Шкафови за рерна за бања со рамен пакет

Шкафови за рерна за бања со рамен пакет

Плакари со рамни пакувања во рерната се модуларен шкаф со основна рерна, со големина точно прилагоден за секој модел на печка.

Дета Product за производот

Шкафови со рамни пакувања на рерната

 

1. Шкафовите со рамни пакувања на рерната се модуларен шкаф за основата на рерната, со големина точно погодна за секој модел на печка;

2. Чувајте ја кујната уредно, дизајнот е повнимателен за водителката на куќата;

3. Заштеда на трошоци дизајн пријателски дизајн;

4. Секој може да го D.I.Y кабинетот со приложени упатства лесно;

5. Користете картонска капа или преклоплива хартиена кутија, логото специфично за клиентите може да се испечати по потреба, а формата на пакувањето е квадратна за да се истакне квалитетот.

Започнете да размислувате за стилот и функционалноста на вашата нова кујна. Направете изглед книга со сите карактеристики што ќе ја направат вашата кујна посебна.


 

Фактори на ормари со рамни пакувања на рерната

 

car Трупот на шкафовите со рамни пакувања е направен од меламин бел 18мм од иверица.

ou Може да се користат двојни полици за прилагодување на внатрешниот простор.

o Нема заден панел за дисипација на топлина.

☞ Трајна и стабилна структура обезбедува долг животен век.

asyЛесно склопување.


 

Параметар материјал за рамни пакувања на рерната за плакари

 

ПРЕДМЕТ

модуларен кујнски кабинет, кујнски планер

Шифра на кабинетот

BOV6072, BOV9072

дебелина

16,18 мм

Материјал

Честички одбор/иверица

Боја

Бела или сива

Одделение

E0, E1 (емисија на формалдехид â .00,08mg/m3)

Широк кабинет

600 мм, 900 мм

Шарка

Не/А

Нога

ПП тешка прилагодлива нога

Фиока

Не/А

Материјал за врата

Не/А

MOQ

20GP (Околу 200-300 кабинети)

Пакување

Рамно пакување/срушете го пакувањето


Детали за плакарите со рамни пакувања на рерната

 

â ‘Еколошка честичка/иверица

Сите наши панели се во согласност со европската класа за емисија Е1 и ги исполнуваат строгите стандарди за емисии на калифорниски одбор за воздушни ресурси (CARB).


 

                         

fect‘¡Совршено опкружување со меламин Еџ

Придобивките од дизајнот на кабинетот со четири страни за запечатување на рабовите не се само да го намалат ослободувањето на формалдехид, туку и да спречат влага да влезе во подлогата на плочата за да спречи деформација


 

â ‘¢ Кабинетот поврзува хардвер

Соработувајте со меѓународни врвни брендови: BLUM & DTC. 50 години работен век. Полагање на 200.000 тестови за циклус на отворање и затворање.
Орна база рамни пакувања ормари внатрешна структура

 

Кујните со рамни пакувања нудат фантастична комбинација на квалитет, стил и вредност, што ги прави совршени за сопствениците на домови, инвеститори и D.I.Y. ентузијасти исто. Кујните на J&S ги споделуваат причините зошто кујните со рамни пакувања обезбедуваат совршено решение за секој дом.Линија за производство

 

Сопствените 4 линии на производи, главно составени од германски машини HOMAG, гарантираат прецизност во производството. JS користи панели компатибилни со E1 или CARB како суровини за кујнски ормар, гардероба, суета за бања. Покрај тоа, купивме и други неопходни суровини од водечки кинески брендови, како што се честички, МДФ и лента за рабови. стабилност.Случај на проект

 

Бевме повеќе од десетина години извезувајќи искуство за глобален проект за домување, доставуваме кујнски кабинет со рамни пакувања, гардероба за кујна по нарачка, суета за бањи во многу земји. Како што се Обединетите држави, Мексико, Канада, Јужна Африка, Дубаи, Малезија, Камбоџа, Тајланд, Австрилија, Нов Зеланд.ect.Најчесто поставувани прашања

 

П: Што е кујна со рамни пакувања?

Кујните со рамни пакувања се испорачуваат во кутија, подготвени да ги составите и инсталирате сами или од трговец. Модуларниот стил на кабинетот го олеснува изборот на компонентите потребни за да се создаде идеална кујна за вашиот простор. Започнете со избор на кабинети, потоа преминете на додатоци, врати, панели и клупи.


П: Која е структурата на вашиот кабинет?

Без рамки, со заклучување на камерата или со завртки


П: Дали е лесно да се собере кабинетот?

Кујните со рамни пакувања се модуларни, што значи дека можат да се конфигурираат во речиси секој простор. Најдобро од с,, тие се лесни за монтажа и инсталирање. И ако сами се справувате со монтажа и инсталација, можете да заштедите пари.


П: Дали имате ценовник?

Да, испратете ни е -пошта/барање, ќе добиете стандарден ценовник за повикување.


П: Колку време ви е потребно за да ги обезбедите опциите за дизајнирање за нас?

2 дена откако клиентот обезбеди распоред и јасно мерење
Жешка тагови: Шкафови за рерна за бања, производители, добавувачи, големо, фабрички, прилагодено, на залиха, на големо, Кина, евтини, попусти, ниски цени, купете попуст, цена, ценовник, понуда, мода, најнови, квалитетни, издржливи, најнови дизајни , 5 години гаранција, елегантен, фенси

Испрати пребарување

Поврзани производи