Кујна со рамна база со двојна врата

Кујна со рамна база со двојна врата

Кујната со двојна врата со рамна кутија е модуларен кабинет, корисникот може да ги искористи за да ги задоволи вкусот на сопственикот.

Дета Product за производот

Двокреветна база рамна кујна

 

1. Кујната со двојна врата со рамна кутија е модуларен кабинет, корисникот може да ги осмисли за да го задоволи вкусот на сопственикот.

2. Различни предмети за кабинетот за опција ги задоволуваат разликите од интересот на клиентите;

3. Кујната со рамен пад им штеди по кујна по нарачка;

4. Секоја единица за кутии со основни ормари доаѓа со инструкции за монтажа и нејзиниот потребен хардвер.

5. Користете картонска капа или преклоплива хартиена кутија, логото специфично за клиентите може да се испечати по потреба, а формата на пакувањето е квадратна за да се истакне квалитетот.

Секоја компонента на кујнскиот кабинет со рамни пакувања е прецизно отсечена и претходно дупчена во фабриката за кујна со рамни пакувања, така што с you што треба да направите е да ги соберете деловите заедно-некако како сложувалка!


 

Фактор на кујна со двојна врата со рамна кутија

 

kitchen Кујната со двојна врата со рамна кутија е направена од 18мм MFC еколошки материјал;

Стабилна структура на кабинетот со заклучување на камери или завртки;

lease Ослободете го просторот за складирање со прилагодливи полици;

☞Солиден заден панел или 5мм назад двете опции се доволно силни;

asИма дупчење и сечење. лесно се собира за секого.Нахранете и тело и душа

 

Готвењето никогаш не е само за готвење и јадење, нели? Готвите затоа што сакате да готвите и затоа што вашите сакани ќе уживаат во вашата храна. Нашите кујни се бескрајни генератори на позитивна енергија и инспиративни вибрации со причина. Нема друга просторија во вашиот дом што ве прави да се чувствувате добро како што прави кујната цело време. Вашата кујна е храм на вашата фамилија со позитивна енергија и охрабрувачки емоции.


 

Параметар на кујнски материјал со рамна плоча со двојна врата

 

ПРЕДМЕТ

2 pac модуларна кујна рамен пакет, рамни пакувања кујнски единици

Шифра на кабинетот

BXX72 (XX е широк кабинет)

дебелина

16,18 мм

Материјал

Честички одбор/иверица

Боја

Бела или сива

Одделение

E0, E1 (емисија на формалдехид â .00,08mg/m3)

Широк кабинет

200,300,350,400,450,500,600мм

Шарка

Тип на меко затворање DTC,Blum

Нога

ПП тешка прилагодлива нога

Фиока

DTC,Blum, GARIS тандем кутија или под-монтирана шина

Материјал за врата

МДФ 18мм Меламин, Ламинат, ПВЦ (Термофилиран), Лак, Акрилик, Ламинат

MOQ

20GP (Околу 200-300 кабинети)

Пакување

Рамно пакување/срушете го пакувањето


Детали за кујната со рамна плоча со двојна врата

 

â ‘Еколошка честичка/иверица

Сите наши панели се во согласност со европската класа за емисија Е1 и ги исполнуваат строгите стандарди за емисии на калифорниски одбор за воздушни ресурси (CARB).fect‘¡Совршено опкружување со меламин Еџ

Придобивките од дизајнот на кабинетот со четири страни за запечатување на рабовите не се само да го намалат ослободувањето на формалдехид, туку и да спречат влага да влезе во подлогата на плочата за да спречи деформацијаâ ‘¢ Кабинетот поврзува хардвер

Соработувајте со меѓународни врвни брендови: BLUM & DTC. 50 години работен век. Полагање на 200.000 тестови за циклус на отворање и затворање.
Преглед на дефект за кујна со рамна база со двојна врата

 

Кујните со рамни пакувања нудат фантастична комбинација на квалитет, стил и вредност, што ги прави совршени за сопствениците на домови, инвеститори и D.I.Y. ентузијасти исто. Кујните на J&S ги споделуваат причините зошто кујните со рамни пакувања обезбедуваат совршено решение за секој дом.

 


Линија за производство

 

Сопствените 4 линии на производи, главно составени од германски машини HOMAG, гарантираат прецизност во производството. JS користи панели компатибилни со E1 или CARB како суровини за кујнски ормар, гардероба, суета во бањата. Покрај тоа, купивме и други неопходни суровини од водечки кинески брендови, како што се честички, МДФ и лента за рабови. стабилност.Случај на проект

 

Бевме повеќе од десетина години извезувајќи искуство за глобален проект за домување, доставуваме кујнски кабинет со рамни пакувања, гардероба за кујна по нарачка, суета за бањи во многу земји. Како што се Обединетите држави, Мексико, Канада, Јужна Африка, Дубаи, Малезија, Камбоџа, Тајланд, Австрилија, Нов Зеланд.ect.Најчесто поставувани прашања

 

П: Што е кујна со рамни пакувања?

Кујните со рамни пакувања се испорачуваат во кутија, подготвени да ги составите и инсталирате сами или од трговец. Модуларниот стил на кабинетот го олеснува изборот на компонентите потребни за да се создаде идеална кујна за вашиот простор. Започнете со избор на кабинети, потоа преминете на додатоци, врати, панели и клупи.


П: Дали е лесно да се собере кабинетот?

Кујните со рамни пакувања се модуларни, што значи дека можат да се конфигурираат во речиси секој простор. Најдобро од с,, тие се лесни за монтажа и инсталирање. И ако сами се справувате со монтажа и инсталација, можете да заштедите пари.


П: Дали можеме да го направиме кабинетот според нашите големини?

Секако, работиме по нарачка на производи.


П: Дали имате ценовник?

Да, испратете ни е -пошта/истрага, ќе добиете модуларен ценовник за кабинети за повикување.
Жешка тагови: Кујна со рамна база со двојна врата, производители, добавувачи, големопродажба, фабрика, прилагодено, на залиха, на големо, Кина, евтини, попусти, ниски цени, купете попуст, цена, ценовник, понуда, мода, најнови, квалитетни, издржливи, најнови дизајни , 5 години гаранција, елегантен, фенси

Испрати пребарување

Поврзани производи