Единствен сет гардероба Талбои Огледална гардероба

Единствен сет гардероба Талбои Огледална гардероба

Единствена гардероба со гардероба Талбои Огледална гардероба Е гардероба со високи момчиња е клучна за одржување на спокојството во најрелаксирачкиот простор во вашиот дом.

Дета Product за производот

Единствен сет гардероба Талбои Огледална гардероба

 

Единствена гардероба со гардероба Талбои Огледална гардероба Е гардероба со високи момчиња е клучна за одржување на спокојството во најрелаксирачкиот простор во вашиот дом. Изгледот во форма на L и средниот остров ви овозможуваат повеќе простор за прифатлива цена. Белата боја може да и даде на вашата спална соба елегантна атмосфера. Нашите разбирливи опции за сопствен дизајн - што вклучува додатоци, завршни работи и осветлување - може да го однесат системот за плакари за достигнување на ново ниво на организација на вашиот секојдневен живот.

J&S ви нуди услуга за едношалтерско решение, заштедете време и енергија, ако сте градежник, изведувач, развивач, трговец со кујна, реновирана компанија, добредојде да контактирате со нас.Единствен сет гардероба Талбои Огледална гардероба

 

 

a, Флексибилни опции за внатрешни работи ви помагаат да го искористите максимумот од просторот за складирање во спалната соба во гардероба со една врата.

б, гардероба Талбој со шкафче за фиоки чувајте ги вашите скапоцености заклучени и заштитени во сефот од гардероба.

c, Мебел за гардероба Заштедете простор во вашата спална соба со нашите лизгачки врати од гардероба.

г, Огледалната гардероба со светла може да се постави да се вклучува и исклучува со отворање и затворање на вратите на гардеробата.

J&S ги персонализира вашите потреби. Дизајнерот ќе ви помогне да изберете од различен материјал и бои што можат да го подобрат вашиот личен стил, додека најдобро ги исполнуваат вашите буџетски барања. Дефинитивно ќе ја најдете финишот и бојата што ви се допаѓаат за да можеме да дизајнираме уникатен дизајн.


Единствен сет гардероба за талбои Параметар за огледувана гардероба

 

Предмет

Гардероба со една врата,Облечена гардероба, Комплети за гардероба

Гардероба Талбојï¼Œ Мебел за гардероба

Материјал

Заврши плочата честички / меламин од иверица Е1

Материјал од труп

Заврши плоча на честички / MFC / меламин од иверица

Дебелина на труп

18 / 25мм (прилагодено)

Боја на труп

Општо во бело

Материјал на вратата

МДФ / дрво од дрво

Додатоци

Блум / Хетич / кинески ДТЦ

Големина и дизајн

Прилагодена големина и дизајн според распоредот на клиентот

 

Единствен комплет за гардероба Талбој, додатоци за огледување на гардероба

 

Ние нудиме многу вредни додатоци за просторот за гардероба. Овие практични додатоци ви овозможуваат да создадете и да поделите простор во гардеробите со цел да го оптимизирате просторот и да постигнете целосно прилагодена организација. Сега, дизајнирајте ја внатрешноста на вашата гардероба едноставно со додатоци како што се извлекување решетки, кутија за складирање, решетка за панталони, лизгачко огледало итн.


Систем за складирање

Флексибилни опции за внатрешни работи во гардероба ви помагаат максимално да го искористите просторот за складирање во вашата спална соба.
Производна линија

 

Сопствени 4 производни линии, главно составени од машини HOMAG од Германија, ја гарантираат прецизноста на производството. JS користи панели во согласност со E1 или CARB како суровини на кујнски ормар, гардероба, суета за бања. Покрај тоа, ние исто така купивме и други потребни суровини од водечките кинески брендови, како што се честички, МДФ и ленти. Единствена постава гардероба Талбои Огледална гардероба е изработена од 18мм честички меламин, заклучување на камери и завртки како хардвер за поврзување. Ние користиме уникатен софтвер за распаѓање на материјалот за да обезбедиме точни големини на секој панел. Осигурете се дека производите дадени на клиенти се добри производи без проблеми со квалитетот.Случај на проектот

 

Повеќе од десетина години извезувавме искуство за глобален проект за домување, снабдуваме кујнски кабинет со рамен пакет, гардероба за кујна по мерка, суета за бања во многу земји.

Како што се Јунајтед, Мексико, Канада, Јужна Африка, Дубаи, Малезија, Камбоџа, Тајланд, Австралија, Нов Зеланд.ек.

Нашиот тим секогаш го ставаше задоволството на клиентот како приоритет и целосно го разбираше барањето на клиентот, стоеше во исти чевли со инвеститорот, градежниот градежник, архитектот и сопствениците на куќи. Ова носи голема репутација за нас и за нашите клиенти и ќе продолжи да биде целта на нашата компанија и персонал.

Ви благодариме што ни верувате. Драго ни е да разговараме со вас лице в лице. Повелете да го посетите нашиот изложбен салон, фабрика и да разговарате со нас. Погледнете сами!Најчесто поставувани прашања

 

Која е вашата политика за оштетен производ? Повеќето фабрики ни испраќаат висок процент на недостатоци.

Да, ова е непобитен проблем. Сега разработивме строг систем за етикетирање и испорака за да го намалиме ризикот од испорака на испорака.

Производите се во строг систем за КК, секој чекор на производство. Доколку имате штета, ќе добиете замена без никаков спор.


Колку време ви е потребно за да ги обезбедите опциите за дизајнирање за нас?

2 дена откако клиентот обезбеди распоред и јасно мерење


Дали имате ценовник?

Да, испратете ни е-пошта / истрага, ќе добиете стандарден ценовник за упатување.


Колку е време за испорака?

25-35 дена


Колку производни линии во вашата фабрика?

4 реда


П. За квалитетот

За контрола на квалитетот, имаме строг тим за контрола на квалитетот, добредојдени клиенти да ги прегледаат производите.


П. Цитат.

О: Прво треба да ни испратите план за подот на проектот или цртежот во кујната, откако дизајнот и материјалите ќе бидат потврдени, ќе направиме понуда и ќе разговараме за некои детали во исто време.


Ви благодариме што ја внесовте мојата веб-страница. Мислам дека сакате да ги знаете следниве информации. Ако не го содржи прашањето што сакате да го знаете, испратете ни е-пошта.

Жешка тагови: Единствена гардероба од талбој, огледална гардероба, производители, добавувачи, големопродажба, фабрички, прилагодена, на залиха, рефус, Кина, ефтина, попуст, ниска цена, попуст за купување, цена, ценовник, котација, мода, најнова, квалитетна, издржлива, најнова Дизајн, 5 години гаранција, елегантен, фенси

Испрати пребарување

Поврзани производи