Кујна со рамна база со една врата

Кујна со рамна база со една врата

1. Кујната со рамна пакет со единечна врата е модуларен основен кабинет, го прави кујнскиот кабинет да се продава побрзо и дизајнот е полесен;
2. Повеќе предмети за кабинетот за опција ги задоволуваат различните кориснички потреби на клиентите;
3. Споредете со сопствена кујна, кујната со рамни пакувања најчесто заштедува трошоци;
4. Секоја единица за кутии со основни ормари доаѓа со инструкции за монтажа и нејзиниот потребен хардвер.
5. Користете картонска капа или преклоплива хартиена кутија, логото специфично за клиентите може да се испечати по потреба, а формата на пакувањето е квадратна за да се истакне квалитетот.

Дета Product за производот

Кујна со рамна пакет со единечна врата

 

1. Кујната со рамна пакет со единечна врата е модуларен основен кабинет, го прави кујнскиот кабинет да се продава побрзо и дизајнот е полесен;

2. Повеќе предмети за кабинетот за опција ги задоволуваат различните кориснички потреби на клиентите;

3. Споредете со сопствена кујна, кујната со рамни пакувања најчесто заштедува трошоци;

4. Секоја единица за кутии со основни ормари доаѓа со инструкции за монтажа и нејзиниот потребен хардвер.

5. Користете картонска капа или преклоплива хартиена кутија, логото специфично за клиентите може да се испечати по потреба, а формата на пакувањето е квадратна за да се истакне квалитетот.

Кујната со рамни пакувања е добро продадена во многу земји низ светот, најпопуларна во Нов Зеланд, Австралија, Велика Британија.Фактори на кујна со рамна пакет со единечна врата

 

kitchen Кујната со рамна пакет со единечна врата е изработена од ПВЦ од 1 мм со целосен страничен раб

lock Може да се избере заклучување или завртка за камера

justПрилагодливи полици, бесплатна распределба на просторот за складирање

solid Цврстиот заден панел 16/18 мм е постабилна структура и потрајни

one Еднократно брикетирање на удар со тешки нозе, посилен носивост.

 

Параметар на кујнски материјал со рамна кутија со една врата

 

ПРЕДМЕТ

Кујна со рамна пакет со единечна врата

Шифра на кабинетот

BXX72 (XX е широк кабинет)

дебелина

16,18 мм

Материјал

Честички одбор/иверица

Боја

Бела или сива

Одделение

E0, E1 (емисија на формалдехид â .00,08mg/m3)

Широк кабинет

200,300,350,400,450,500,600мм

Шарка

Тип на меко затворање DTC,Blum

Нога

ПП тешка прилагодлива нога

Фиока

DTC,Blum, GARIS тандем кутија или под-монтирана шина

Материјал за врата

18мм МДФ Меламин, Ламинат, ПВЦ (Термофилиран), Лак, Акрилик, Ламинат

MOQ

20GP (Околу 200-300 кабинети)

Пакување

Рамно пакување/срушете го пакувањето


Details of Кујна со рамна пакет со единечна врата

 

â ‘Еколошка честичка/иверица

Сите наши панели се во согласност со европската класа за емисија Е1 и ги исполнуваат строгите стандарди за емисии на калифорниски одбор за воздушни ресурси (CARB).fect‘¡Совршено опкружување со меламин Еџ

Придобивките од дизајнот на кабинетот со четири страни за запечатување на рабовите не се само да го намалат ослободувањето на формалдехид, туку и да спречат влага да влезе во подлогата на плочата за да спречи деформацијаâ ‘¢ Кабинетот поврзува хардвер

Соработувајте со меѓународни врвни брендови: BLUM & DTC. 50 години работен век. Полагање на 200.000 тестови за циклус на отворање и затворање.
Breakdown view for Кујна со рамна пакет со единечна врата cabinet internal structure

 

Кујните со рамни пакувања нудат фантастична комбинација на квалитет, стил и вредност, што ги прави совршени за сопствениците на домови, инвеститори и D.I.Y. ентузијасти исто. Кујните на J&S ги споделуваат причините зошто кујните со рамни пакувања обезбедуваат совршено решение за секој дом.Линија за производство

 

Сопствените 4 линии на производи, главно составени од германски машини HOMAG, гарантираат прецизност во производството. JS користи панели компатибилни со E1 или CARB како суровини за кујнски ормар, гардероба, суета за бања. Покрај тоа, купивме и други неопходни суровини од водечки кинески брендови, како што се честички, МДФ и лента за рабови. стабилност.Случај на проект во странство

 

Повеќе од десетина години извезувавме искуство за глобален проект за домување, доставуваме кујнски ормар со рамни пакувања, гардероба по нарачка, суета за бањи во многу земји. Како што се Обединетите држави, Мексико, Канада, Јужна Африка, Дубаи, Малезија, Камбоџа, Тајланд, Австралија, Нов Зеланд.ect.Најчесто поставувани прашања

 

П: Што е кујна со рамни пакувања?

Кујните со рамни пакувања се испорачуваат во кутија, подготвени да ги составите и инсталирате сами или од трговец. Модуларниот стил на кабинетот го олеснува изборот на компонентите потребни за да се создаде идеална кујна за вашиот простор. Започнете со избор на кабинети, потоа преминете на додатоци, врати, панели и клупи.


П: Дали е лесно да се собере кабинетот?

Кујните со рамни пакувања се модуларни, што значи дека можат да се конфигурираат во речиси секој простор. Најдобро од с,, тие се лесни за монтажа и инсталирање. И ако сами се справувате со монтажа и инсталација, можете да заштедите пари.


П: Какви врати имате?

Меламин, ПВЦ (термоформиран), Лак, Акрилик, Ламинат, Дрвен фурнир.


П: Дали имате ценовник?

Да, испратете ни е -пошта/барање, ќе добиете стандарден ценовник за повикување.
Жешка тагови: Кујна со рамна база со една врата, производители, добавувачи, големопродажба, фабрика, прилагодено, на залиха, на големо, Кина, евтини, попусти, ниски цени, купете попуст, цена, ценовник, понуда, мода, најнови, квалитетни, издржливи, најнови Дизајн, 5 години гаранција, елегантен, фенси

Испрати пребарување

Поврзани производи