Три фиоки со базен рамен пакет Кујнски кабинет

Три фиоки со базен рамен пакет Кујнски кабинет

Три фиоки основен пакет кујнски кабинет е модуларен кабинет, лесен за продажба и заштеда на трошоци.

Дета Product за производот

Три фиоки базен рамен пакет кујнски кабинет

 

1. Три фиоки со основен пакет кујнски кабинет е модуларен кабинет, лесен за продажба и заштеда на трошоци

2. Многу видови модели задоволуваат различни кориснички потреби на клиентите;

3. Еко-пријателски материјал и може да се рециклира

4. Секоја единица за основни кутии доаѓа со инструкции за монтажа и нејзиниот потребен хардвер;

5. Кујните со рамни пакувања се испорачуваат во кутија, подготвени да ги составите и инсталирате сами или од трговец


 

Фактори на Три фиоки базен рамен пакет кујнски кабинет

 

reeТри фиоки со основен пакет кујнски ормар, функционален ормар за складирање прибор за јадење;

sl Лизгач на фиока за тандем кутија со мека мерка;

☞Типичен дизајн на село ПВЦ стил на врата со шејкер;

lock Заклучување камера или завртки поврзуваат хардвер за опција според потребите на клиентот;

legs Тешките нозе обезбедуваат живот на кујнскиот ормар.


 

Три фиоки базен рамен пакет кујнски кабинет материјал параметар

 

ПРЕДМЕТ

фиока за кујна со рамен пакет фиока за пакет, кујнски ормари преку Интернет

Шифра на кабинетот

B3DXX72

дебелина

16,18 мм

Материјал

Честички одбор/иверица

Боја

Бела или сива

Одделение

E0, E1 (емисија на формалдехид â .00,08mg/m3)

Широк кабинет

600 мм, 800 мм, 750 мм, 900 мм

Шарка

Не/А

Нога

ПП тешка прилагодлива нога

Фиока

ГАРИС, BLUM TANDEM BOX

Материјал за врата

ПВЦ, лак

MOQ

20GP (Околу 200-300 кабинети)

Пакување

Рамно пакување/срушете го пакувањето


Детали за Три фиоки базен рамен пакет кујнски шкаф

 

â ‘Еколошка честичка/иверица

Сите наши панели се во согласност со европската класа за емисија Е1 и ги исполнуваат строгите стандарди за емисии на калифорниски одбор за воздушни ресурси (CARB).


                   

fect‘¡Совршено опкружување со меламин Еџ

Придобивките од дизајнот на кабинетот со четири страни за запечатување на рабовите не се само да го намалат ослободувањето на формалдехид, туку и да спречат влага да влезе во подлогата на таблата за да спречи деформација.


 

â ‘¢ Кабинетот поврзува хардвер

Соработувајте со меѓународни врвни брендови: BLUM & DTC. 50 години работен век. Полагање на 200.000 тестови за циклус на отворање и затворање.
Три фиоки база рамен пакет кујна кабинет внатрешна структура

 

Кујните со рамни пакувања нудат фантастична комбинација на квалитет, стил и вредност, што ги прави совршени за сопствениците на домови, инвеститори и D.I.Y. ентузијасти исто. Кујните на J&S ги споделуваат причините зошто кујните со рамни пакувања обезбедуваат совршено решение за секој дом.Линија за производство

 

Сопствените 4 линии на производи, главно составени од германски машини HOMAG, гарантираат прецизност во производството. JS користи панели компатибилни со E1 или CARB како суровини за кујнски ормар, гардероба, суета за бања. Покрај тоа, купивме и други неопходни суровини од водечки кинески брендови, како што се честички, МДФ и лента за рабови. стабилност.Случај на проект

 

Веќе повеќе од десетина години извезуваме искуство за глобален проект за домување, доставуваме кујнски ормар со рамни пакувања, гардероба по нарачка, суета за бањи во многу земји. Како што се Обединетите држави, Мексико, Канада, Јужна Африка, Дубаи, Малезија, Камбоџа, Тајланд , Австрилија, Нов Зеланд.ect.


 

Најчесто поставувани прашања

 

П: Што е кујна со рамни пакувања?

Кујните со рамни пакувања се испорачуваат во кутија, подготвени да ги составите и инсталирате сами или од трговец. Модуларниот стил на кабинетот го олеснува изборот на компонентите потребни за да се создаде идеална кујна за вашиот простор. Започнете со избор на кабинети, потоа преминете на додатоци, врати, панели и клупи.


П: Која е структурата на вашиот кабинет?

Без рамки, со заклучување на камерата или со завртки


П: Дали е лесно да се собере кабинетот?

Кујните со рамни пакувања се модуларни, што значи дека можат да се конфигурираат во речиси секој простор. Најдобро од с,, тие се лесни за монтажа и инсталирање. И ако сами се справувате со монтажа и инсталација, можете да заштедите пари.


П: Рок на плаќање

Т/Т однапред, 30% депозит, биланс пред вчитување.


П: Како можам да добијам цитат

Испратете ни големини на кабинети и кажете ни дали има посебно барање за конфигурација на материјал, исто така, имаме редовен ценовник за рамни пакувања.
Жешка тагови: Три фиоки со основен пакет кујнски кабинет, производители, добавувачи, на големо, фабрика, прилагодено, на залиха, на големо, Кина, евтини, попусти, ниски цени, купете попуст, цена, ценовник, цитат, мода, најнови, квалитетни, издржливи, Најнов дизајн, 5 години гаранција, елегантен, фенси

Испрати пребарување

Поврзани производи