Рамен пакет Кујни Wallиден кабинет

Рамен пакет Кујни Wallиден кабинет

Рамни пакувања Кујни Wallидни кабинети е дел од кујната, wallидниот кабинет не само што го зголемува просторот во вашата кујна, туку и ја максимизира употребата на кујнскиот простор.

Дета Product за производот

Рамен пакет Кујни Wallиден кабинет

 

1. Рамен пакет Кујни Wallиден кабинет е дел од кујната, wallидниот кабинет не само што го зголемува просторот во вашата кујна, туку и ја максимизира употребата на кујнскиот простор.

2. Правилно вистинските големини не ви удираат во глава и се лесни за носење работи.

3. J&S има специјализиран тим кој нуди бесплатен дизајн, 3D цртање и дава предлог или дава насоки. Нашата работа со брз одговор и ефикасност, висок степен на приспособливост ќе го поддржи вашиот бизнис.

4. Кујните со рамни пакувања се модуларни, што значи дека можат да се конфигурираат во речиси секој простор. Најдобро од с,, тие се лесни за монтажа и инсталирање. И ако сами се справувате со монтажа и инсталација, можете да заштедите пари.


 

Фактори на рамни пакувања Кујни Wallиден кабинет

 

Wall Wallидниот кабинет за кујни со рамни пакувања е изработен од иверица од влакна со еколошка влага.

Мекото затворање на врвната марка Blum шарка го помина тестот за 200.000 временско отворање и затворање

ny Секоја големина е достапна за да одговара на вашата кујна

solid Цврстиот заден панел 16/18 мм е постабилна структура и потрајни

leg Тешка нога, повеќето од фабриката ја користат малата тенка ногаПоврзана препорака за производот

 

Кујната е таму каде што семејството се собира

Ова е единственото место во вашиот дом каде што едно семејство треба да се собере. Има невидлива сила што ќе ве натера да седите сите заедно во вашата кујна и да ве потсети за вистинската моќ на семејните врски и квалитетното семејно време. Сите и должиме една огромна благодарност на нашата стара и неодолива кујна каде што пораснавме. Нашите кујни буквално пукаат со позитивни и незаборавни спомени од детството.

Започнете да го избирате стилот на кујната што го сакате, има модерен стил, селски стил, традиционален дизајн, Едноставен европски стил, можете да ги изберете од меламин, ПВЦ, лак, акрилик, УВ, дрво, како и да е, ќе биде ваш најомилена кујна.


 

Параметар на материјалот на Wallидниот кабинет Кујни во рамни пакувања

 

ПРЕДМЕТ

Wallиден кабинет, wallиден кабинет со една врата, шкаф за кујна со рамен пакет

Шифра на кабинетот

WXX72 (XX е широк кабинет)

дебелина

16,18 мм

Материјал

Честички одбор/иверица

Боја

Бела или сива

Одделение

E0, E1 (емисија на формалдехид â .00,08mg/m3)

Широк кабинет

200-600мм

Шарка

Тип на меко затворање DTC,Blum

Нога

ПП тешка прилагодлива нога

Фиока

DTC,Blum, GARIS тандем кутија или под-монтирана шина

Материјал за врата

МДФ 18мм Меламин, Ламинат, ПВЦ (Термофилиран), Лак, Акрилик, Ламинат

MOQ

20GP (Околу 200-300 кабинети)

Пакување

Рамно пакување/срушете го пакувањето


Детали за кујна со рамна пакет со единечна врата

 

â ‘Еколошка честичка/иверица

Сите наши панели се во согласност со европската класа за емисија Е1 и ги исполнуваат строгите стандарди за емисии на калифорниски одбор за воздушни ресурси (CARB).fect‘¡Совршено опкружување со меламин Еџ

Придобивките од дизајнот на кабинетот со четири страни за запечатување на рабовите не се само да го намалат ослободувањето на формалдехид, туку и да спречат влага да влезе во подлогата на плочата за да спречи деформација


 

â ‘¢ Кабинетот поврзува хардвер

Соработувајте со меѓународни врвни брендови: BLUM & DTC. 50 години работен век. Полагање на 200.000 тестови за циклус на отворање и затворање.

 Рамен пакет Кујни Wallиден кабинет внатрешна структура

 

Кујните со рамни пакувања нудат фантастична комбинација на квалитет, стил и вредност, што ги прави совршени за сопствениците на домови, инвеститори и D.I.Y. ентузијасти исто. Кујните на J&S ги споделуваат причините зошто кујните со рамни пакувања обезбедуваат совршено решение за секој дом.

 


Линија за производство

 

Сопствените 4 линии на производи, главно составени од германски машини HOMAG, гарантираат прецизност на производството. JS користи панели што се во согласност со E1 или CRAB како суровини за кујнски ормар, гардероба, суета за бања. Покрај тоа, купивме и други неопходни суровини од водечки кинески брендови, како што се честички, МДФ и лента за рабови. стабилност.Случај на проект

 

Ние сме повеќе од десетина години извезувајќи искуство за глобален проект за домување, доставуваме кујнски кабинет со рамни пакувања, гардероба за кујна по нарачка, суета за бањи во многу земји над 2.000 проекти. Како што се Обединетите држави, Мексико, Канада, Јужна Африка, Дубаи, Малезија, Камбоџа, Тајланд, Австралија, Нов Зеланд.ect.

 

 

 

Најчесто поставувани прашања

 

П: Што е кујна со рамни пакувања?

Кујните со рамни пакувања се испорачуваат во кутија, подготвени да ги составите и инсталирате сами или од трговец. Модуларниот стил на кабинетот го олеснува изборот на компонентите потребни за да се создаде идеална кујна за вашиот простор. Започнете со избор на кабинети, потоа преминете на додатоци, врати, панели и блузи на клупи.


П: Дали е лесно да се собере кабинетот?

Кујните со рамни пакувања се модуларни, што значи дека можат да се конфигурираат во речиси секој простор. Најдобро од с,, тие се лесни за монтажа и инсталирање. И ако сами се справувате со монтажа и инсталација, можете да заштедите пари.


П. Избор на материјал за кујнски кабинет.

О: Имаме многу материјали за кујнски кабинети, стил на врата, шалтер, пакување за опциите на клиентите.


П. Кој е материјалот за врата што го користите?

О: Имаме голем материјал инвентар меламин, ПВЦ, УВ, лак, акрилик, дрво дрво.


Ви благодарам што влеговте на мојата веб -страница. Мислам дека сакате да ги знаете следните информации. Ако не го содржи прашањето што сакате да го знаете, испратете ни е -пошта.
Жешка тагови: Wallиден кабинет за кујни со рамен пакет, производители, добавувачи, големопродажба, фабрика, прилагодено, на залиха, на големо, Кина, евтини, попусти, ниски цени, купете попуст, цена, ценовник, цитат, мода, најнови, квалитетни, издржливи, најнови дизајни , 5 години гаранција, елегантен, фенси

Испрати пребарување

Поврзани производи