардероба, суета за бања. Покрај тоа, купивме и други неопходни суровини од водечки кинески брендови, како што се честички, МДФ и лента за рабови. стабилност. Прошетка во плакарни системи Организатор на гардероба е изработен од меламин од честички од 18 мм, брава со камери и завртки како за хардвер за поврзување. Ние користиме уникатен софтвер за распаѓање на материјали за да обезбедиме точни големини на панел. Осигурајте се дека производите што им се даваат на клиентите се добри производи без проблеми со квалитетот.Случај на проект

 

Веќе повеќе од десетина години извезуваме искуство за глобален проект за домување, доставуваме кујнски ормар со рамни пакувања, гардероба за кујна по нарачка, суета за бањи во многу земји.

Како што се Обединетите држави, Мексико, Канада, Јужна Африка, Дубаи, Малезија, Камбоџа, Тајланд,

Австралија, Нов Зеланд.ect.Најчесто поставувани прашања

 

П: Какви производи ви обезбедуваат?

Кујнски ормар, гардероба, бања.


П: Која е структурата на вашиот кабинет?

Без рамки, со заклучување на камерата или со завртки


П: Какви врати имате?

Меламин, ПВЦ (термоформиран), Лак, Акрилик, Ламинат, Дрвен фурнир.


П: Дали можеме да го направиме кабинетот според нашите големини?

Секако, работиме по нарачка на производи.


П: Која е вашата политика за оштетениот производ? Повеќето фабрики ни испраќаат висок процент на недостатоци.

Да, ова е непобитен проблем. Сега работевме на строг систем во означувањето и превозот за да го намалиме ризикот од испорака што недостасува. Производите се во строг QC систем, секој чекор за производство.


П: Колку време ви е потребно за да ги обезбедите опциите за дизајнирање за нас?

2 дена откако клиентот обезбеди распоред и јасно мерење


П: Дали имате ценовник?

Да, испратете ни е -пошта/барање, ќе добиете стандарден ценовник за повикување.
Жешка тагови: Прошетка во плакарни системи Организатор на гардероба, производители, добавувачи, големопродажба, фабрика, прилагодено, на залиха, на големо, Кина, евтини, попусти, ниски цени, купете попуст, цена, ценовник, цитат, мода, најнови, квалитетни, издржливи, најнови Дизајн, 5 години гаранција, елегантен, фенси

Испрати пребарување

Поврзани производи