Меламин врата од кујната

J&S е снабдувач на кабинет за кујнски врати во Кина. Снабдувајте кула врата од меламин во кујна за десетина години. Има многу искуство за проекти за домување во странство.

Меламин вратата од кујната се користи за производство на рамни панели за ормани, панели на врати, лизгачки врати од гардероба или украсни табли. Достапен е и има разновидност на бои и дезени. Основниот материјал е генерално честички и иверица како труп и МДФ како панел на вратата. , Има одреден степен на отпорност на влага, потребно е да се направи панел за врата од меламин, машината за завојување и суровиот лист се најважни, а увезената линија што ја користиме нема висококвалитетни плочи за списанија и лепилото се сите брендови, а клиентите се добредојдени Ајде да ја пробаме нарачката.

Одликувајќи се со лице од врата од меламин во кујната, со беспрекорно судирање со ласери, Invisedge е вашата прифатлива, издржлива алтернатива на опциите за лакирање или винил.
J&S е познат производител и снабдувач на {клучен збор} во Кина. Нашите производи се трајни и квалитетни. Ако сега направам нарачка, дали ја имате на залиха? секако! Доколку е потребно, ние исто така обезбедуваме ценовници, понуди и 5 години гаранција. Ако сакам да продавам на големо, каква цена ќе ми дадеш? Ако вашата количина на големо е голема, можеме да ја обезбедиме фабричката цена. Прилагодениот {клучен збор} изработен во Кина може да се купи по ниска цена или ефтина цена. Вие сте добредојдени да дојдете во нашата фабрика за да го купите најновиот дизајн, најновиот и попуст {клучен збор}. Нашите производи не се само мода во дизајнот, туку се и елегантни и фенси. Покрај тоа, ние поддржуваме големо пакување. Можете да бидете сигурни дека ќе купите производ со попуст од нас. Дозволете ни да соработуваме едни со други за да создадеме подобра иднина и взаемна корист.