Целосно продолжение кујна Heave Duty мека Затвори слајд

Целосно продолжение кујна Heave Duty мека Затвори слајд

Тенката фиока за бела боја е популарна во целиот свет. Целосна екстензија Кујнски меки лизгалки се трислојна челична странична плоча со вградена амортизација, позната и како луксузно пумпање на амортизацијата. Тоа е најдобриот хардверски додаток што се користи во целата кујна, гардероба, фиока, итн., Тој е поцврст и издржлив од водилната шина со три дела.

Дета Product за производот

целосна екстензија Кујна heave duty мек близок слајд

 

Тенката фиока за бела боја е популарна во целиот свет. Целосна екстензија Кујнски меки лизгалки се трислојна челична странична плоча со вградена амортизација, позната и како луксузно пумпање на амортизацијата. Тоа е најдобриот хардверски додаток што се користи во целата кујна, гардероба, фиока, итн., Тој е поцврст и издржлив од водилната шина со три дела. Во однос на цената, лизгачот на фиоката со тандем-кутија со меко затворање е поскап и економичен. Поделено е во четири големини, кратки, средни, високи и супер високи.целосна екстензија Кујна heave duty мек близок слајд

 

Брзи детали

 

 

 

Пакување пошта:

Y

Место на потекло:

Гуангдонг, Кина

Име на бренд:

ГАРИС

Број на модел:

G1301, G1302, G1303, G1304

Употреба:

Кабинет и мебел и гардероба

Тип:

фиока со двоен wallид

Материјал:

ладно валани лимови/поцинкуван лим

Име на производ:

Слајдови за мека блиска фиока

Капацитет за вчитување:

40 кг

Време на циклус:

100000

Висина:

84/116/167/199мм

Достапна должина:

270/300/350/400/450/500/550мм

Боја:

Свилен бело/сиво железо

Сервис:

OEM ODM

Пример:

Достапно

 целосна екстензија Кујна heave duty мек близок слајд product drawing details

 целосна екстензија Кујна heave duty мек близок слајдConstruction :

 

- Со опција за PIN или за активирање, може да извлечете целосна фиока, двоен ред POM тркач.
- Бесплатно склопување и расклопување, нема потреба од специјална алатка, работи тивко, силно и стабилно.
- Опсег на прилагодување на фиоката со PIN: 0-4мм нагоре и надолу.
- Опсег на прилагодување на фиоката 2Д со активирање (горе и долу /R & L): 0-3mm /± 1.5mm.Ултра тенка тандем фиока е популарна фиока. Изработена е од скриена шина со три секции, меко затворање и испрскана оксидирана челична плоча. Именуван како целосна екстензија Кујна, мека слајд. Нашата компанија придава значење на квалитетот на производот, се придржува до принципот „квалитет за опстанок, придобивка за развој и клиент-центриран“ и ја спроведува политиката за квалитет на „посно производство, ригорозно, сигурен квалитет, иновација, допир со клиентите и совршена услуга „Производството, продажбата и другите аспекти се строго во согласност со барањата за квалитет.Жешка тагови:

Испрати пребарување

Поврзани производи