Складирање Кујна Решение Магични катчиња катчиња

Складирање Кујна Решение Магични катчиња катчиња

Зошто треба да инсталираме Кабинети за магични катчиња за складирање кујна решение во вашата кујна?
Ако вашата кујна е неуредна, тоа не само што ќе ја намали ефикасноста во готвењето, ќе влијае на нашето расположение при готвењето, туку и ќе ја направи кујната неуредна и лесна за размножување бактерии. Затоа, многу семејства сега додаваат влечни корпи во кујнските ормари. Ова не само што ќе има место за сите видови оброци, туку и за уредна и уредна кујна.

Дета Product за производот

Складирање Кујна Решение Магични катчиња катчиња

 

NUOMI е специјализиран производител, дизајнира, произведува и продава интелигентен хардвер од цела куќа и мултифункционален хардвер.
Зошто треба да инсталираме Кабинети за магични катчиња за складирање кујна решение во вашата кујна?
Ако вашата кујна е неуредна, тоа не само што ќе ја намали ефикасноста во готвењето, ќе влијае на нашето расположение при готвењето, туку и ќе ја направи кујната неуредна и лесна за размножување бактерии. Затоа, многу семејства сега додаваат влечни корпи во кујнските ормари. Ова не само што ќе има место за сите видови оброци, туку и за уредна и уредна кујна

Опис на производот Кабинети за магично катче решение за чување кујна

 Спецификација за складирање кујнски раствор Магични катчиња за катчиња:

 

270 ° ВРТЕЕ САФЕЛ
Ставка бр. Спецификација Апликативна ширина (ММ) Опис Прилагодлива висина (ММ)
(Ш*Д*Н ММ) (Нивоа)
1030033B 10710*H (620-720) 800 2 620-720

Страница за странски проекти за кујнски ормар, гардероба, суета за бања

 

Изведете ги вашите кабинети за вашиот проект со еднократно решение;
10 години искуство во странство во проекти, повеќе од 2.000 завршени проекти низ целиот свет;
Ве спречува да се занимавате со многу добавувачи за различни предмети што му се потребни на вашиот проект;
Ви овозможуваат да добиете повеќе повластена цена за целиот пакет проект;
Ослободете се од грижи за капацитетот и испораката на различни добавувачи.Жешка тагови: Кабинети за магично катче, решенија за складирање, производители, добавувачи, големо, фабрички, прилагодено, на залиха, на големо, Кина, евтини, попусти, ниски цени, купете попуст, цена, ценовник, цитат, мода, најнови, квалитетни, издржливи, најнови Дизајн, 5 години гаранција, елегантен, фенси

Испрати пребарување

Поврзани производи