Кујнски врати Кабинетот на фронтовите Акрилни завршни панели

Кујнски врати Кабинетот на фронтовите Акрилни завршни панели

Ние ги доставуваме кујнски врати Кабинетот фронтови Акрилик Заврши панел. Беспрекорна акрилна врата панел.

Дета Product за производот

Кујнски врати Кабинетот на фронтовите Акрилни завршни панели

 

Ние ги доставуваме кујнски врати Кабинетот фронтови Акрилик Заврши панел. Беспрекорна акрилна врата панел.

Високи перформанси на вода. Производот користи специјална технологија за поврзување со рабови и совршена комбинација на европски и американски лепила за заштита на животната средина од големата марка PUR, што може да постигне беспрекорен ефект на боја. Иверица по нарачка и целосна обвивка од шест страни, со одличен водоотпорен ефект.


 

 

Кујнски врати Кабинетот на фронтовите Акрилни завршни панели

 

☞Акрилик и ПЕТГ е ист материјал користат специјално третиран плексиглас со хемиско име полиметил метакрилат. Тоа е развиен и лажен термопластичен совет. Има добра транспарентност, хемиска стабилност и отпорност на временски услови, лесна обработка и прекрасен изглед. Широко се користи во панели за врати на кујнски кабинети, панели за врата од гардероба и панели за врата од купатила. Предни кујнски ормари.Кујнски врати Кабинетот на фронтовите Параметар на акрилен завршен панел

 

Тип

Фронтови на кујнски кабинет, врати за замена на кабинетот бели

УВ кујнски врати, кујнски кабинет врати PETG, нарачајте кабинети врати

Дебелина

5/9/12/15/18 мм

Основен материјал

Иверица, МДФ

Големини на листови

1220*2440мм

Материјална оценка

Е0, Е1 одделение Формалдехид ослободувањеâ ‰ .00,08mg/m³

Сврзување на раб

Акрилна лесна врата

Апликација

Кујнски ормар, Гардероба, суета во бањата, внатрешна врата, Табла


Зошто да изберете нас и зошто да изберете акрилик?

 


Која е предноста на акрилната врата?

 

1. Беспрекорно, непречено и сјајно од другите готови панели;

2. Издржлив и без боја, особено бела боја;

3. Цврст акрилен лим, дури и во боја и сјај, може лесно да се поправи.

4.3H-4H цврстина, отпорен на гребење.

5. Цената е прифатлива од лак врата.Опции за боја за кујнски врати Кабинетот на предните акрилни завршни панели

 

Основниот материјал на акрилна плоча е избран домашен висококвалитетен МДФ за заштита на животната средина Е1, Е2. Увезено сликарство, чиста текстура, светла боја, отпорност на пожолтување, висока адхезија. Филмот за УВ боја е дебел и привлечен, со светли бои.За нашата фабрика

 

Високотехнолошката опрема обезбедува време за испорака и квалитет на акрилни завршни панели на кујнски врати.

Соработка со германска машинерија и производствен софтвер од HOMAG & reg; и користејќи материјали со најдобар квалитет и интелигентна машина, производите на J & S одржуваат висок квалитет со силно конкурентна цена.


J&S воспостави силен систем за производство и производство, со долгогодишно искуство во производството од сечење, запечатување, дупчење, пробно склопување на кабинетот, до моделирање, полирање и површинска обработка на панелот на вратата и обработка на камени клупи- врв . Од купување на материјали до обработка, квалитетна проверка, пакување и праќање, ние строго го контролираме секој чекор за да им обезбедиме на клиентите врвни производи. Со интегрирање на ресурсите за снабдување со хардверски додатоци, не само што го подобрувате квалитетот на производот, туку исто така им обезбедувате на клиентите еколошко и здраво искуство при купување.


Преку долгогодишно истражување на пазарот, таа изгради долгорочни и стабилни односи за соработка со градители, развивачи, продавачи на големо и трговци на мало во многу земји низ целиот свет.

Continueе продолжиме да работиме напорно за да им обезбедиме на клиентите квалитетни производи и подобри услуги и со нетрпение очекуваме да соработуваме со вас!Страница за странски проекти за кујнски ормар, гардероба, суета за бања

 

J&S, како еден од водечките брендови во Гуангдонг, ви снабдува со најдобри кујнски кабинети, гардероба, кабинет за бањи, производи за цела куќа. Во изминатите неколку години, бескрајно работевме на проширување на нашите меѓународни пазари. До крајот на 2020 година, нашите производи беа прифатени од многу земји (2000 проекти) низ целиот свет, како што се Австралија, Америка, Панама, Камбоџа, Малезија, Тајланд, Ангола, Кенија, Катар, Саудиска Арабија, итн. До 2020 година Со исклучителни дизајни и нашата професионална проектна услуга за едношалтерски производи, производите и услугите на J & S се препознаваат на меѓународно ниво од страна на инвеститорот, градежниците, изведувачите, проектните брокери и компанијата за реновирање.Најчесто поставувани прашања

 

П; Што е беспрекорен акрилик?

Кујнски врати Кабинети фронтови Акрилен завршен панел Беспрекорен акрилен панел е многу популарна техника во текот на овие години, сопствените карактеристики на Акрилик доведуваат до лесна обработка, добра топла еластичност и силна пластичност по загревањето. Различни акрилни лимови може непречено да се притиснат заедно преку печка и опрема со висок притисок, а потоа да се полираат и полираат за да произведат кристално чисти акрилни производи. Сакана од јавноста.


П: Кое е местото на апликација на акрилните врати?

Кујна, гардероба, прошетка во плакар, кабинет за бања.


П: Дали можам да купам само акрилен лим?

Се разбира. Ние нудиме и акрилен лим со врвен квалитет. Но, најчесто ги продаваме целосните врати. Цената е поконкурентна.


П: Кои се вашите услови за цена?
О: FOB, CIF, CNF, EXW во зависност од барањата на клиентите.


П: Може ли да ОЕМ за нас?
О: Да, можеме да ОЕМ според стандардот за квалитет на клиентот и пакетот.


Ви благодарам што влеговте на мојата веб -страница. Мислам дека сакате да ги знаете следните информации. Ако не го содржи прашањето што сакате да го знаете, испратете ни е -пошта.
Жешка тагови: Кабинети на кујнски врати Акрилен завршен панел, производители, добавувачи, големопродажба, фабрика, прилагодено, на залиха, на големо, Кина, евтини, попусти, ниски цени, купете попуст, цена, ценовник, цитат, мода, најнови, квалитетни, издржливи, Најнов дизајн, 5 години гаранција, елегантен, фенси

Испрати пребарување

Поврзани производи