Prefab кујна Кабинет во акции Кабинетот Организатори

Prefab кујна Кабинет во акции Кабинетот Организатори

Ние ги снабдуваме Prefab Kitchen Cabinet во залиха Организатори на кабинети Секогаш посветени на понудата на прилагоден хуманизиран дизајн и висококвалитетни кабинети.

Дета Product за производот

Prefab кујна Кабинет во акции Кабинетот Организатори

 

Ние ги снабдуваме Prefab Kitchen Cabinet во залиха Организатори на кабинети Секогаш посветени на понудата на прилагоден хуманизиран дизајн и висококвалитетни кабинети. Овој сет кујнски ормари освои големо признание од клиентите во изложбениот салон. Панелот на вратата со бел вибрирачки екран е изработен од ПВЦ, отпорен на гребнатини и водоотпорен.

Белата боја е вечна боја и секогаш има место, симболизирајќи чистота и беспрекорност. Белите кабинети се класични и разноврсни. Може да се совпаднат со разни ормани и украси. Тие можат да го прошират просторот и се практични и убави. Во споредба со другите бои, белата е релативно монотона, но никогаш не акумулира нечистотија.Prefab кујна Кабинет во акции Кабинетот Организатори

 Рафинирањето на фиоката за фиоки во кујнскиот кабинет го прави преуредувањето на вашата кујна или која било просторија полесно и подобро организирано.

Системите за агли на организаторот на кујнски ормар ви овозможуваат да го максимизирате складирањето во тешко достапниот агол.Единицата за чајната кујна Кабинет за куќи е флексибилна и може да се прилагоди за да одговара практично.

Кабинет за стаклена кујна Кабинетот за чување Wallид ослободи повеќе простор за фиоки и користете wallиден ормар за да го зголемите просторот за складирање во кујнатаПараметар на Prefab кујна Кабинет во акции Кабинетот Организатори

 

Тип

Prefab кујна Кабинет во акции Кабинетот Организатори

Функција

Организатори на кујнски кабинет, Рафинирање на кујнски кабинет, Монтажен кујнски кабинет, Стаклен кабинет за кујна, Кабинет за кујна со акции

Материјал за труп

ПЕРМИУМ MFC (ПАРТИКУЛЕН ОДБОР)

Дебелина на трупот

16/18мм (прилагодено)

Боја на труп

Општо земено во бело

Материјал за врата

МДФ

Вратата заврши

ПВЦ ШЕЈКЕР ВРАТА

Дебелина на вратата

18 мм

Материјал од countertop

Кварц/Цврста површина/Мермер/Гранит (природен или вештачки)

Додатоци

Брендирана фиока, прибор за јадење, аголна корпа, извлечете оставата, чајната кујна

Големина и дизајн

Прилагодена големина и дизајн

Пониска стандардна големина на кабинетот

D580mm*H720mm, D600mm*H762mm (прилагодено)

Стандардна големина на горниот кабинет

D320mm*H720mm (прилагодено)

Стандардна големина на високиот кабинет

D: 600mm или 580mm, H: 2100mm или 2300mm (прилагодено)

 

Details of Prefab кујна Кабинет во акции Кабинетот Организатори

 

â ‘Еколошка честичка/иверица

Сите наши панели се во согласност со класата за емисии Европски Е1 и ги исполнуваат строгите стандарди за емисии на Калифорнискиот одбор за воздушни ресурси (CARB). (Емисија на формалдехид <= 0,08mg/m3)er‘¡Совршена лента за меламин Еџ и дупка по вежба

Придобивките од дизајнот на кабинетот со четири страни за запечатување на рабовите не се само да го намалат ослободувањето на формалдехид, туку и да спречат влага да влезе во подлогата на таблата за да спречи деформација.â ‘¢ Кабинетот поврзува хардвер и додатоциСоработувајте со меѓународни врвни брендови: BLUM & DTC. 50 години работен век. Полагање на 200.000 тестови за отворање и затворање. Исто така, соработувајте со врвен добавувач на кујнски додатоци како што се HIGOLD, NUOMI. Ние постојано развиваме и иновираме, развиваме поинтелигентни, поудобни и модерни решенија за прилагодување на хардверот за складирање на кујната за сите куќи. Од дизајн, квалитет до услуга, ние постојано ја подобруваме вредноста на производите на J & S, создаваме вредност за клиентите и остваруваме квалитетен домашен живот за повеќе семејства.Фабрика

 

Соработка со германска машинерија и производствен софтвер од HOMAG & reg; и користејќи материјали со најдобар квалитет и интелигентна машина, производите на J & S одржуваат висок квалитет со силно конкурентна цена.


