Две фиоки со базен рамен пакет Дизајн на кујна

Две фиоки со базен рамен пакет Дизајн на кујна

Дизајнот на кујната со две фиоки со рамен пакет е модуларен шкаф за фиоки, непречено лизгачка тандемска фиока помага да се складираат повеќе мали работи во кујната, како што се прибор за јадење, нож, вилушки.

Дета Product за производот

Две фиоки со основен пакет кујнски дизајн

 

1. Дизајнот на кујната со две фиоки со основен пакет е модуларен кабинет за фиоки, непречено лизгачка тандемска фиока помага да се складираат повеќе мали работи во кујната, како што се прибор за јадење, нож, вилушки.

2. Повеќе предмети за кабинетот за опција ги задоволуваат различните кориснички потреби на клиентите;

3. Заштеда на трошоци дизајн пријателски дизајн;

4. Секоја единица за основни кутии доаѓа со инструкции за монтажа и нејзиниот потребен хардвер;

5. Користете картонска капа или преклоплива хартиена кутија, логото специфично за клиентите може да се испечати по потреба, а формата на пакувањето е квадратна за да се истакне квалитетот.

Кујната со рамни пакувања е добро продадена во многу земји низ целиот свет, најпопуларна на пазарот за мебел во Нов Зеланд, Австралија, Велика Британија.


 

Фактори на две фиоки база рамен пакет кујна

 

kitchenДве фиоки со основна рамна кутија со кујна е еднаква фиока за поделба со брендирана тандем кутија;

rem Премиум квалитет Е1 со ниска емисија на формалдехид;

doorВратата на стилот на ПВЦ со шејкер е популарен дизајн на село;

☞ Трајна и стабилна структура обезбедува долг животен век.

ellДобро однапред дупчени и исечени, она што треба да направите е само да ги соберете панелите заедно



Две фиоки базен рамен пакет кујнски материјал параметар

 

ПРЕДМЕТ

прифатливи кујни, дизајн на кујнски кабинет, комплети за DIY

Шифра на кабинетот

B2DXX72

дебелина

16,18 мм

Материјал

Честички одбор/иверица

Боја

Бела или сива

Одделение

E0, E1 (емисија на формалдехид â .00,08mg/m3)

Широк кабинет

600 мм, 800 мм, 900 мм

Шарка

Не/А

Нога

ПП тешка прилагодлива нога

Фиока

Не/А

Материјал за врата

Не/А

MOQ

20GP (Околу 200-300 кабинети)

Пакување

Рамно пакување/срушете го пакувањето


Детали за Две фиоки со основна рамна пакет кујна

 

â ‘Еколошка честичка/иверица

Сите наши панели се во согласност со европската класа за емисија Е1 и ги исполнуваат строгите стандарди за емисии на калифорниски одбор за воздушни ресурси (CARB).


                       

fect‘¡Совршено опкружување со меламин Еџ

Придобивките од дизајнот на кабинетот со четири страни за запечатување на рабовите не се само да го намалат ослободувањето на формалдехид, туку и да спречат влага да влезе во подлогата на плочата за да спречи деформација


 

â ‘¢ Кабинетот поврзува хардвер

Соработувајте со меѓународни врвни брендови: BLUM & DTC. 50 години работен век. Полагање на 200.000 тестови за циклус на отворање и затворање.




Две фиоки базен рамен пакет кујна внатрешна структура

 

Кујните со рамни пакувања нудат фантастична комбинација на квалитет, стил и вредност, што ги прави совршени за сопствениците на домови, инвеститори и D.I.Y. ентузијасти исто. Кујните на J&S ги споделуваат причините зошто кујните со рамни пакувања обезбедуваат совршено решение за секој дом.



Линија за производство

 

Сопствените 4 линии на производи, главно составени од германски машини HOMAG, гарантираат прецизност во производството. JS користи панели компатибилни со E1 или CARB како суровини за кујнски ормар, гардероба, суета за бања. Покрај тоа, купивме и други неопходни суровини од водечки кинески брендови, како што се честички, МДФ и лента за рабови. стабилност.



Случај на проект

 

Бевме повеќе од десетина години извезувајќи искуство за глобален проект за домување, доставуваме кујнски кабинет со рамни пакувања, гардероба за кујна по нарачка, суета за бањи во многу земји. Како што се Обединетите држави, Мексико, Канада, Јужна Африка, Дубаи, Малезија, Камбоџа, Тајланд, Австрилија, Нов Зеланд.ect.



Најчесто поставувани прашања

 

П: Што е кујна со рамни пакувања?

Кујните со рамни пакувања се испорачуваат во кутија, подготвени да ги составите и инсталирате сами или од трговец. Модуларниот стил на кабинетот го олеснува изборот на компонентите потребни за да се создаде идеална кујна за вашиот простор. Започнете со избор на кабинети, потоа преминете на додатоци, врати, панели и клупи.


П: Која е структурата на вашиот кабинет?

Без рамки, со заклучување на камерата или со завртки


П: Дали е лесно да се собере кабинетот?

Кујните со рамни пакувања се модуларни, што значи дека можат да се конфигурираат во речиси секој простор. Најдобро од с,, тие се лесни за монтажа и инсталирање. И ако сами се справувате со монтажа и инсталација, можете да заштедите пари.


П: Дали имате ценовник?

Да, испратете ни е -пошта/барање, ќе добиете стандарден ценовник за повикување.


П: Колку време ви е потребно за да ги обезбедите опциите за дизајнирање за нас?

2 дена откако клиентот обезбеди распоред и јасно мерење




Жешка тагови: Дизајн на кујна со две фиоки со базен стан Најнов дизајн, 5 години гаранција, елегантен, фенси

Испрати пребарување

Поврзани производи