Уникатна Wallидна шкафче за бања Модерна дабова суета

Уникатна Wallидна шкафче за бања Модерна дабова суета

Ние доставуваме уникатна Wallидна шкафче за бања Модерна дабова суета. Неговата интегрирана карактеристика го интегрира секој дел од просторијата за бања во еден, што е пријатно, пријатно за око и воодушевувачко.

Дета Product за производот

Уникатна Wallидна шкафче за бања Модерна дабова суета

 

Набавете уникатна Wallидна шкафче за бања Модерна дабова суета.

1. Целокупниот ормар за бања очигледно го надминува традиционалниот ормар за бања во извесна смисла. Неговата интегрирана карактеристика го интегрира секој дел од просторијата за бања во еден, што е пријатно, пријатно за око и воодушевувачко.

2. Целиот интегрален ормар за бања е главно затоа што неговата обликувана шасија е интегрална, која има функција на водоотпорна и водоотпорна. Кои се предностите и недостатоците на целокупниот ормар за бања

3. Целокупниот ормар за бања значи дека сливот, славината, огледалото итн. Се интегрирани во целокупната околина во ограничен простор. Сите придружни производи се испорачуваат од една единица. Ова е аспект на целокупната бања, што е погодно за корисниците во иднина. одржува

Ние нудиме низа услуги за да ви го олесниме животот. Ние обезбедуваме услуги кои вклучуваат дизајн, мерење, пакет, инсталација и гаранција за производот. Ако сте градежник, изведувач, веледрогерија или сопственик на дом, всушност ви заштедуваме време и енергија за да ги решите овие работи.

 

 

 

Уникатни Wallидни ормани за бања Модерни одлики на даб суета

 

ПРЕДМЕТ

ДЕС

W

D

H

ГЛАВЕН КАБИНЕТ

18 мм дрво

1000

480

500

ОГЛЕДАЛО КАБИНЕТ

MIRROR+18 мм дрво

600

/

/

СОЛИЈА

ТРГОВИЈА СОЛИЈА

500

390

140

ТРГОВИЈА

Мермер

1000

500

30

✠”Современ систем за складирање на суета, одржувајте ја нередот во вашата бања со нашето иновативно складирање во бањата со вредност за надградба;

✠”, Wallиден ормар за бања со огледало Систем за осветлување осигурувајте ги сите ваши суети специјално дизајнирани за бања;

✠”Современиот хардвер за суета користи врвни тркачи за фиоки во Кина, шарки за меко затворање на Blum;

✠”Суетни производи за бања Големините да се прилагодат според вашиот распоред за да одговараат на бањата точно заштедете повеќе простор.Параметар на единствена Wallидна шкафче за бања Модерна дабова суета

 

Тип

Уникатна Wallидна шкафче за бања Модерна дабова суета

Карактеристика

Wallиден ормар за бања, Уникатни суети за бања, модерна суета,

Суета за бања во даб, суети за бања

Материјал од труп

16мм MFC / 18мм дрво

Материјал на вратата

Цврсто дрво / Меламин / Лак / ПВЦ / акрилик / дрво фурнир /

СОЛИЈА

Керамички

Материјал на countertop

Кварц / цврста површина / мермер / гранит (природен или вештачки)

Додатоци

Достапно

Големина и дизајн

Прилагодена големина и дизајн

 

Details of Уникатна Wallидна шкафче за бања Модерна дабова суета

 

board ‘Еколошка честичка / иверица

Сите наши панели се во согласност со класата на емисии Европски Е1 и ги исполнуваат строгите стандарди за емисии на Калифорнискиот одбор за воздушни ресурси (CARB).â‘¡Свршена лента за меламин Еџ и дупка за дупчење

Придобивките од дизајнот на четири-страничниот шкаф за запечатување не се само за да се намали ослободувањето на формалдехид, туку и да се спречи влагата да влезе во подлогата на таблата за да се спречи деформација.. ‘¢ Хардвер за поврзување на кабинетот

 

 


Соработувајте со меѓународни врвни брендови: BLUM & DTC & GARIS. 50 години работен век. Поминување на 200.000 тест за отворање и затворање на циклусот. И фиоката е широко употребувана во шини за водење мебел, шини за водење на трговски марки од хардвер за корпи, Пруги за фиоки за кујнски кабинети, кутија за фиоки за бања.За Фабрика

 

Соработувајќи со Германска машинерија и софтвер за производство од страна на HOMAG & reg; и користејќи најквалитетни материјали и интелигентна машина, производите на J & S одржуваат висок квалитет со силно конкурентна цена на кујнски куфер, гардероба, ормар за бања, суета.

