Модерни плакари за мијалник во црна бања

Модерни плакари за мијалник во црна бања

Постои модерна шкафове за мијалник во црна бања. Природната боја ве прави да се чувствувате опуштено во оваа прилагодена бања.

Дета Product за производот

Модерни Ормани за мијалник во црна бања

 

Постои модерна шкафове за мијалник во црна бања. Природната боја ве прави да се чувствувате опуштено во оваа прилагодена бања. Постојат и други две дрвени бои за избор на овој дизајн на орманот за бања. Cabinetиден кабинет за медицина со меламин финиш од дрво со зрнест тон и дава весел изглед на оваа бања без да се нарушат чистите линии. Без оглед колку е голема, мала или комплексна работа, нашите посветени специјалисти се секогаш подготвени да понудат совети и насоки за дизајн и инсталација.

Ние нудиме низа услуги за да ви го олесниме животот. Ние обезбедуваме услуги кои вклучуваат дизајн, мерење, пакет, инсталација и гаранција за производот. Ако сте градежник, изведувач, веледрогерија или сопственик на дом, тоа всушност ви заштедува време и енергија за да ги решите овие работи на хаос.Модерни карактеристики на плакари за мијалник во црна бања

 

ПРЕДМЕТ

ДЕС

W

D

H

ГЛАВЕН КАБИНЕТ

18 мм дрво

1200

480

500

ОГЛЕДАЛО КАБИНЕТ

MIRROR+18 мм дрво

1200

200

800

СОЛИЈА

ТРГОВИЈА СОЛИЈА

500

390

140

ТРГОВИЈА

Цврста површина

1200

500

30

System ”Систем за складирање на кабинетот за бања одржувајте го нередот во вашата бања со нашето иновативно складирање за бања со вредност за надградба;

✠”Ормани за бања Системот за осветлување осигурува дека сите ваши суетни работи се специјално дизајнирани за бања;

✠”Хардвер за суета во црна бања користете врвни тркачи за фиоки во Кина, шарки за меко затворање на Blum;

✠”Големините треба да се прилагодат според вашиот распоред за да одговараат на бањата точно заштедуваат повеќе простор.Параметар на модерни ормари за мијалник во црна бања

 

Тип

Модерни Ормани за мијалник во црна бања

Карактеристика

Кабинет за мијалник, Блузи за суета за бања

Ормани за бања,Црна суета за бања

Аголен ормар за бања

Материјал од труп

16мм MFC / 18мм дрво

Материјал на вратата

Цврсто дрво / Меламин / Лак / ПВЦ / акрилик / дрво фурнир /

СОЛИЈА

Керамички

Материјал на countertop

Кварц / цврста површина / мермер / гранит (природен или вештачки)

Додатоци

Достапно

Големина и дизајн

Прилагодена големина и дизајн

 

Detials of Модерни Ормани за мијалник во црна бања

 

board ‘Еколошка честичка / иверица

Сите наши панели се во согласност со класата на емисии Европски Е1 и ги исполнуваат строгите стандарди за емисии на Калифорнискиот одбор за воздушни ресурси (CARB).


  

â‘¡Свршена лента за меламин Еџ и дупка за дупчење

Придобивките од дизајнот на четири-страничниот шкаф за запечатување не се само за да се намали ослободувањето на формалдехид, туку и да се спречи влагата да влезе во подлогата на таблата за да се спречи деформација.


 

. ‘¢ Хардвер за поврзување на кабинетотСоработувајте со меѓународни врвни брендови: BLUM & DTC & GARIS. 50 години работен век. Поминување на 200.000 тест за отворање и затворање на циклусот. И фиоката е широко употребувана во шини за водење мебел, шини за водење на трговски марки од хардвер за корпи, Пруги за фиоки за кујнски кабинети, кутија за фиоки за бања.За Фабрика

 

Соработувајќи со Германска машинерија и софтвер за производство од страна на HOMAG & reg; и користејќи најквалитетни материјали и интелигентна машина, производите на J & S одржуваат висок квалитет со силно конкурентна цена на кујнски куфер, гардероба, ормар за бања, суета.

Поседува автоматски линии на производи, главно составени од машини HOMAG од Германија, кои гарантираат прецизност и стабилност на производството. Информативниот систем, кој се карактеризира со големи податоци и компјутерски облаци, во голема мера ја подобрува ефикасноста на нашето масовно прилагодување.


 

Случај со прекуокеански проект за кујнски ормар, гардероба, суета за бања

 

J&S, како една од водечките брендови во Гуангдонг, ви ги снабдува најдобрите кујнски ормани, гардероба, ормар за бања, производи за сопствени производи во цела куќа. Во изминатите неколку години, ние бесконечно работиме на проширување на нашите меѓународни пазари. До крајот на 2020 година, нашите производи беа прифатени од многу земји (2000 проекти) низ целиот свет, како што се Австралија, Америка, Панама, Камбоџа, Малезија, Тајланд, Ангола, Кенија, Катар, Саудиска Арабија итн. До 2020 година Со исклучителни дизајни и нашата професионална проектна услуга за едношалтерско решение, производите и услугите на J & Sâ се признати на меѓународно ниво од инвеститорот, градежниците, изведувачите, брокерите на проектите и компанијата за реновирање.Најчесто поставувани прашања

 

П: Дали ви пружате услуги за дизајн ако ви испратам информации за проектот и план за подот?

О: Точно, ние обезбедуваме цртање Auto-CAD според вашиот план. Дизајн за 3Д рендерирање ќе биде понуден на полнење.

 

П: Кој е вашиот рок на плаќање?

О: Нормално, прифаќаме депозит од 30% од ТТ пред производство, салдо што треба да се плати пред да се вчита.

 

П: Кој е вашиот трговски поим?

О: Нашиот стандарден рок на цената е ФОБ Кина.

 

П: Кој е вашиот производствен капацитет?

О: 15 000 модуларни ормани месечно

 

П: Како да го проверам квалитетот?

О: J&S секогаш прави самоинспекција и фотографира секој кабинет / димензија / детали. Фотографиите ќе ви пристигнат. Исто така, вие момци можете да испратите инспектор, ние сме добредојдени да извршиме увид во фабриката или ако е можно, испраќаме livevideo

 

П: Кој е вашиот MOQ?
О: Ако е достапна нашата залиха, прифатлива е мала нарачка како што е 200 SQM и повеќе. Инаку, 1 * 20GP е основна количина.
  

Ви благодариме што ја внесовте мојата веб-страница. Мислам дека сакате да ги знаете следниве информации. Ако не го содржи прашањето што сакате да го знаете, испратете ни е-пошта.
Жешка тагови: Современи шкафови за мијалник во црна бања, производители, добавувачи, продажба на големо, фабрика, кориснички, на залиха, рефус, Кина, ефтина, попуст, ниска цена, купување попуст, цена, ценовник, котација, мода, најнова, квалитетна, издржлива, најнова Дизајн, 5 години гаранција, елегантен, фенси

Испрати пребарување

Поврзани производи