Кујна Мека Затвори слајд Тенд тандем кутија трака за фиоки

Кујна Мека Затвори слајд Тенд тандем кутија трака за фиоки

Темката за фиоки со длабока височина е популарна низ целиот свет. Кујнскиот мек, близок слајд, тенка тандемска кутија за фиоки е трислојна челична странична плоча со вградена амортизација, позната и како луксузно пумпање на амортизацијата. Тоа е најдобриот хардверски додаток што се користи во целата кујна, гардероба, фиока, итн., Тој е поцврст и издржлив од водилната шина со три дела.

Дета Product за производот

Кујна мека затвори слајд тенка тандем кутија фиока песна

 

Темката за фиоки со длабока височина е популарна низ целиот свет. Кујнскиот мек, близок слајд, тенка тандемска кутија за фиоки е трислојна челична странична плоча со вградена амортизација, позната и како луксузно пумпање на амортизацијата. Тоа е најдобриот хардверски додаток што се користи во целата кујна, гардероба, фиока, итн., Тој е поцврст и издржлив од водилната шина со три дела. Во однос на цената, лизгачот на фиоката со тандем-кутија со меко затворање е поскап и економичен. Поделено е во четири големини, кратки, средни, високи и супер високи.Кујна мека затвори слајд тенка тандем кутија фиока песна

 

Брзи детали

 

 

 

Пакување пошта:

Y

Место на потекло:

Гуангдонг, Кина

Име на бренд:

ГАРИС

Број на модел:

G1301, G1302, G1303, G1304

Употреба:

Кабинет и мебел и гардероба

Тип:

фиока со двоен wallид

Материјал:

ладно валани лимови/поцинкуван лим

Име на производ:

Слајдови за мека блиска фиока

Капацитет за вчитување:

40 кг

Време на циклус:

100000

Висина:

84/116/167/199мм

Достапна должина:

270/300/350/400/450/500/550мм

Боја:

Свилен бело/сиво железо

Сервис:

OEM ODM

Пример:

Достапно

 Кујна мека близу слајд тенка тандемска кутија фиока следи детали за цртање на производот

 Кујна мека блиска слајд тенка тандемска кутија со фиока) Конструкција:

 

- Со опција за PIN или за активирање, може да извлечете целосна фиока, двоен ред POM тркач.
- Бесплатно склопување и расклопување, нема потреба од специјална алатка, работи тивко, силно и стабилно.
- Опсег на прилагодување на фиоката со PIN: 0-4мм нагоре и надолу.
- Опсег на прилагодување на фиоката 2Д со активирање (горе и долу /R & L): 0-3mm /± 1.5mm.Ултра тенка тандем фиока е популарна фиока. Изработена е од скриена шина со три секции, меко затворање и испрскана оксидирана челична плоча. Именуван како Кујна мека близна слајд тенка тандемска кутија за фиоки. Нашата компанија придава значење на квалитетот на производот, се придржува до принципот на „квалитет за опстанок, придобивка за развој и ориентиран кон клиентите“ и ја спроведува политиката за квалитет на „посно производство, ригорозно , сигурен квалитет, иновација, допир со клиентите и совршена услуга „Производството, продажбата и другите аспекти се строго во согласност со барањата за квалитет.Жешка тагови:

Испрати пребарување

Поврзани производи