Мека Затвори Револвинг Висока единица Извлечете Организатор на оставата, чајната кујна Складирање

Мека Затвори Револвинг Висока единица Извлечете Организатор на оставата, чајната кујна Складирање

Зошто треба да инсталираме Soft close Revolving Tall Unit Извлечете Организатор на оставарија Кујнски простор во вашата кујна?
За оние кои се стремат кон квалитетот на животот, чистата и уредна кујна е олицетворение на квалитетот на животот, а сигурната корпа за влечење е исто така неопходна. Ние се фокусиравме на полето на кујнски хардвер и кујнски ормари скоро 20 години, создавајќи кошница за врвни повлекувања што ги комбинира функционалноста и убавината за да ја направат вашата кујна да свети со свежи бои

Дета Product за производот

Мека затворање Револвинг Висока единица Извлечете Организатор на чајната кујна Складиште за кујна

 

Зошто треба да инсталираме Soft close Revolving Tall Unit Извлечете Организатор на оставарија Кујнски простор во вашата кујна?

За оние кои се стремат кон квалитетот на животот, чистата и уредна кујна е олицетворение на квалитетот на животот, а сигурната корпа за влечење е исто така неопходна. Ние се фокусиравме на полето на кујнски хардвер и кујнски ормари скоро 20 години, создавајќи кошница за врвни повлекувања што ги комбинира функционалноста и убавината за да ја направат вашата кујна да свети со свежи бои


Опис на производот Мека затворачка ротирачка висока единица Извлечете Организатор на чајната кујна Складиште за кујна

 


Мека затворачка ротирачка висока единица Извлечете Организатор на чајната кујна Спецификација за чување кујна:

 

Ставка бр.

Кошеви Точка БР.

Спецификација

Апликативна ширина (ММ)

Опис

 

 

(Ш*Д*Н ММ)

 

 

2010001B

2010141

240*480*(1180-1480ï¼

300

4 нивоа

2010002Б

2010142

240*480*(1430-1730 ï¼

300

5 нивоа

2010003Б

2030143

240*480*801780-2080ï¼

300

6 нивоа

2010001B

2010144

340*480*(1180-1480ï¼

400

4 нивоа

2010002Б

2010145

340*480*(1430-1730 ï¼

400

5 нивоа

2010003Б

2010146

340*480*(1780-2080ï¼

400

6 нивоа


Страница за странски проекти за кујнски ормар, гардероба, суета за бања

 

Изведете ги вашите кабинети за вашиот проект со еднократно решение;
10 години искуство во странство во проекти, повеќе од 2.000 завршени проекти низ целиот свет;
Ве спречува да се занимавате со многу добавувачи за различни предмети што му се потребни на вашиот проект;
Ви овозможуваат да добиете повеќе повластена цена за целиот пакет проект;
Ослободете се од грижи за капацитетот и испораката на различни добавувачи.Жешка тагови: Мека Затвори Револвинг Висока Единица Извлече Организатор на Организатор на Кујна, Производители, Добавувачи, Трговија на големо, Фабрика, Прилагодено, На Залиха, Рефус, Кина, Евтини, Попусти, Ниска Цена, Купете Попуст, Цена, Ценовник, Цитат, Мода, Најнови, Квалитет, издржлив, најнов дизајн, 5 години гаранција, елегантен, фенси

Испрати пребарување

Поврзани производи