Единствена дрвена спална соба Лизгачка гардероба Армоар

Единствена дрвена спална соба Лизгачка гардероба Армоар

Ние обезбедуваме Прошетка во Систем за складирање облека со полици во плакари, Белата и дава свеж изглед на вашата спална соба со овој дизајн на гардероба со 4 врати. Добредојдовте да купите Armoire од Лизгачка гардероба за единечна дрвена спална соба.

Дета Product за производот

Единствена дрвена спална соба Лизгачка гардероба Армоар

 

Ние снабдуваме систем за складирање облека со полици во плакари, Белата и дава свеж изглед на вашата спална соба со овој дизајн на гардероба со 4 врати. Практичната предност на лизгачките врати на гардеробата е тоа што тие не излегуваат надвор кога се отворени. Тоа ви остава повеќе простор, како и спални. Чувајте ја облеката и дневните најважни работи во оваа елегантна бела гардероба. Обезбедуваме услуга за едношалтерско решение, ви заштедуваме време и енергија, ако сте градежник, изведувач, развивач, трговец со кујна, реновирајте компанија, застанете неколку минути за да дознаете нашата компанија или испратете ни е-пошта, соодветно, ќе ви го испратиме нашиот каталог и ценовник.


 

 

Единствена дрвена спална соба Лизгачка гардероба Армоар

 

a, Единечна гардероба Флексибилните опции за внатрешни работи ви помагаат максимално да го искористите просторот за складирање на вашата спална соба.

б, Армаоар за гардероба Чувајте ги вашите скапоцености заклучени и безбедни во сеф од гардероба.

c, гардероба за спална соба Заштедете простор во вашата спална соба со нашите лизгачки врати од гардероба.

г, Лизгачки врати на гардероба Светлата за гардероба може да се постават да се вклучуваат и исклучуваат со отворање и затворање на вратите на гардеробата.Параметар за самостојна дрвена спална соба Лизгачка гардероба

 

Предмет

Единечна гардероба, гардероба за спални

Гардероба Армоар, Дрвена гардероба, Лизгачки врати на гардероба

Материјал

Заврши плочата честички / меламин од иверица Е1

Материјал од труп

Заврши плоча на честички / MFC / меламин од иверица

Дебелина на труп

18 / 25мм (прилагодено)

Боја на труп

Општо во бело

Материјал на вратата

МДФ / дрво од дрво

Додатоци

Блум / Хетич / кинески ДТЦ

Големина и дизајн

Прилагодена големина и дизајн според распоредот на клиентот


Додатоци за лизгачка гардероба за единечна дрвена спална соба

 

Ние нудиме многу вредни додатоци за просторот за гардероба. Овие практични додатоци ви овозможуваат да создадете и да поделите простор во гардеробите со цел да го оптимизирате просторот и да постигнете целосно прилагодена организација. Сега, дизајнирајте ја внатрешноста на вашата гардероба едноставно со додатоци како што се извлекување решетки, кутија за складирање, решетка за панталони, лизгачко огледало, итн. Систем за складирање Флексибилни опции за внатрешна гардероба ви помагаат да го искористите просторот за складирање во вашата спална соба.
Производна линија

 

Сопствени 4 производни линии, главно составени од машини HOMAG од Германија, ја гарантираат прецизноста на производството. JS користи панели во согласност со E1 или CARB како суровини на кујнски ормар, гардероба, суета за бања. Покрај тоа, ние исто така купивме и други потребни суровини од водечките кинески брендови, како што се честички, МДФ и ленти. Стабилност. Единствената дрвена спална соба Лизгачка гардероба Armoire е изработена од 18мм честички меламин, заклучување на камери и завртки за хардвер за поврзување. Ние користиме уникатен софтвер за распаѓање на материјалот за да обезбедиме точни големини на секој панел. Осигурете се дека производите дадени на клиенти се добри производи без проблеми со квалитетот.

 


Случај на проектот

 

Повеќе од десетина години извезувавме искуство за глобален проект за домување, снабдуваме кујнски кабинет со рамен пакет, гардероба за кујна по мерка, суета за бања во многу земји.

Како што се Јунајтед, Мексико, Канада, Јужна Африка, Дубаи, Малезија, Камбоџа, Тајланд, Австралија, Нов Зеланд.ек.

Нашиот тим секогаш го ставаше задоволството на клиентот како приоритет и целосно го разбираше барањето на клиентот, стоеше во исти чевли со инвеститорот, градежниот градежник, архитектот и сопствениците на куќи. Ова носи голема репутација за нас и за нашите клиенти и ќе продолжи да биде целта на нашата компанија и персонал.

Ви благодариме што ни верувате. Драго ни е да разговараме со вас лице в лице. Повелете да го посетите нашиот изложбен салон, фабрика и да разговарате со нас. Погледнете сами!Најчесто поставувани прашања

 

П: Кој е вашиот MOQ?

О: Не ни треба MOQ. Но, ние ќе ви предложиме да купите 1x20 GP за да ја одржите безбедната испорака на FCL.


П: Како да добиете цена од вас?

О: Потребно ни е да ни испратите план за подот, распоред за завршување, барање за производи и други документи што можат да ни помогнат да разбереме подобро за вашиот проект. Потоа, ќе разговараме со вас и ќе ви ја понудиме цената со најдобар предлог.


П: Дали ви пружате услуги за дизајн ако ви испратам информации за проектот и план за подот?

О: Точно, ние обезбедуваме цртање Auto-CAD според вашиот план. Дизајн за 3Д рендерирање ќе биде понуден на полнење.


П: Кој е вашиот рок на плаќање?

О: Нормално, прифаќаме депозит од 30% од ТТ пред производство, салдо што треба да се плати пред да се вчита.


П: Дали е лесно да се состави кабинетот?

Кујните со рамен пакет се модуларни, што значи дека тие можат да бидат конфигурирани во скоро секој простор. Најдобро од сè, тие се лесни за составување и инсталирање. И, ако самите работите со монтажа и инсталација, можете да заштедите пари.


П: Колку време е потребно за нарачка?

Обично 25-35 дена, ако големи количини на количина ќе се произведуваат со серии.


П: Каде е вашата фабрика?

Во градот Фошан, околу 1 час е со автомобил од Пажу (Изложбена сала на кантонот)

 

Ви благодариме што ја внесовте мојата веб-страница. Мислам дека сакате да ги знаете следниве информации. Ако не го содржи прашањето што сакате да го знаете, испратете ни е-пошта.
Жешка тагови: Лизгачка гардероба од единечна дрвена спална соба, производители, добавувачи, големопродажба, фабрика, прилагодена, на залиха, рефус, Кина, ефтина, попуст, ниска цена, попуст за купување, цена, ценовник, котација, мода, најнова, квалитетна, издржлива, најнова Дизајн, 5 години гаранција, елегантен, фенси

Испрати пребарување

Поврзани производи