DIY Cabinet Flat Pack Кујна M/W база

DIY Cabinet Flat Pack Кујна M/W база

DIY кабинет рамен пакет кујна M/W база е модуларен кабинет во големопродажна, конкурентна цена.

Дета Product за производот

DIY кабинет рамен пакет кујна M/W база

 

1. DIY кабинет рамен пакет кујна M/W база е модуларен кабинет во големопродажна, конкурентна цена.

2. Различниот дизајн на кабинетот го задоволува интересот на јавноста

3. Популарни во некои од развиените земји, луѓето сакаат сами да си го прават кабинетот

4. Независното пакување доаѓа со инструкции за монтажа и неговиот потребен хардвер

5. Правејќи монтажа на кабинети, уживајте во семејното време со сопругата, сопругот, децата


 

Фабрика DIY кабинет рамен пакет кујна M/W база

 

Кујната е повикана да складира с everything, од храна и опрема за готвење до тенџериња, тави, мали апарати и многу повеќе. Можеби е најпрометната просторија во вашата куќа. Овие решенија за складирање ќе ви помогнат да ги искористите предностите на секој агол за да ви помогнат веднаш да го организирате и намалите хаосот.


 

Вашата кујна е најважната изјава за стил и дизајн

 

Сосема е разбирливо што ќе бидете желни да им го покажете својот нов стан на вашите пријатели. Ние дури и не треба да прашаме што прво ќе побараат да го видат, нели? Вашата кујна е најважната изјава за стилот и дизајнот што ќе ја направите за вашиот дом. Дозволено ви е да направите компромис кога станува збор за други простории во вашиот дом, но не и со кујната.


 

 

DIY кабинет рамен пакет кујна M/W основен параметар на материјал

 

ПРЕДМЕТ

винил бела кујна единица unit Единица за фиоки со основна микробранова печка

Шифра на кабинетот

BM6072

дебелина

16,18 мм

Материјал

Честички одбор/иверица

Боја

Бела или сива

Одделение

E0, E1 (емисија на формалдехид â .00,08mg/m3)

Широк кабинет

600 мм, 800 мм, 750 мм, 900 мм

Шарка

Не/А

Нога

ПП тешка прилагодлива нога

Фиока

ГАРИС, BLUM TANDEM BOX

Материјал за врата

ПВЦ, лак

MOQ

20GP (Околу 200-300 кабинети)

Пакување

Рамно пакување/срушете го пакувањето


Детали за DIY кабинет рамен пакет кујна M/W база

 

â ‘Еколошка честичка/иверица

Сите наши панели се во согласност со европската класа за емисија Е1 и ги исполнуваат строгите стандарди за емисии на калифорниски одбор за воздушни ресурси (CARB).fect‘¡Совршено опкружување со меламин Еџ

Придобивките од дизајнот на кабинетот со четири страни за запечатување на рабовите не се само да го намалат ослободувањето на формалдехид, туку и да спречат влага да влезе во подлогата на таблата за да спречи деформација.


 

â ‘¢ Кабинетот поврзува хардвер

Соработувајте со меѓународни врвни брендови: BLUM & DTC. 50 години работен век. Полагање на 200.000 тестови за циклус на отворање и затворање.
DIY кабинет рамен пакет кујна M/W база внатрешна структура

 

Кујните со рамни пакувања нудат фантастична комбинација на квалитет, стил и вредност, што ги прави совршени за сопствениците на домови, инвеститори и D.I.Y. ентузијасти исто. Кујните на J&S ги споделуваат причините зошто кујните со рамни пакувања обезбедуваат совршено решение за секој дом.Линија за производство

 

Сопствените 4 линии на производи, главно составени од германски машини HOMAG, гарантираат прецизност во производството. JS користи панели компатибилни со E1 или CARB како суровини за кујнски ормар, гардероба, суета за бања. Покрај тоа, купивме и други неопходни суровини од водечки кинески брендови, како што се честички, МДФ и лента за рабови. стабилност.Случај на проект

 

Бевме повеќе од десетина години извезувајќи искуство за глобален проект за домување, доставуваме кујнски кабинет со рамни пакувања, гардероба за кујна по нарачка, суета за бањи во многу земји. Како што се Обединетите држави, Мексико, Канада, Јужна Африка, Дубаи, Малезија, Камбоџа, Тајланд, Австрилија, Нов Зеланд.ect.Најчесто поставувани прашања

 

П: Рок на плаќање

Т/Т однапред, 30% депозит, биланс пред вчитување.

 

П: Што е кујна со рамни пакувања?

Кујните со рамни пакувања се испорачуваат во кутија, подготвени да ги составите и инсталирате сами или од трговец. Модуларниот стил на кабинетот го олеснува изборот на компонентите потребни за да се создаде идеална кујна за вашиот простор. Започнете со избор на кабинети, потоа преминете на додатоци, врати, панели и клупи.

 

П: Дали е лесно да се собере кабинетот?

Кујните со рамни пакувања се модуларни, што значи дека можат да се конфигурираат во речиси секој простор. Најдобро од с,, тие се лесни за монтажа и инсталирање. И ако сами се справувате со монтажа и инсталација, можете да заштедите пари.

 

П:Какви производи ви обезбедуваат?

Кујнски ормар, гардероба, бања.

Која е вашата политика за оштетениот производ? Повеќето фабрики ни испраќаат висок процент на недостатоци.

Да, ова е непобитен проблем. Сега изработивме строг систем во означувањето и испораката за да го намалиме ризикот од испорака на недостаток.

Производите се во строг систем за контрола на квалитетот секој чекор за производство. Доколку дојде до оштетување, ќе добиете замена без никаков спор.


П:How could I get a quotation

Испратете ни големини на кабинети и кажете ни дали има посебно барање за конфигурација на материјал, исто така, имаме редовен ценовник за рамни пакувања.
Жешка тагови: DIY Cabinet Flat Pack Кујна M/W база, производители, добавувачи, големопродажба, фабрика, прилагодено, на залиха, на големо, Кина, евтини, попусти, ниски цени, купете попуст, цена, ценовник, цитат, мода, најнови, квалитетни, Издржлив, најнов дизајн, 5 години гаранција, елегантен, фенси

Испрати пребарување

Поврзани производи