Мермер изглед бања Суета кабинет

Мермер изглед бања Суета кабинет

Ние снабдуваме кабинет за суета во бања со мермер. Wallидните кабинети за бања ви даваат некаде за сите оние најважни.

Дета Product за производот

Мермер изглед бања Суета кабинет

 

Ние снабдуваме кабинет за суета во бања со мермер. Wallидните кабинети за бања ви даваат некаде за сите оние најважни. Рационализирајте ја утринската рутина со комбинација на затворено и отворено складирање. Лак материјал е отпорен на влага и лесно се чисти. Силното визуелно влијание за белата боја ја прави малата бања да изгледа поголема. Просторот за складирање под огледалото може да се прилагоди според навиките за секојдневна употреба на човечкото тело.

Ние нудиме низа услуги за да ви го олесниме животот. Ние обезбедуваме услуги што вклучуваат дизајн, мерење, пакет, инсталација и гаранција за производот. Ако сте градител, изведувач, продавач на големо или сопственик на дом, тоа всушност ви заштедува време и енергија за да ги средите овие неред.



Мермер изглед бања Суета кабинет

 

ПРЕДМЕТ

DES

W

D

H

ГЛАВЕН КАБИНЕТ

18МУ ЛАЈВУД

1100

480

500

ОГЛЕДАЛСКИ КАБИНЕТ

MIRROR+18МУ ЛАЈВУД

600

/

/

БАСИН

Интегриран слив со шалтер

500

390

140

ПРИЈАВУВАЧ

Црн мермер

1100

500

30

System ”Еспресо систем за складирање на бања во бањите, чувајте го нередот во вашата бања со нашето иновативно и надградено складирање на бањи;

✠”Систем за осветлување на кабинетот во просторијата за перење, осигурајте се дека сите ваши суети се специјално дизајнирани за бања;

✠”Тесен кабинет за бањи Хардвер користи врвни тркачи за фиоки во Кина, шарки за меко затворање на Блум;

✠”Мермерни бањи Залудни кабинети Големини за да се прилагодите според вашиот распоред за да одговараат на бањата точно заштедете повеќе простор.



Параметар на мермер изглед бања бања кабинет

 

Тип

Мермер изглед бања Суета кабинет

Функција

Продавница Бања суета, Еспресо бања Суета

Кабинет за бања, тесен кабинет за бања, мермерна бања за суета

Материјал за труп

16mm MFC /18mm PLYWOOD

Материјал за врата

Цврсто дрво/Меламин/Лак/ПВЦ/акрилик/дрво фурнир/

БАСИН

Керамички

Материјал од countertop

Кварц/Цврста површина/Мермер/Гранит (природен или вештачки)

Додатоци

Достапно

Големина и дизајн

Прилагодена големина и дизајн

 

Details of Мермер изглед бања Суета кабинет

 

â ‘Еколошка честичка/иверица

Сите наши панели се во согласност со европската класа за емисија Е1 и ги исполнуваат строгите стандарди за емисии на калифорниски одбор за воздушни ресурси (CARB).



er‘¡Совршена лента за меламин Еџ и дупка по вежба

Придобивките од дизајнот на кабинетот со четири страни за запечатување на рабовите не се само да го намалат ослободувањето на формалдехид, туку и да спречат влага да влезе во подлогата на таблата за да спречи деформација.



â ‘¢ Кабинетот поврзува хардвер



Соработувајте со меѓународни врвни брендови: BLUM & DTC & GARIS. 50 години работен век. Полагање на 200.000 тестови за циклуси на отворање и затворање. И фиоката е широко користена во шини за водич за мебел, шини за водилки од брендови на корпа хардвер, шини за фиоки за кујнски ормари, кутија за фиоки за бањи.



За Фабрика

 

Соработувајќи со германска машинерија и софтвер за производство на HOMAG & reg; и користејќи материјали со најдобар квалитет и интелигентна машина, производите на J & S одржуваат висок квалитет со силно конкурентна цена за кујнски ормар, гардероба, бања, суети.

Сопствените линии на производи, главно составени од германски машини HOMAG, гарантираат прецизност и стабилност на производството. Информативниот систем, кој се карактеризира со големи податоци и компјутерско работење во облак, во голема мера ја подобрува ефикасноста на нашето масовно прилагодување.



Страница за странски проекти за кујнски ормар, гардероба, суета за бања

 

J&S, како еден од водечките брендови во Гуангдонг, ви снабдува со најдобри кујнски кабинети, гардероба, кабинет за бањи, производи за цела куќа. Во изминатите неколку години, бескрајно работевме на проширување на нашите меѓународни пазари. До крајот на 2020 година, нашите производи беа прифатени од многу земји (2000 проекти) низ целиот свет, како што се Австралија, Америка, Панама, Камбоџа, Малезија, Тајланд, Ангола, Кенија, Катар, Саудиска Арабија, итн. До 2020 година Со исклучителни дизајни и нашата професионална проектна услуга за едношалтерски производи, производите и услугите на J & S се препознаваат на меѓународно ниво од страна на инвеститорот, градежниците, изведувачите, проектните брокери и компанијата за реновирање.



Најчесто поставувани прашања

 

П: Кој е вашиот рок на плаќање?

Нормално, прифаќаме 30% депозит од ТТ пред производството, салдото треба да се плати пред вчитувањето.


П: Кој е вашиот трговски термин?

Нашиот стандарден термин за цена е FOB Кина.


П: Кој е вашиот производствен капацитет?

О: 15.000 модуларни кабинети месечно


П: Како да го проверам квалитетот?

J&S секогаш прави самоинспекција и фотографира секој кабинет/димензија/детали. Фотографиите ќе ви бидат испратени. Исто така, момци, можете да испратите инспектор, добредојдени сме да ја прегледаме фабриката или испраќаме видео во живо ако е можно.


П: Кој е вашиот MOQ?
Ако нашата залиха е достапна, мала нарачка како 200 SQM и повеќе е прифатлива. Инаку, 1*20GP е основна количина.

П: Какви пакети имате?
Прифатливи се и неутралниот пакет и прилагодениот пакет.
 

П: Дали можете да им помогнете на клиентите да мешаат товар во еден сад?

Да. Имаме магацин за мешање различни видови производи во еден сад за да биде полн за да ги намали вашите трошоци. Можеме да обезбедиме професионален план за вчитување за вас.




Жешка тагови: Мермер Бања за суета за бањи, производители, добавувачи, големопродажба, фабрика, прилагодено, на залиха, на големо, Кина, евтини, попусти, ниски цени, купете попуст, цена, ценовник, цитат, мода, најнови, квалитетни, издржливи, најнови дизајни , 5 години гаранција, елегантен, фенси

Испрати пребарување

Поврзани производи