Вратата на кујнскиот шкаф

J&S обезбедува моден дизајн врата од кујнски кабинет, имаме професионални, имаме врвен квалитет на меламин ПВЦ, винил (термофолија), акрилик, беспрекорен акрилик, PETG, лак, HPL, фурнир од дрво.

Вратата од кујнскиот ормар е изработена од E0 / E1 европски стандарден плоча со висока густина (MDF) што може да достигне 780 кг / м2. Ова е клучот за стилот на кујнскиот ормар. Можете да изберете класичен, модерен, европски и едноставен стил од кој било панел на вратата.

Има завршен систем за услуги по продажбата. Вклучете техничка поддршка, упатства за инсталирање на производи, поддршка на додатоци, мерење на страници, Производи поминати ISO9001, тестирање на SGS. Вратата на кујнскиот кабинет има 5 години гаранција. Ве молиме клиентот да ги купи нашите производи.
J&S е познат производител и снабдувач на {клучен збор} во Кина. Нашите производи се трајни и квалитетни. Ако сега направам нарачка, дали ја имате на залиха? секако! Доколку е потребно, ние исто така обезбедуваме ценовници, понуди и 5 години гаранција. Ако сакам да продавам на големо, каква цена ќе ми дадеш? Ако вашата количина на големо е голема, можеме да ја обезбедиме фабричката цена. Прилагодениот {клучен збор} изработен во Кина може да се купи по ниска цена или ефтина цена. Вие сте добредојдени да дојдете во нашата фабрика за да го купите најновиот дизајн, најновиот и попуст {клучен збор}. Нашите производи не се само мода во дизајнот, туку се и елегантни и фенси. Покрај тоа, ние поддржуваме големо пакување. Можете да бидете сигурни дека ќе купите производ со попуст од нас. Дозволете ни да соработуваме едни со други за да создадеме подобра иднина и взаемна корист.