1. Машина за сечење

Кои влијаат на точноста на големината, ние користиме CNC високопрецизен отворач на материјали може да ја контролира грешката од ± 0,5 мм. Ние го користиме компјутерот за контрола на сечењето на панелот, опремено со IPC и софтверска врска, за да постигнеме автоматско, дигитално сечење.


2.Моделирање машина

Клучот за стабилноста на кабинетот е отворот. Тука можете да одлучите за моделирање на вашата врата во кујната.


3. Машина за поврзување со автоматски раб

Ние користиме германски увоз HOMAGE машина за обликување на рабови, напредна технологија, за да обезбедиме квалитет и естетика. Доброто лепење на рабовите, исто така, го спречува ширењето на лошата миризба.


4.Авто машина за дупчење

Составувањето на кабинетот зависи од дупчењето на дупките, Многу строго од димензионалната прецизност, ако има грешка од 0,5 мм, ќе може да предизвика да не се состави кабинетот.


5. Сортирање панели и КК

За да избегнете недостасување или погрешни големини. Деталите се с, деталите се клучни за квалитетот на кабинетот.


6. Чистење и пакување

Добар материјал за пакување и штити за да се осигура дека нема да се сруши или скрши при транзит. Што се однесува до големиот проект, етикетата во боја треба да им помогне на работниците да го идентификуваат овој пакет за која единица или под.


7. Пратка

Професионалниот логистички оддел добро ја организира пратката, сите документи ќе бидат сортирани точно и навремено.Страница за странски проекти за кујнски ормар, гардероба, суета за бања

 

Изведете ги вашите кабинети за вашиот проект со еднократно решение;

10 години искуство во странство во проекти, повеќе од 2.000 завршени проекти низ целиот свет;

Ве спречува да се занимавате со многу добавувачи за различни предмети што му се потребни на вашиот проект;

Ви овозможуваат да добиете повеќе повластена цена за целиот пакет проект;

Ослободете се од грижи за капацитетот и испораката на различни добавувачи.Најчесто поставувани прашања

 

Која е вашата политика за оштетениот производ? Повеќето фабрики ни испраќаат висок процент на недостатоци.

Да, ова е непобитен проблем. Сега изработивме строг систем во означувањето и испораката за да го намалиме ризикот од испорака на недостаток.

Производите се во строг систем за контрола на квалитетот секој чекор за производство. Доколку дојде до оштетување, ќе добиете замена без никаков спор.


Колку време ви е потребно за да ги обезбедите опциите за дизајнирање за нас?

2 дена откако клиентот обезбеди распоред и јасно мерење


Дали имате ценовник?

Да, испратете ни е -пошта/барање, ќе добиете стандарден ценовник за повикување.


Колку е вашето време за испорака?

25-35 дена


Колку производствени линии во вашата фабрика?

4 реда


П. Како да ги прилагодите вашите кујнски ормари?

О: Прво, ако веќе имате планови за дизајн на кујнски ормари, можете да ни го испратите. Доколку немате планови за дизајн на кујнски ормари, можете да ни ја кажете големината и обликот на вашата кујна, висина до подот, прозорецот и wallидот локација, големина на кујнски апарат ако имате, ние ќе направиме дизајн за вас.


П. За квалитетот

За контрола на квалитетот, имаме строг тим за контрола на квалитетот, добредојде на клиентите да ги прегледаат производите.


П.Цитат.

О: Откако материјалите ќе бидат потврдени, ќе направиме цитат за вас.


П. Избор на материјал за кујнски кабинет.

О: Имаме многу материјали за кујнски кабинети, стил на врата, шалтер, пакување за опциите на клиентите.
Жешка тагови: Prefab Kitchen Cabinet во акции Организатори на кабинети, производители, добавувачи, големопродажба, фабрика, прилагодено, на залиха, на големо, Кина, евтини, попусти, ниски цени, купете попуст, цена, ценовник, цитат, мода, најнови, квалитетни, издржливи, Најнов дизајн, 5 години гаранција, елегантен, фенси

Испрати пребарување

Поврзани производи