Елегантен модерен вграден во плакарот Прошетка во плакарот

Елегантен модерен вграден во плакарот Прошетка во плакарот

Елегантен модерен вграден во плакарот Прошетката во плакарот е изработена од ПВЦ, кој обично се користи и во многу прошетки во плакари со преоден и традиционален стил.

Дета Product за производот

Елегантен модерен вграден во плакарот Прошетка во плакарот

 

Елегантен модерен вграден во плакарот Прошетката во плакарот е изработена од ПВЦ, кој обично се користи и во многу прошетки во плакари со преоден и традиционален стил. Гардеробата со шарки ПВЦ од дрво, е обичаен производ неопходен. Совршен е за организирање на свиткана облека и помали работи што влегуваат во фиоката. Прошетката по гардероби е изработена од плочки на честички, а завршувањето на вратите е направено од дрво, жито од рабови на опашката и природна завршница. Обезбедуваме услуга за едношалтерско решение, заштедете време и енергија, ако сте градежник, изведувач, инвеститор, Трговец со кујна, реновирајте компанија, добредојде контактирајте не.


 

 

Елегантен модерен вграден во плакарот Прошетка во плакарот

 

a, Елегантна прошетка во плакарот Флексибилните опции за внатрешни работи ви помагаат да го искористите максимумот од просторот за складирање на вашата спална соба.

б, Чувајте ги вашите скапоцености заклучени и безбедни во сеф од гардероба.

c, Голема прошетка во дизајни на плакари Заштедете простор во вашата спална соба со нашите лизгачки врати од гардероба.

г, Модерната прошетка во плакарот може да се вклучи и исклучува со отворање и затворање на вратите на гардеробата.Елегантен модерен вграден во плакарот Прошетка во параметарот на плакарот

 

Предмет

Вграден во Прошетка во плакарот, прошетка во гардероби за мали соби

Елегантна прошетка во плакарот, модерна прошетка во плакарот, голема прошетка во дизајни на плакарот

Материјал

Заврши плочата честички / меламин од иверица Е1

Материјал од труп

Заврши плоча на честички / MFC / меламин од иверица

Дебелина на труп

18 / 25мм (прилагодено)

Боја на труп

Општо во бело

Материјал на вратата

МДФ / дрво од дрво

Додатоци

Блум / Хетич / кинески ДТЦ

Големина и дизајн

Прилагодена големина и дизајн според распоредот на клиентот

 

Елегантен модерен вграден во плакарот Прошетка во додатоците за плакарот

 

Ние нудиме многу вредни додатоци за просторот за гардероба. Овие практични додатоци ви овозможуваат да создадете и да поделите простор во гардеробите со цел да го оптимизирате просторот и да постигнете целосно прилагодена организација. Сега, дизајнирајте ја внатрешноста на вашата гардероба едноставно со додатоци, како што се извлекување решетки, кутија за складирање, решетка за панталони, лизгачко огледало, итн.
Производна линија

 

Сопствени 4 производни линии, главно составени од машини HOMAG од Германија, ја гарантираат прецизноста на производството. JS користи панели во согласност со E1 или CARB како суровини на кујнски ормар, гардероба, суета за бања. Покрај тоа, ние исто така купивме и други потребни суровини од водечките кинески брендови, како што се честички, МДФ и ленти. стабилност. Елегантен модерен вграден плакар Прошетката во плакарот е направена од меламин од честички од 18 мм, заклучување на камери и завртки за хардвер за поврзување. Ние користиме уникатен софтвер за разградување на материјалот за да обезбедиме точни големини на секој панел. Осигурете се дека производите дадени на клиенти се добри производи без проблеми со квалитетот.Случај на проектот

 

Повеќе од десетина години извезувавме искуство за глобален проект за домување, снабдуваме кујнски кабинет со рамен пакет, гардероба за кујна по мерка, суета за бања во многу земји.

Како што се Јунајтед, Мексико, Канада, Јужна Африка, Дубаи, Малезија, Камбоџа, Тајланд,Австралија, Нов Зеланд.ект.

Нашиот тим секогаш го ставаше задоволството на клиентот како приоритет и целосно го разбираше барањето на клиентот, стоеше во исти чевли со инвеститорот, градежниот градежник, архитектот и сопствениците на куќи. Ова носи голема репутација за нас и за нашите клиенти и ќе продолжи да биде целта на нашата компанија и персонал.

Ви благодариме што ни верувате. Драго ни е да разговараме со вас лице в лице. Повелете да го посетите нашиот изложбен салон, фабрика и да разговарате со нас. Погледнете сами!Најчесто поставувани прашања

 

Која е вашата политика за оштетен производ? Повеќето фабрики ни испраќаат висок процент на недостатоци.

Да, ова е непобитен проблем. Сега разработивме строг систем за етикетирање и испорака за да го намалиме ризикот од испорака на испорака.

Производите се во строг систем за КК, секој чекор на производство. Доколку имате штета, ќе добиете замена без никаков спор.


Колку време ви е потребно за да ги обезбедите опциите за дизајнирање за нас?

2 дена откако клиентот обезбеди распоред и јасно мерење


Дали имате ценовник?

Да, испратете ни е-пошта / истрага, ќе добиете стандарден ценовник за упатување.


Колку е време за испорака?

25-35 дена


Колку производни линии во вашата фабрика?

4 реда


П. Како да ја прилагодите вашата прошетка во плакарот?

О: Прво, ако веќе одите по плакари за плакари, можете да ни го испратите. Ако немате дизајн, можете да ни кажете како се сместувате од спалната соба, висината на подот на подот, ние ви обезбедуваме дизајн според информациите што ги давате за да започнете.


П. За квалитетот

За контрола на квалитетот, имаме строг тим за контрола на квалитетот, добредојдени клиенти да ги прегледаат производите.


Ви благодариме што ја внесовте мојата веб-страница. Мислам дека сакате да ги знаете следниве информации. Ако не го содржи прашањето што сакате да го знаете, испратете ни е-пошта.
Жешка тагови: Елегантна модерна вградена плакара Прошетка во плакарот, производители, добавувачи, големопродажба, фабрика, прилагодено, на залиха, рефус, Кина, ефтина, попуст, ниска цена, попуст за купување, цена, ценовник, котација, мода, најнова, квалитетна, издржлива , Најнов дизајн, 5 години гаранција, елегантен, фенси

Испрати пребарување

Поврзани производи