Рамен пакет со рерна Кула Дизајн на кујна Идеја

Рамен пакет со рерна Кула Дизајн на кујна Идеја

Рамен пакет со рерна Кујна Дизајн на кујна Идејата е дел од горната единица во кујната. Користете за да го поставите кабинетот за апарати, заедно со вратата за возврат Blum VENTOS® и кутијата за фиоки Garis Mini.

Дета Product за производот

Рамен пакет со рерна Кула Дизајн на кујна Идеја

 

1. Рамен пакет со рерна Кујна Дизајн на кујна Идејата е дел од горната единица во кујната. Користете за поставување на кабинетот за апарати, заедно со Blum VENTOS & reg; врата за возврат и кутија за фиоки Гарис Мини.

2. Воведувањето на водечката шина од металната фиока претставува раѓање на нова генерација на шини за водење, што го прави едноставниот дизајн и извонредната изведба на лизгање органска целина. Од моментот кога ќе ја отворите фиоката, ќе го почувствувате овој лесен и динамичен.

3. J&S е специјализирана за деловни кујни со рамен пакет за десетици години со богато искуство, ние исто така снабдуваме кујна за сопствени производи, проект за професионална продажба и тим за техника ќе ви помогне да ги решите висококвалитетните ресурси за снабдување.


 

Фактори на кула со рерна Flat Pack Идеја за дизајн на кујна

 

lat Рамен пакет со печка во кујна Дизајн на кујна Идејата е изработена од 18 мм честички, еколошки материјал и тешки стапала;

tКомбинира со кабинет за три дела, единица за развлекување, кутија M / W, две кутии за фиоки;

emОтстранете ја кутијата за фиоки, оставате повеќе простор за висина на поставување двојна печка;

design Дизајн на заштеда на трошоци за задоволување на потребите на кој било клиент;

 


Кујната е таму каде што семејството се здружува

 

Ова е единственото место во вашиот дом каде што семејство треба да се собере. Има невидлива сила што ќе ве натера да седнете заедно во вашата кујна и да ве потсетам на вистинската моќ на семејните врски и квалитетно семејство. Сите и должиме една огромна благодарност на нашата стара и неодолива кујна во која пораснавме. Нашите кујни буквално пукаат од позитивни и незаборавни спомени од детството.


 

 

Рамен пакет со печка Дизајн на кујна Параметар на идеален материјал

 

ПРЕДМЕТ

Дизајн на кујна со рамен пакет, Рамни пакувања со кула во рерна, Кујнски врати со рамен пакет, Фиоки за кујна со рамен пакет, Инструкции за фиоки за кујнски рамен пакет

Шифра на кабинетот

TOV6021

дебелина

16,18мм

Материјал

Плочка на честички / иверица

Боја

Бело или сиво

Одделение

Е0, Е1 (емисија на формалдехид0,08 мг / м3)

Широк ормар

600.700.800.900.1000мм

Шарка

Тип на меко затворање DTC,Blum

Нога

N / A

Фиока

N / A

Материјал на вратата

18мм MDF меламин, ламинат, ПВЦ (термофоиран), лак, акрилик, ламинат

MOQ

20GP (околу 200-300 ормани)

Пакување

Рамно пакување / Соборено пакување


Детали за кујнски плакари со рамен пакет, единечен шкаф за виткање

 

board ‘Еколошка честичка / иверица

Сите наши панели се во согласност со класата на емисии Европски Е1 и ги исполнуваат строгите стандарди за емисии на Калифорнискиот одбор за воздушни ресурси (CARB).â‘¡Свршено закопчување на меламин Еџ

Придобивките од дизајнот на четири-страничниот шкаф за запечатување не се само за да се намали ослободувањето на формалдехид, туку и да се спречи влагата да влезе во подлогата на таблата за да се спречи деформација


 

. ‘¢ Хардвер за поврзување на кабинетот

Соработка со меѓународни врвни брендови: BLUM & DTC. 50 години работен век. Полагање на 200.000 тест за отворање и затворање на циклусот.
Рамен пакет со рерна Печка Дизајн на кујна Идеја внатрешна структура

 

Кујните со рамен пакет нудат фантастична мешавина од квалитет, стил и вредност, што ги прави совршени за сопствениците на домови, инвеститори и D.I.Y. ентузијасти. Кујните J&S ги споделуваат причините зошто кујните со рамен пакет даваат совршено решение за секој дом.Производна линија

 

Сопствени 4 производни линии, главно составени од машини HOMAG од Германија, ја гарантираат прецизноста на производството. JS користи панели во согласност со E1 или CARB како суровини на кујнски ормар, гардероба, суета за бања. Покрај тоа, ние исто така купивме и други потребни суровини од водечките кинески брендови, како што се честички, МДФ и ленти. стабилност.Случај на проектот

 

Повеќе од десетина години извезувавме искуство за глобален проект за домување, снабдуваме кујнски кабинет со рамен пакет, гардероба за кујна по мерка, суета за бања во многу земји. Како што се Обединети држави, Мексико, Канада, Јужна Африка, Дубаи, Малезија, Камбоџа, Тајланд , Австрија, Нов Зеланд.ект.Најчесто поставувани прашања

 

П: Што е кујна со рамен пакет?

Кујните со рамен пакет се испорачуваат во кутија, подготвени да ги соберете и инсталирате сами или занаетчија. Модуларниот стил на витрината го олеснува изборот на компонентите потребни за да се создаде идеална кујна за вашиот простор. Започнете со избор на ормани, а потоа преминете на додатоци, врати, панели и блузи на клупи.


П: Дали е лесно да се состави кабинетот?

Кујните со рамен пакет се модуларни, што значи дека тие можат да бидат конфигурирани во скоро секој простор. Најдобро од сè, тие се лесни за составување и инсталирање. И, ако самите работите со монтажа и инсталација, можете да заштедите пари.


П. Избор на материјал за кујнски ормар.

О: Имаме многу материјали од кујнски ормани, стил на врата, бројач, пакување за опциите на клиентите.


П. Кој е дрвениот материјал што го користите?

О: Имаме голем материјал залихи на меламин, ПВЦ, лак, акрилик, дрвен фурнир.


П. За услугата по продажба

О: Ако имате какво било прашање за тоа како да инсталирате кујнски ормани, ние ќе ве упатуваме чекор по чекор се додека инсталацијата не успее. Или ако нешто искрши при испорака, можете да фотографирате со нас, ќе направиме нов дел за вас бесплатно .


Ви благодариме што ја внесовте мојата веб-страница. Мислам дека сакате да ги знаете следниве информации. Ако не го содржи прашањето што сакате да го знаете, испратете ни е-пошта.
Жешка тагови: Идеја за кујна за дизајн на кујна со рамен кујна Идеја, производители, добавувачи, големопродажба, фабрика, кориснички, на залиха, рефус, Кина, ефтина, попуст, ниска цена, попуст за купување, цена, ценовник, котација, мода, најнова, квалитетна, издржлива, Најнов дизајн, 5 години гаранција, елегантен, фенси

Испрати пребарување

Поврзани производи