Кујнски комплети Рамен пакет DIY Двоен капак за кабинет

Кујнски комплети Рамен пакет DIY Двоен капак за кабинет

Kitchen Kitsets Flat Pack DIY Double Flap Up Cabinet е дел од горната единица во кујната. Користете го поставувањето во ормарот на фрижидерот, доаѓа со Blum VENTOS® upturn doo.

Дета Product за производот

Кујнски комплети Рамен пакет DIY Двоен капак за кабинет

 

1. Кујнски комплети Рамен пакет DIY Двоен капак Кабинетот е дел од горната единица во кујната. Користете го поставувањето на ормарот во фрижидер, доаѓа со Blum VENTOS & reg; превртување доо.

2. На VENTOS & reg; серијата на превртена врата гарантира дека корисниците на мебел имаат доволно слобода за работа и простор за движење на главата. Во процесот на користење на кујната, можете да ги оставите кабинетите отворени без да се грижите дека главата ќе ги удри панелите на кабинетот.

3. J&S десетици години се специјализира во кујна со рамни пакувања со богато искуство, ние исто така доставуваме кујна по нарачка за проект, Професионален тим за продажба и технички тим ќе ви помогнат да ги сортирате информациите за клучните точки од огромниот цртеж на проектната архитектура.


 

Фактори на кујнски комплети Рамен пакет DIY Двоен капак за кабинет

 

☞Кујни комплети со рамен пакет DIY Double Flap Up Cabinet е направен од 18мм MFC еколошки материјал;

Стабилна структура на кабинетот со заклучување на камери или завртки;

lease Ослободете го просторот за складирање со прилагодливи полици;

design Дизајн за заштеда на трошоци за да се задоволат потребите на секој клиент;

☞OEM, ODM, проект на големо или целосна куќа прилагоден.Кујната е таму каде што семејството се собира

 

Ова е единственото место во вашиот дом каде што едно семејство треба да се собере. Има невидлива сила што ќе ве натера да седите сите заедно во вашата кујна и да ве потсети за вистинската моќ на семејните врски и квалитетното семејно време. Сите и должиме една огромна благодарност на нашата стара и неодолива кујна каде што пораснавме. Нашите кујни буквално пукаат со позитивни и незаборавни спомени од детството.


 

Кујнски комплети Рамен пакет DIY Double Flap Up Cabinetmaterial параметар

 

ПРЕДМЕТ

Кујнски комплети, претходно изработени кујни, евтини кујни со рамни пакувања, цени на кујни со рамни пакувања, кујни за надворешни работи

Шифра на кабинетот

WFXX72 (XX е широк кабинет)

дебелина

16,18 мм

Материјал

Честички одбор/иверица

Боја

Бела или сива

Одделение

E0, E1 (емисија на формалдехид â .00,08mg/m3)

Широк кабинет

600,700,800,900,1000мм

Шарка

Тип на меко затворање DTC,Blum

Нога

Не/А

Фиока

Не/А

Материјал за врата

МДФ 18мм Меламин, Ламинат, ПВЦ (Термофилиран), Лак, Акрилик, Ламинат

MOQ

20GP (Околу 200-300 кабинети)

Пакување

Рамно пакување/срушете го пакувањето


Детали за рамен пакет кујнски ормари со единечен капак на кабинет

 

â ‘Еколошка честичка/иверица

Сите наши панели се во согласност со европската класа за емисија Е1 и ги исполнуваат строгите стандарди за емисии на калифорниски одбор за воздушни ресурси (CARB).fect‘¡Совршено опкружување со меламин Еџ

Придобивките од дизајнот на кабинетот со четири страни за запечатување на рабовите не се само да го намалат ослободувањето на формалдехид, туку и да спречат влага да влезе во подлогата на плочата за да спречи деформација


 

â ‘¢ Кабинетот поврзува хардвер

Соработувајте со меѓународни врвни брендови: BLUM & DTC. 50 години работен век. Полагање на 200.000 тестови за циклус на отворање и затворање.
Кујнски комплети Рамен пакет DIY Двоен размавта Внатрешна структура на кабинетот

 

Кујните со рамни пакувања нудат фантастична комбинација на квалитет, стил и вредност, што ги прави совршени за сопствениците на домови, инвеститори и D.I.Y. ентузијасти исто. Кујните на J&S ги споделуваат причините зошто кујните со рамни пакувања обезбедуваат совршено решение за секој дом.Линија за производство

 

Сопствените 4 линии на производи, главно составени од германски машини HOMAG, гарантираат прецизност во производството. JS користи панели компатибилни со E1 или CARB како суровини за кујнски ормар, гардероба, суета за бања. Покрај тоа, купивме и други неопходни суровини од водечки кинески брендови, како што се честички, МДФ и лента за рабови. стабилност.Случај на проект

 

Веќе повеќе од десетина години извезуваме искуство за глобален проект за домување, доставуваме кујнски кабинет со рамни пакувања, гардероба по нарачка, суета за бањи во многу земји. Како што се Обединетите држави, Мексико, Канада, Јужна Африка, Дубаи, Малезија, Камбоџа , Тајланд, Австралија, Нов Зеланд.ect.Најчесто поставувани прашања

 

П: Што е кујна со рамни пакувања?

Кујните со рамни пакувања се испорачуваат во кутија, подготвени да ги составите и инсталирате сами или од трговец. Модуларниот стил на кабинетот го олеснува изборот на компонентите потребни за да се создаде идеална кујна за вашиот простор. Започнете со избор на кабинети, потоа преминете на додатоци, врати, панели и блузи на клупи.


П: Дали е лесно да се собере кабинетот?

Кујните со рамни пакувања се модуларни, што значи дека можат да се конфигурираат во речиси секој простор. Најдобро од с,, тие се лесни за монтажа и инсталирање. И ако сами се справувате со монтажа и инсталација, можете да заштедите пари.


П. Дали можете да произведувате кабинети без рамки?

О: Покрај американската стандардна линија на кабинети, ние произведуваме кабинети без рамки.


П. Како е рокот за производство и рокот на плаќање?

О: Времето на производство е 60 дена за првична нарачка и 30-45 дена за повторена нарачка Нашиот рок на плаќање е 1. 30% Т/Т жица по одобрување на договорот за продажба и 70% жица за салдо по копија од документи за испорака


П. За услугата по продажбата

О: Ако имате какви било прашања за тоа како да инсталирате кујнски ормари, ние ќе ве упатуваме чекор по чекор додека не успее инсталацијата.


Или ако нешто е скршено при испорака, можете да ни фотографирате, бесплатно ќе ви направиме нов дел.


Ви благодарам што влеговте на мојата веб -страница. Мислам дека сакате да ги знаете следните информации. Ако не го содржи прашањето што сакате да го знаете, испратете ни е -пошта.
Жешка тагови: Кујнски комплети со рамен пакет DIY капак за кабинет, производители, добавувачи, големопродажба, фабрички, прилагодени, на залиха, на големо, Кина, ефтин, попуст, ниска цена, купете попуст, цена, ценовник, цитат, мода, најнови, квалитетни, Издржлив, најнов дизајн, 5 години гаранција, елегантен, фенси

Испрати пребарување

Поврзани производи