Алатки за чистење на кујна Кошница под мијалник од нерѓосувачки челик

Алатки за чистење на кујна Кошница под мијалник од нерѓосувачки челик

Што ни е потребно за да инсталираме корпа во кујната?
1. Лесно се земаат садови
Постојат многу стилови на влечни корпи, Алатки за чистење на кујна Кошница под мијалник од нерѓосувачки челик што може да реши многу проблеми за складирање на кујнски материјали. За нас е погодно да ги земеме садовите, а исто така овозможува лесно сортирање и поставување на садовите.
2. Подобрете ја ефикасноста при готвење и чистење
Употребата на корпата за влечење е погодна за нас брзо да ги најдеме средствата за чистење што треба да се користат по готвењето, за да се избегне нарушување на кујнскиот шалтер.

Дета Product за производот

Алатки за чистење на кујна Кошница под мијалник од нерѓосувачки челик

 

Што ни е потребно за да инсталираме корпа во кујната?
1. Лесно се земаат садови
Постојат многу стилови на влечни корпи, Алатки за чистење на кујна Кошница под мијалник од нерѓосувачки челик што може да реши многу проблеми за складирање на кујнски материјали. За нас е погодно да ги земеме садовите, а исто така овозможува лесно сортирање и поставување на садовите.


2. Подобрете ја ефикасноста при готвење и чистење

Употребата на корпата за влечење е погодна за нас брзо да ги најдеме средствата за чистење што треба да се користат по готвењето, за да се избегне нарушување на кујнскиот шалтер.

Опис на производот Алатки за чистење на кујна Кошница под мијалник од нерѓосувачки челик

 Алатки за чистење на кујна Кошница под карактер од мијалник од нерѓосувачки челик:

 

Гаранција:

1 година

Услуга по продажба:

Онлајн техничка поддршка

Способност за решение на проект:

ДА

Апликација:

Кујна, апарати за домаќинство

Стил на дизајн:

Модерен

Место на потекло:

Гуангдонг, Кина

Име на бренд:

НУОМИ

Број на модел:

3142004

Позиција за инсталација:

Во кабинети

Тип на складирање во кујна:

Организатори на кабинетот и чајната кујна

Име на производ:

корпа за чистење на основниот мијалник

Материјал:

Мешан материјал

Употреба:

Додатоци за кујна

Функција:

под кујнски мијалник кабинет слајд кошница

Боја:

Сребрена

MOQ:

2 комплети

Тип:

Фиока Мулти-функционална корпа

Тип на производ:

Аголни кабинети корпа за чување


Алатки за чистење на кујна Кошница под спецификација на мијалник од нерѓосувачки челик

 Страница за странски проекти за кујнски ормар, гардероба, суета за бања

 

Изведете ги вашите кабинети за вашиот проект со еднократно решение;
10 години искуство во странство во проекти, повеќе од 2.000 завршени проекти низ целиот свет;
Ве спречува да се занимавате со многу добавувачи за различни предмети што му се потребни на вашиот проект;
Ви овозможуваат да добиете повеќе повластена цена за целиот пакет проект;
Ослободете се од грижи за капацитетот и испораката на различни добавувачи.Жешка тагови: Алатки за чистење на кујна Кошница под мијалник од нерѓосувачки челик, производители, добавувачи, големопродажба, фабрика, прилагодено, на залиха, на големо, Кина, ефтин, попуст, ниска цена, купете попуст, цена, ценовник, цитат, мода, најнови, квалитетни, издржливи , Најнов дизајн, 5 години гаранција, елегантен, фенси

Испрати пребарување

Поврзани производи