Кујна од термофоил кујна

Ние сме ODM & OEM фабрика за термо фолија кујна врата, кабинет да биде 15 години гаранција; 5 години гаранција за кујнска врата. PVC / термофолија е многу флексибилен производ, може да направи различни профили на кујнски врати, филер, столб, корниз и така натаму на.

Вратата на кујната со термофоил е една од популарните врати во светот, таа е економска цена. Основниот материјал на вратата од термофоил е плоча со густина, површината е направена со вакуумски меур или еднократен процес на обликување на компресија од ПВЦ филм. Термофоилската врата има многу опции во боја, реално жито од дрво, чиста боја, без пукање, деформација, отпорност на гребење, отпорност на топлина, отпорност на дамка и отпорност на бледнеење. Тоа е најзрелиот материјал од кабинетот и едноставно секојдневно одржување.

Изработкатермофолијаврата од кујната, Имаме завршен систем на услуги по продажбата. Вклучете техничка поддршка, упатства за инсталирање на производи, додаток за поддршка, мерење на страница

J&S е познат производител и снабдувач на {клучен збор} во Кина. Нашите производи се трајни и квалитетни. Ако сега направам нарачка, дали ја имате на залиха? секако! Доколку е потребно, ние исто така обезбедуваме ценовници, понуди и 5 години гаранција. Ако сакам да продавам на големо, каква цена ќе ми дадеш? Ако вашата количина на големо е голема, можеме да ја обезбедиме фабричката цена. Прилагодениот {клучен збор} изработен во Кина може да се купи по ниска цена или ефтина цена. Вие сте добредојдени да дојдете во нашата фабрика за да го купите најновиот дизајн, најновиот и попуст {клучен збор}. Нашите производи не се само мода во дизајнот, туку се и елегантни и фенси. Покрај тоа, ние поддржуваме големо пакување. Можете да бидете сигурни дека ќе купите производ со попуст од нас. Дозволете ни да соработуваме едни со други за да создадеме подобра иднина и взаемна корист.