Врвот за кујнски хардвер останува двократно подигнете ги системите за Wallиден кабинет

Врвот за кујнски хардвер останува двократно подигнете ги системите за Wallиден кабинет

Некои луѓе мислат дека Хидверот за кујна останува двоен Системи за подигнување за Wallидниот кабинет е повеќе атмосферски и убави, повеќе личности и високо квалитетни, се разбира, овие чувства варираат од личност до личност.

Дета Product за производот

Врвот за кујнски хардвер останува двократно подигнете ги системите за Wallиден кабинет

 

Некои луѓе мислат дека Хидверот за кујна останува двоен Системи за подигнување за Wallидниот кабинет е повеќе атмосферски и убави, повеќе личности и високо квалитетни, се разбира, овие чувства варираат од личност до личност.
Постојат различни методи за поддршка за горната врата на лифтот, како што се ГАС поддршка по случаен избор, хидраулична поддршка за преклопување двојни врати, пневматска поддршка итн. Може да се каже дека с still уште може да ги задоволи потребите на корисниците, но тоа е повеќе рентабилно отколку престојот на Топ ја крева поддршката. Цената е лесно да се прифати. Првата голема предност на отворањето на вратата е тоа што не мора да се грижите за состанокот, бидејќи вратата е нагоре.

Врвот за кујнски хардвер останува двократно подигнете ги системите за Wallиден кабинет

 Врвот за кујнски хардвер останува двократно подигнете ги системите за Wallиден кабинет Character: 

 

Тип:

Друг хардвер за мебел, систем за меко затворање на кабинетот за кујна

Место на потекло:

Гуангдонг, Кина

Име на бренд:

COSSLA или OEM

Број на модел:

FHS01-H

Име на производ:

Хардвер за поддршка на лифтот на кујнскиот кабинет

Употреба:

Кабинет за кујна

Боја:

Сиво

Материјал:

SGCC, SPCC со никелска позлата

Инсталација:

Едноставно склопување и лесно прилагодување

Функција 1:

Тивко и меко

MOQ:

200 сета

Функција 2:

Вратите остануваат отворени на која било позиција


Врвот за кујнски хардвер останува двократно подигнете ги системите за Wallиден кабинет Specification

 

ставка

вредност

Гаранција

Повеќе од 5 години

Услуга по продажба

Онлајн техничка поддршка, враќање и замена

Способност за решение на проекти

графички дизајн, целосно решение за проекти

Апликација

Кујна

Стил на дизајн

Модерен

Место на потекло

Кина

Број на модел

COSSLA или OEM

Додатоци

Шарка

Стил

Модерен

Материјал за труп

Нерѓосувачки челик, метал

Тип на кабинет

Wallидни кабинети

Име на производот

Кабинет за кујна Door Lift System

Боја

Изборен

Апликација

Мебел за затворен китчин

Капацитет за вчитување

7-13 кг

Материјал

Нерѓосувачки челик

Функција

Издржлив

Хардвер

COSSLA Кина Brand

Пакување

Цртан

Сертификат

ISO9001

Клуч Вуд

Престој на капакот


Врвот за кујнски хардвер останува двократно подигнете ги системите за Wallиден кабинет Drawing

 


Жешка тагови: Хардвер за кујна останува двоен систем за подигнување на Wallидни ормари, производители, добавувачи, големопродажба, фабрички, прилагодено, на залиха, на големо, Кина, ефтин, попуст, ниска цена, купете попуст, цена, ценовник, цитат, мода, Најновиот, квалитетен, издржлив, најнов дизајн, 5 години гаранција, елегантен, фенси

Испрати пребарување

Поврзани производи