Рамен пакет Кујнски шкафови Единствен капак на кабинет

Рамен пакет Кујнски шкафови Единствен капак на кабинет

Шкафови со рамни пакувања Единствениот кабинет е дел од горната единица во кујната, wallидниот кабинет не само што го зголемува вашиот кујнски простор, туку и ја максимизира употребата на кујнскиот простор.

Дета Product за производот

Рамен пакет Кујнски шкафови Единствен капак на кабинет

 

1. Рамен пакет Кујнски ормари Единствениот капак на кабинетот е дел од горната единица во кујната, wallидниот кабинет не само што го зголемува вашиот кујнски простор, туку и ја максимизира употребата на кујнскиот простор.

2. Различни предмети за кабинетот за опција ги задоволуваат разликите од интересот на клиентите;

3. Кујната со рамен пакет им штеди по кујна по нарачка;

4. Користете картонска капа или преклоплива хартиена кутија, логото специфично за клиентите може да се испечати по потреба, а формата на пакувањето е квадратна за да се истакне квалитетот.

5. J&S е специјализирана за деловни кујни со десетици години со богато искуство, ние исто така доставуваме кујна по нарачка за проект, професионален тим за продажба и тим за техника ќе ви помогнат да ги сортирате информациите за клучните точки од огромниот цртеж на проектната архитектура.


 

Фактори на рамен пакет Кујнски ормари Единствено разклопување кабинет

 

lat Рамен пакет Кујнски ормари Единствениот капак со капак е направен од 18мм MFC еколошки материјал;

Стабилна структура на кабинетот со заклучување на камери или завртки;

lease Ослободете го просторот за складирање со прилагодливи полици;

☞Солиден заден панел или 5мм назад двете опции се доволно силни;

asИма дупчење и сечење. лесно се собира за секого.Кујната е место за хранење и тело и душа

 

Готвењето никогаш не е само за готвење и јадење, нели? Готвите затоа што сакате да готвите и затоа што вашите сакани ќе уживаат во вашата храна. Нашите кујни се бескрајни генератори на позитивна енергија и инспиративни вибрации со причина. Нема друга просторија во вашиот дом што ве прави да се чувствувате добро како што прави кујната цело време. Вашата кујна е храм на вашата фамилија со позитивна енергија и охрабрувачки емоции.

Започнете да го избирате стилот на кујната што го сакате, има модерен стил, селски стил, традиционален дизајн, Едноставен европски стил, можете да ги изберете од меламин, ПВЦ, лак, акрилик, УВ, дрво, како и да е, ќе биде ваш најомилена кујна.


 

 

Рамен пакет Кујнски ормари Единствен разклопник Кабинет -материјал параметар

 

ПРЕДМЕТ

Пакети за кујна Diy, Инсталатори за кујна со рамен пакет, Кујни со рамни пакувања, Рамни пакувања за кујни на Икеа, Кујни за готови готови производи

Шифра на кабинетот

WFXX36 (XX е широк кабинет)

дебелина

16,18 мм

Материјал

Честички одбор/иверица

Боја

Бела или сива

Одделение

E0, E1 (емисија на формалдехид â .00,08mg/m3)

Широк кабинет

600,700,800,900,1000мм

Шарка

Тип на меко затворање DTC,Blum

Нога

Не/А

Фиока

Не/А

Материјал за врата

МДФ 18мм Меламин, Ламинат, ПВЦ (Термофилиран), Лак, Акрилик, Ламинат

MOQ

20GP (Околу 200-300 кабинети)

Пакување

Рамно пакување/срушете го пакувањето


Детали за рамен пакет кујнски ормари со единечен капак на кабинет

 

â ‘Еколошка честичка/иверица

Сите наши панели се во согласност со европската класа за емисија Е1 и ги исполнуваат строгите стандарди за емисии на калифорниски одбор за воздушни ресурси (CARB).fect‘¡Совршено опкружување со меламин Еџ

Придобивките од дизајнот на кабинетот со четири страни за запечатување на рабовите не се само да го намалат ослободувањето на формалдехид, туку и да спречат влага да влезе во подлогата на плочата за да спречи деформација


 

â ‘¢ Кабинетот поврзува хардвер

Соработувајте со меѓународни врвни брендови: BLUM & DTC. 50 години работен век. Полагање на 200.000 тестови за циклус на отворање и затворање.

 Рамен пакет Кујнски ормари Единствена преклопување Внатрешна структура на кабинетот

 

Кујните со рамни пакувања нудат фантастична комбинација на квалитет, стил и вредност, што ги прави совршени за сопствениците на домови, инвеститори и D.I.Y. ентузијасти исто. Кујните на J&S ги споделуваат причините зошто кујните со рамни пакувања обезбедуваат совршено решение за секој дом.

 


Линија за производство

 

Сопствените 4 линии на производи, главно составени од германски машини HOMAG, гарантираат прецизност на производството. JS користи панели што се во согласност со E1 или CRAB како суровини за кујнски ормар, гардероба, суета за бања. Покрај тоа, купивме и други неопходни суровини од водечки кинески брендови, како што се честички, МДФ и лента за рабови. стабилност.

 


Случај на проект

 

Веќе повеќе од десетина години извезуваме искуство за глобален проект за домување, доставуваме кујнски кабинет со рамни пакувања, гардероба по нарачка, суета за бањи во многу земји. Како што се Обединетите држави, Мексико, Канада, Јужна Африка, Дубаи, Малезија, Камбоџа , Тајланд, Австралија, Нов Зеланд.ect.


 

Случај на проект

 

П: Дали е лесно да се собере кабинетот?

Кујните со рамни пакувања се модуларни, што значи дека можат да се конфигурираат во речиси секој простор. Најдобро од с,, тие се лесни за монтажа и инсталирање. И ако сами се справувате со монтажа и инсталација, можете да заштедите пари.


П: Колку време ви е потребно за да ги обезбедите опциите за дизајнирање за нас?

2 дена откако клиентот обезбеди распоред и јасно мерење


П: Дали имате ценовник?

Да, испратете ни е -пошта/барање, ќе добиете стандарден ценовник за повикување.


П: Колку е вашето време на испорака?

25-35 дена


П: Колку линии за производство во вашата фабрика?

4 реда


Ви благодарам што влеговте на мојата веб -страница. Мислам дека сакате да ги знаете следните информации. Ако не го содржи прашањето што сакате да го знаете, испратете ни е -пошта.Жешка тагови: Шкафови за кујна со рамен пакет, Производители, добавувачи, големопродажба, фабрика, прилагодено, на залиха, на големо, Кина, ефтин, попуст, ниска цена, купете попуст, цена, ценовник, цитат, мода, најнови, квалитетни, издржливи , Најнов дизајн, 5 години гаранција, елегантен, фенси

Испрати пребарување

Поврзани производи