Врати во кујнскиот шкаф и само фронтови на фиоките

Врати во кујнскиот шкаф и само фронтови на фиоките

Ние ги доставуваме вратите на кујнските ормани и само фронтовите на фиоките. Прилагодените кујнски плакари J & S се достапни по ваш избор на меламински завршетоци или рачно изработени завршетоци.

Дета Product за производот

Врати во кујнскиот шкаф и само фронтови на фиоките

 

Ние ги доставуваме вратите на кујнските ормани и само фронтовите на фиоките. Прилагодените кујнски плакари J & S се достапни по ваш избор на меламински завршетоци или рачно изработени завршетоци. Во овие нови видови црвена кујна, можете да ја видите силната боја на црвена боја, која се состои од ПВЦ и материјали од врата од меламин. ПВЦ и меламин материјалите имаат одлична способност за водоотпорност и отпорност на гребење. Инхерентните и уникатни карактеристики на вистинското дрво се оживеаја во овој издржлив, долготраен дрвен алтернативен производ, кој нуди квалитетни и уникатни, креативни решенија за дизајн. Нашите производи се совпаѓаат со потребниот хардвер и друга галантерија. Сите бои, стилови, форми, големина, материјали може да се прилагодат помеѓу вашиот буџет.


 

 

Врати во кујнскиот шкаф и само фронтови на фиоките

 

cabin Орманите од жито од дрво и белата боја го покажуваат врвот на модата во кујната: совршена комбинација на бела боја и боја на дрво, разнобојни ормани за боја, полни со модерно чувство, ја прават кујната полна со светло и живо чувство.

☞Вкупното чувство е едноставно и дарежливо, со ленти со рабови со иста боја, визуелно го интегрираат целиот ормар, што може да се совпадне со сите видови кујни, што е погодно и практично.

doorsВратите од кујнскиот ормар се ПВЦ и меламин, отпорни на гребење и лесни за нега. Со чист и мазен изглед во форма на L, оваа кујна има одлична функција за складирање и прикажување


 


Параметар на вратите од кујнскиот ормар и предните делови на фиоките

 

Тип

Врати на шкафове и само предни фиоки, Опрема на кујна од меламин кујна, Врати од шкафче за бела кујна, Предни фиоки

Дизајн на вратите на кабинетот

Дебелина

9/15/16/18 / 25мм

Основен материјал

Плочка на честички, иверица, МДФ, HMR

Големини на листови

1220 * 2440мм

Одделение за материјал

Ослободеност на формалдехид E0, E1 одделениеâ ‰ ¤0,08mg / m³

Поврзување на работ

1-1,5 мм ПВЦ, алуминиум, вметната рачка Алу

Апликација

Кујнски ормар, Гардероба, суета за бања, внатрешна врата, Clapboard

 

Еколошки и висока јачина за правење Врати на кујнскиот шкаф и само фронтови на фиоките

 

Целата наша суровина на панели е со E1 одделение и ги достигнува меѓународните стандарди, бидете сигурни дека купувате и употребувате.


 

Повеќе опции само за врати од кујнски ормар и само за фронтови на фиоки

 

Оригиналната боја на дрво ве враќа во природата и се чувствувате релаксирани. Истата врата од меламин работи на голема количина паметен модерен дизајн. Комбинирање на цврста боја со боја на зрно од дрво и соодветна црна рачка за да го рефлектира чувството на луксуз. Имаме богати искусни дизајнери за да ја создадат вашата топла кујна специјално за вас. Спална соба, бања

 


Опции за боја само за врати од кујнскиот шкаф и за предните делови на фиоките

 


Обработка на производство

 

Високотехнолошката опрема го обезбедува времето и испораката на квалитетот на вратите на кујнските ормани и на предните делови на фиоките.

Соработка со германски машини и софтвер за производство од страна на HOMAG & reg; и користејќи материјали со најдобар квалитет и интелигентна машина, производите на J & S одржуваат висок квалитет со силно конкурентна цена.


1. машина за сечење

Кои влијаат на точноста на големината, ние користиме ЦПУ високо-прецизен отворач на материјали може да ја контролира грешката од ± 0,5 мм. Ние го користиме компјутерот за да го контролираме сечењето на панелот, опремено со IPC и софтверска врска, за да постигнеме автоматско, дигитално сечење.


2.Машина за моделирање

Клучот за стабилноста на орманот е дупчење. Овде можете да одлучите за моделирање на вратата од кујната.


3.Auto Поврзување на работ Machine

Ние користиме машина за усогласување на работ HOMAGE од Германија, напредна технологија, за да обезбедиме квалитет и естетско. Добар појас, исто така, го спречува ширењето на лош мирис.


4.Автоматска машина за дупчење

Монтажата на орманот зависи од дупчењето на дупките, многу строго на димензионалната прецизност, ако има грешка од 0,5 мм, ќе може да предизвика неможе да се состави шкафче.


5. Сортирање на панели и КК

За да избегнете исчезнати или погрешни големини. Деталите се сè, деталите се клучни за квалитетот на орманот.


6. Чистење и пакување

Добар материјал за пакување и штити за да се осигура дека нема да се урива или крши при транзит. Што се однесува до големиот проект, обоената етикета треба да им помогне на работниците да го идентификуваат овој пакет за која единица или под.


7. Испорака

Одделот за професионална логистика добро ја организира пратката, сите документи ќе бидат подредени точно и навремено.


Случај со прекуокеански проект за кујнски ормар, гардероба, суета за бања

 

Изворете ги вашите кабинети за вашиот проект со едно решение;

10 години искуство во прекуокеански проект; повеќе од 2.000 завршени проекти ширум светот;

Ве спречува да не се занимавате со многу добавувачи за различни предмети што ви требаат на вашиот проект;

Овозможете да добиете повластена цена за пакетот на проекти за целата куќа;

Ослободете се од грижите за капацитетот и испораката на различни добавувачи.Најчесто поставувани прашања

 

П. Како да ги прилагодите кујнските ормани?

О: Прво, ако веќе имате планови за дизајнирање кујнски ормани, можете да ни ги испратите. Ако немате планови за дизајнирање кујнски ормари, можете да ни кажете за вашата големина и форма на кујна, од висина до подот до прозорецот и wallидот локација, големина на кујнски апарат ако имате, ќе направиме дизајн за вас.


П.Што е осигурување на квалитетот?

За контрола на квалитетот, имаме строг тим за контрола на квалитетот, добредојдени клиенти да ги прегледаат производите.


П.Како може да добијам понуда.

О: Откако материјалите ќе бидат потврдени, ќе направиме понуда за вас.


П. Избор на материјал за кујнски ормар.

О: Имаме многу материјали од кујнски ормани, стил на врата, бројач, пакување за опциите на клиентите.


П. Кој е дрвениот материјал што го користите?

О: Имаме голем материјал залихи на меламин, ПВЦ, лак, акрилик, дрвен фурнир.


П. Дали можете да произведете ормани без рамка?

О: Покрај американската стандардна линија со кабинети во рамки, ние произведуваме ормани без рамки секој месец.


П. Како е рокот на производство и рокот на плаќање?

О: 15-20 дена
Жешка тагови: Врати во кујнски шкафове и само предни фиоки, производители, добавувачи, големопродажба, фабрички, прилагодено, на залиха, рефус, Кина, ефтин, попуст, ниска цена, попуст за купување, цена, ценовник, котација, мода, најнова, квалитет, издржлив, Најнов дизајн, 5 години гаранција, елегантен, фенси

Испрати пребарување

Поврзани производи