Мали суети за бања Суета за двоен мијалник

Мали суети за бања Суета за двоен мијалник

Постои бела мала суета за бања, двојно мијалник, суета. Високо-сјаен бел лак е одличен за влажен простор, како бања, бидејќи има силни карактеристики за докажување на вода и влага. Во исто време, завршувањето со висок сјај е одличен висок сјај и светло како огледало, што може да ја направи бањата посветла.

Дета Product за производот

Бела мала суета за бања суета со двоен мијалник

 

Постои бела мала суета за бања, двојно мијалник, суета. Високо-сјаен бел лак е одличен за влажен простор, како бања, бидејќи има силни карактеристики за докажување на вода и влага. Во исто време, завршувањето со висок сјај е одличен висок сјај и светло како огледало, што може да ја направи бањата посветла.

Ние нудиме низа услуги за да ви го олесниме животот. Ние обезбедуваме услуги кои вклучуваат дизајн, мерење, пакет, инсталација и гаранција за производот. Ако сте градежник, изведувач, веледрогерија или сопственик на дом, всушност ви заштедуваме време и енергија за да ги решите овие работи.

 

 


Бели одлики за мала бања, суети за двојно мијалник

 

ПРЕДМЕТ

ДЕС

W

D

H

ГЛАВЕН КАБИНЕТ

18 мм дрво

1200

480

500

ОГЛЕДАЛО КАБИНЕТ

MIRROR+18 мм дрво

1200

200

800

СОЛИЈА

ТРГОВИЈА СОЛИЈА

500

390

140

ТРГОВИЈА

Цврста површина

1200

500

30

System ”Систем за складирање одржувајте го нередот во вашата бања со нашето иновативно складирање за бања со вредносна надградба;

system ”Систем за осветлување осигурувајте ги сите ваши суетни работи специјално дизајнирани за бања;

✠”Хардвер користи врвни тркачи за фиоки во Кина, шарки за меко затворање на Blum;

✠”Големините треба да се прилагодат според вашиот распоред за да одговараат на бањата точно заштедуваат повеќе простор.Параметар на бела мала суета за бања суета со двоен мијалник

 

Тип

Бела мала суета за бања суета со двоен мијалник

Карактеристика

Мали суети за бања, Ормани за супет бања, Бело суета за бања, Ормани за суета, Суета за двојно мијалник

Материјал од труп

16мм MFC / 18мм дрво

Материјал на вратата

Цврсто дрво / Меламин / Лак / ПВЦ / акрилик / дрво фурнир /

СОЛИЈА

Керамички

Материјал на countertop

Кварц / цврста површина / мермер / гранит (природен или вештачки)

Додатоци

Достапно

Големина и дизајн

Прилагодена големина и дизајн

 

Details of Бела мала суета за бања суета со двоен мијалник

 

board ‘Еколошка честичка / иверица

Сите наши панели се во согласност со класата на емисии Европски Е1 и ги исполнуваат строгите стандарди за емисии на Калифорнискиот одбор за воздушни ресурси (CARB).â‘¡Свршена лента за меламин Еџ и дупка за дупчење

Придобивките од дизајнот на четири-страничниот шкаф за запечатување не се само за да се намали ослободувањето на формалдехид, туку и да се спречи влагата да влезе во подлогата на таблата за да се спречи деформација.


 

. ‘¢ Хардвер за поврзување на кабинетот


 

 

Соработувајте со меѓународни врвни брендови: BLUM & DTC & GARIS. 50 години работен век. Поминување на 200.000 тест за отворање и затворање на циклусот. И фиоката е широко употребувана во шини за водење мебел, шини за водење на трговски марки од хардвер за корпи, Пруги за фиоки за кујнски кабинети, кутија за фиоки за бања.За Фабрика

 

Соработувајќи со Германска машинерија и софтвер за производство од страна на HOMAG & reg; и користејќи најквалитетни материјали и интелигентна машина, производите на J & S одржуваат висок квалитет со силно конкурентна цена на кујнски куфер, гардероба, ормар за бања, суета.

Поседува автоматски линии на производи, главно составени од машини HOMAG од Германија, кои гарантираат прецизност и стабилност на производството. Информативниот систем, кој се карактеризира со големи податоци и компјутерски облаци, во голема мера ја подобрува ефикасноста на нашето масовно прилагодување.Случај со прекуокеански проект за кујнски ормар, гардероба, суета за бања

 

J&S, како една од водечките брендови во Гуангдонг, ви ги снабдува најдобрите кујнски ормани, гардероба, ормар за бања, производи за сопствени производи во цела куќа. Во изминатите неколку години, ние бесконечно работиме на проширување на нашите меѓународни пазари. До крајот на 2020 година, нашите производи беа прифатени од многу земји (2000 проекти) низ целиот свет, како што се Австралија, Америка, Панама, Камбоџа, Малезија, Тајланд, Ангола, Кенија, Катар, Саудиска Арабија итн. До 2020 година Со исклучителни дизајни и нашата професионална проектна услуга за едношалтерско решение, производите и услугите на J & Sâ се признати на меѓународно ниво од инвеститорот, градежниците, изведувачите, брокерите на проектите и компанијата за реновирање.Најчесто поставувани прашања

 

П. Како е рокот на производство и рокот на плаќање?

О: Времетраењето на производството е 40 дена за почетна нарачка и 25-35 дена за повторен налог Нашиот рок на плаќање е 1. 30% Т / Т жица по одобрување на договорот за продажба и 70% биланс пред испораката


П. За услугата по продажба

О: Ако имате какво било прашање за тоа како да инсталирате кујнски ормани, ќе ве упатиме чекор по чекор додека успее инсталацијата.

Или ако нешто скршено при испорака, можете да се фотографирате со нас, ќе направиме нов дел за замена.


П: Дали ви пружате услуги за дизајн ако ви испратам информации за проектот и план за подот?

О: Точно, ние обезбедуваме цртање Auto-CAD според вашиот план. Дизајн за 3Д рендерирање ќе биде понуден на полнење.


П: Кој е вашиот рок на плаќање?

О: Нормално, прифаќаме депозит од 30% од ТТ пред производство, салдо што треба да се плати пред да се вчита.

 

П: Кој е вашиот трговски поим?

О: Нашиот стандарден рок на цената е ФОБ Кина.


П: Кој е вашиот производствен капацитет?

О: 15 000 модуларни ормани месечно

  

Ви благодариме што ја внесовте мојата веб-страница. Мислам дека сакате да ги знаете следниве информации. Ако не го содржи прашањето што сакате да го знаете, испратете ни е-пошта.
Жешка тагови: Суета за мала мијалник за бања, производители, добавувачи, трговија на големо, фабрика, кориснички, на залиха, рефус, Кина, ефтина, попуст, ниска цена, попуст за купување, цена, ценовник, котација, мода, најнова, квалитет, издржлив, најнов Дизајн, 5 години гаранција, елегантен, фенси

Испрати пребарување

Поврзани производи