Самостојна суета за бања со врвови

Самостојна суета за бања со врвови

Постои самостојна суета за бања со блузи. Прекрасен, простран, живописен, дизајнот на акрилен cabinetиден кабинет за купатила води пријатно живеење кон сите семејства.

Дета Product за производот

Самостојна суета за бања со врвови

 

Постои самостојна суета за бања со блузи. Прекрасен, простран, живописен, дизајнот на акрилен cabinetиден кабинет за купатила води пријатно живеење кон сите семејства. Cabinetиден кабинет за лекови со привлечна жолта боја го поздравува нашиот одраз наутро и нè внесува во кревет ноќе. Cabinetиден кабинет за медицина со меламин финиш од дрво со зрнест тон и дава весел изглед на оваа бања без да се нарушат чистите линии. J&S се посветува на сопствено изработените решенија засновани на дадените димензии за да се овозможат кабинетите да се вклопат точно во излезните големини.

Ние нудиме низа услуги за да ви го олесниме животот. Ние обезбедуваме услуги вклучуваат дизајн, мерење, пакет, инсталација и гаранција за производот.


 

 

Самостојна суета за бања со одлични карактеристики

 

ПРЕДМЕТ

ДЕС

W

D

H

ГЛАВЕН КАБИНЕТ

18 мм дрво

1490

545

380

ОГЛЕДАЛО

ЛЕД СВЕТЛИНА + ГОЛЕН СС

1500

 /

700

СОЛИЈА

ТРГОВИЈА СОЛИЈА

500

390

140

ТРГОВИЈА

Цврста површина

1500

550

30

Систем за складирање одржувајте ја нередот во вашата бања со нашето иновативно складирање во бањата со вредност за надградба;

Систем за осветлување осигурува дека целата ваша бања е специјално дизајнирана за бања;

Хардвер користи врвни тркачи за фиоки во Кина, шарки за меко затворање на Blum;Параметар на самостојна суета за бања со блузи

 

Тип

Самостојна суета за бања со врвови

Карактеристика

Ормар за бања, Ормани за бања

Единици за суета за бања, ормани за мијалник во бања

Суети за бања со врвови

Материјал од труп

Дрво од дрво 18мм

Материјал на вратата

Цврсто дрво / Меламин / Лак / ПВЦ / акрилик / дрво фурнир /

СОЛИЈА

Керамички

Материјал на countertop

Кварц / цврста површина / мермер / гранит (природен или вештачки)

Додатоци

Достапно

Големина и дизајн

Прилагодена големина и дизајн

 

Detials of Самостојна суета за бања со врвови

 

board ‘Еколошка честичка / иверица

Сите наши панели се во согласност со класата на емисии Европски Е1 и ги исполнуваат строгите стандарди за емисии на Калифорнискиот одбор за воздушни ресурси (CARB).


 

   

â‘¡Свршена лента за меламин Еџ и дупка за дупчење

Придобивките од дизајнот на четири-страничниот шкаф за запечатување не се само за да се намали ослободувањето на формалдехид, туку и да се спречи влагата да влезе во подлогата на таблата за да се спречи деформација.


 

. ‘¢ Хардвер за поврзување на кабинетот


 

 

Соработувајте со меѓународни врвни брендови: BLUM & DTC & GARIS. 50 години работен век. Поминување на 200.000 тест за отворање и затворање на циклусот. И фиоката е широко употребувана во шини за водење мебел, шини за водење на трговски марки од хардвер за корпи, Пруги за фиоки за кујнски кабинети, кутија за фиоки за бања.За Фабрика

 

Соработувајќи со Германска машинерија и софтвер за производство од страна на HOMAG & reg; и користејќи најквалитетни материјали и интелигентна машина, производите на J & S одржуваат висок квалитет со силно конкурентна цена на кујнски куфер, гардероба, ормар за бања, суета.

Поседува автоматски линии на производи, главно составени од машини HOMAG од Германија, кои гарантираат прецизност и стабилност на производството. Информативниот систем, кој се карактеризира со големи податоци и компјутерски облаци, во голема мера ја подобрува ефикасноста на нашето масовно прилагодување.Случај со прекуокеански проект за кујнски ормар, гардероба, суета за бања

 

J&S, како една од водечките брендови во Гуангдонг, ви ги снабдува најдобрите кујнски ормани, гардероба, ормар за бања, производи за сопствени производи во цела куќа. Во изминатите неколку години, ние бесконечно работиме на проширување на нашите меѓународни пазари. До крајот на 2020 година, нашите производи беа прифатени од многу земји (2000 проекти) низ целиот свет, како што се Австралија, Америка, Панама, Камбоџа, Малезија, Тајланд, Ангола, Кенија, Катар, Саудиска Арабија итн. До 2020 година Со исклучителни дизајни и нашата професионална проектна услуга за едношалтерско решение, производите и услугите на J & Sâ се признати на меѓународно ниво од инвеститорот, градежниците, изведувачите, брокерите на проектите и компанијата за реновирање.Најчесто поставувани прашања

 

П: Која е вашата политика за оштетен производ? Повеќето фабрики ни испраќаат висок процент на недостатоци.

Да, ова е непобитен проблем. Сега разработивме строг систем за етикетирање и испорака за да го намалиме ризикот од испорака на испорака.

Производите се во строг систем за КК, секој чекор на производство. Доколку имате штета, ќе добиете замена без никаков спор.


П: Колку време ви е потребно за да ги обезбедите опциите за дизајнирање за нас?

2 дена откако клиентот обезбеди распоред и јасно мерење


П: Дали имате ценовник?

Да, испратете ни е-пошта / истрага, ќе добиете стандарден ценовник за упатување.

 

П: Колку е време за испорака?

25-35 денаП: Колку производни линии во вашата фабрика?

4 реда

 

П. Како да ги прилагодите кујнските ормани? 

О: Прво, ако веќе имате планови за дизајнирање кујнски ормани, можете да ни ги испратите. Ако немате планови за дизајнирање кујнски ормари, можете да ни кажете за вашата големина и форма на кујна, од висина до подот до прозорецот и wallидот локација, големина на кујнски апарат ако имате, ќе направиме дизајн за вас.
Жешка тагови: Самостојна суета за бања со блузи, производители, добавувачи, продажба на големо, фабрика, кориснички, на залиха, рефус, Кина, ефтина, попуст, ниска цена, попуст за купување, цена, ценовник, котација, мода, најнова, квалитет, издржлив, најнов дизајн , 5 години гаранција, елегантен, фенси

Испрати пребарување

Поврзани производи