Кујна во модерен стил

Одликувано со дизајн и производство на кујна во модерен стил, J&S снабдува секакви ормани и за сопствениците на куќи и за станбени проекти. Различен од стандардниот мебел, J&S се посветува на сопствено изработени решенија засновани на дадените димензии.

Кујната во модерен стил е популарна за младите, комбинирана со меламин, лак, кујнски врати со рамен профил. Е едноставна, но изгледа модерно. Изработена од труп на плочки, панел од врата да биде 18мм МДФ со сите завршени, високо квалитетни врвни марки DTC & BLUM шарки за опција добро позната на секој клиент.

ЈС ја има водечката линија за производство на дрво HOMAG во светот. Производните линии и процеси на ЈС се водечка опрема и технологија во ерата. Како суровини, ЈС користи панели во согласност со Е1 или ЦРБ. Покрај тоа, ние исто така купивме и други потребни суровини од водечките кинески брендови, како што се честички, МДФ и ленти.
J&S е познат производител и снабдувач на {клучен збор} во Кина. Нашите производи се трајни и квалитетни. Ако сега направам нарачка, дали ја имате на залиха? секако! Доколку е потребно, ние исто така обезбедуваме ценовници, понуди и 5 години гаранција. Ако сакам да продавам на големо, каква цена ќе ми дадеш? Ако вашата количина на големо е голема, можеме да ја обезбедиме фабричката цена. Прилагодениот {клучен збор} изработен во Кина може да се купи по ниска цена или ефтина цена. Вие сте добредојдени да дојдете во нашата фабрика за да го купите најновиот дизајн, најновиот и попуст {клучен збор}. Нашите производи не се само мода во дизајнот, туку се и елегантни и фенси. Покрај тоа, ние поддржуваме големо пакување. Можете да бидете сигурни дека ќе купите производ со попуст од нас. Дозволете ни да соработуваме едни со други за да создадеме подобра иднина и взаемна корист.