Сопствени автоматски линии на производи, главно составени од машини Германија HOMAG, гарантираат прецизност и стабилност на производството. Информативниот систем, кој се карактеризира со големи податоци и компјутерски облаци, во голема мера ја подобрува ефикасноста на нашето масовно прилагодување.Случај со прекуокеански проект за кујнски ормар, гардероба, суета за бања

 

J&S, како една од водечките брендови во Гуангдонг, ви ги снабдува најдобрите кујнски ормани, гардероба, ормар за бања, производи за сопствени производи во цела куќа. Во изминатите неколку години, ние бесконечно работиме на проширување на нашите меѓународни пазари. До крајот на 2020 година, нашите производи беа прифатени од многу земји (2000 проекти) низ целиот свет, како што се Австралија, Америка, Панама, Камбоџа, Малезија, Тајланд, Ангола, Кенија, Катар, Саудиска Арабија итн. До 2020 година Со исклучителни дизајни и нашата професионална проектна услуга за едношалтерско решение, производите и услугите на J & Sâ се признати на меѓународно ниво од инвеститорот, градежниците, изведувачите, брокерите на проектите и компанијата за реновирање.Најчесто поставувани прашања

 

П. Кој е дрвениот материјал што го користите?

О: Имаме голем материјал залихи на меламин, ПВЦ, лак, акрилик, дрвен фурнир.


П. Дали можете да произведете ормани без рамка?

О: Покрај американската стандардна линија со кабинети во рамки, ние произведуваме ормани без рамки секој месец.

 

П. Како е рокот на производство и рокот на плаќање?

О: Времетраењето на производството е 40 дена за почетна нарачка и 25-35 дена за повторен налог Нашиот рок на плаќање е 1. 30% Т / Т жица по одобрување на договорот за продажба и 70% биланс пред испораката


П. За услугата по продажба

О: Ако имате какво било прашање за тоа како да инсталирате кујнски ормани, ќе ве упатиме чекор по чекор додека успее инсталацијата.

 

Или ако нешто скршено при испорака, можете да се фотографирате со нас, ние ќе направиме нов дел за вас бесплатно.

П: Кое е вашето време на испорака?
О: ако нашата залиха е достапна, стоката може да се вчита за 7 дена откако ќе го добиете вашиот депозит. Во спротивно, би биле околу 20 -25 дена колку што треба да произведеме за вас.

П: Кои се вашите услови за плаќање?
О: Нашите услови за плаќање се готовина, Westem Union, T / T, L / C на повидок. 30% како депозит и 70% како биланс пред пратката.

П: Кои се вашите цени?
О: FOB, CIF, CNF, EXW во зависност од условите на клиентите.

П: Можете ли да направите OEM за нас?
О: Да, можеме да го поставиме OEM според стандардот за квалитет и пакетот на клиентот.


Ви благодариме што ја внесовте мојата веб-страница. Мислам дека сакате да ги знаете следниве информации. Ако не го содржи прашањето што сакате да го знаете, испратете ни е-пошта.
Жешка тагови: Единствена Wallидна шкафче за бања Модерна дабова суета, производители, добавувачи, големопродажба, фабрика, кориснички, на залиха, рефус, Кина, ефтина, попуст, ниска цена, попуст за купување, цена, ценовник, котација, мода, најнова, квалитетна, издржлива, Најнов дизајн, 5 години гаранција, елегантен, фенси

Испрати пребарување

Поврзани производи