Кујна Кабинети во стилот на земјата Идеја Кујна

Кујна Кабинети во стилот на земјата Идеја Кујна

Ние ја снабдуваме идејата Кујна за кабинети во стилот на земја. Идејата за кујнски ормари во стилот на земјата Кујна е вградениот фрижидер на аголот, што го прави изгледот на кујната особено очигледен.

Дета Product за производот

Земја Стил Кујна Кабинети идеја Кујна

 

Ние ја снабдуваме идејата за кујнски ормари во стилот на земјата Кујна. Стил на земјаИдеја за кујнски ормари Кујната е вграден фрижидер на аголот, што го прави изгледот на кујната особено очигледен. Исто така е погодно за корисниците да ги преземат работите од двете страни. Handleебната рачка има прекрасни модели што одговараат на класичните панели на вратите, прикажувајќи елегантен француски неокласичен стил во кујнскиот простор. Производите на J & S се совпаѓаат со потребниот хардвер и други додатоци. Сите бои, стилови, форми, големини, материјали може да се прилагодат по ваш буџет.Земја Стил Кујна Кабинети идеја Кујна

 Кабинетот за фиоки за кујнски ормари со висок крај го прави преуредувањето на вашата кујна или која било просторија полесно и подобро организирано.

Системите на аголот на кујната со преклопување ви овозможуваат да го максимизирате складирањето во тешко достапниот агол.Идејата за кујнски кабинет со Pantry единица е флексибилна и може да се прилагоди за да одговара практично.

Висечки кујнски ормар cabinetидниот кабинет за складирање ослободи повеќе простор за фиоки и користете wallиден ормар за да го зголемите просторот за складирање во кујната.Параметар на идеја за кујнски кабинети во стилот на земјата Кујна

 

Тип

Земја Стил Кујна Кабинети идеја Кујна

Функција

Висечки кујнски ормар, кујнски ормари за куќи, замена на кујнски ормар, преклопување на кујнски ормар, идеја за кујнски кабинет

Материјал за труп

ПЕРМИУМ MFC (ПАРТИКУЛЕН ОДБОР)

Дебелина на трупот

16/18мм (прилагодено)

Боја на труп

Општо земено во бело

Материјал за врата

МДФ

Вратата заврши

ПВЦ ШЕЈКЕР ВРАТА

Дебелина на вратата

18 мм

Материјал од countertop

Кварц/Цврста површина/Мермер/Гранит (природен или вештачки)

Додатоци

Брендирана фиока, прибор за јадење, аголна корпа, извлечете оставата, чајната кујна

Големина и дизајн

Прилагодена големина и дизајн

Пониска стандардна големина на кабинетот

D580mm*H720mm, D600mm*H762mm (прилагодено)

Стандардна големина на горниот кабинет

D320mm*H720mm (прилагодено)

Стандардна големина на високиот кабинет

D: 600mm или 580mm, H: 2100mm или 2300mm (прилагодено)

 

Detailsof Земја Стил Кујна Кабинети идеја Кујна

 

â ‘Еколошка честичка/иверица

Сите наши панели се во согласност со класата за емисии Европски Е1 и ги исполнуваат строгите стандарди за емисии на Калифорнискиот одбор за воздушни ресурси (CARB). (Емисија на формалдехид <= 0,08mg/m3)


 

   

er‘¡Совршена лента за меламин Еџ и дупка по вежба

Придобивките од дизајнот на кабинетот со четири страни за запечатување на рабовите не се само да го намалат ослободувањето на формалдехид, туку и да спречат влага да влезе во подлогата на таблата за да спречи деформација.â ‘¢ Кабинетот поврзува хардвер и додатоциСоработувајте со меѓународни врвни брендови: BLUM & DTC. 50 години работен век. Полагање на 200.000 тестови за циклус на отворање и затворање. Исто така, соработувајте со врвен добавувач на кујнски додатоци како што се ХИГОЛД, НУОМИ. Ние постојано развиваме и иновираме, развиваме поинтелигентни, поудобни и модерни решенија за прилагодување на хардверот за складирање на кујна за цела куќа. Од дизајн, квалитет до услуга, ние постојано ја подобруваме вредноста на производите на J & S, создаваме вредност за клиентите и остваруваме квалитетен домашен живот за повеќе семејства.Фабрика

 

Соработка со германска машинерија и производствен софтвер од HOMAG & reg; и користејќи материјали со најдобар квалитет и интелигентна машина, производите на J & S одржуваат висок квалитет со силно конкурентна цена.


1. Машина за сечење

Кои влијаат на точноста на големината, ние користиме CNC високопрецизен отворач на материјали може да ја контролира грешката од ± 0,5 мм. Ние го користиме компјутерот за контрола на сечењето на панелот, опремено со IPC и софтверска врска, за да постигнеме автоматско, дигитално сечење.


2.Моделирање машина

Клучот за стабилноста на кабинетот е отворот. Тука можете да одлучите за моделирање на вашата врата во кујната.


3. Машина за поврзување со автоматски раб

Ние користиме германски увоз HOMAGE машина за обликување на рабови, напредна технологија, за да обезбедиме квалитет и естетика. Доброто лепење на рабовите, исто така, го спречува ширењето на лошата миризба.


4.Авто машина за дупчење

Составувањето на кабинетот зависи од дупчењето на дупките, Многу строго од димензионалната прецизност, ако има грешка од 0,5 мм, ќе може да предизвика да не се состави кабинетот.


5. Сортирање панели и КК

За да избегнете недостасување или погрешни големини. Деталите се с, деталите се клучни за квалитетот на кабинетот.


6. Чистење и пакување

Добар материјал за пакување и штити за да се осигура дека нема да се сруши или скрши при транзит. Што се однесува до големиот проект, етикетата во боја треба да им помогне на работниците да го идентификуваат овој пакет за која единица или под.


7. Пратка

Професионалниот логистички оддел добро ја организира пратката, сите документи ќе бидат сортирани точно и навремено.Страница за странски проекти за кујнски ормар, гардероба, суета за бања

 

Изведете ги вашите кабинети за вашиот проект со еднократно решение;

10 години искуство во странство во проекти, повеќе од 2.000 завршени проекти низ целиот свет;

Ве спречува да се занимавате со многу добавувачи за различни предмети што му се потребни на вашиот проект;

Ви овозможуваат да добиете повеќе повластена цена за целиот пакет проект;

Ослободете се од грижи за капацитетот и испораката на различни добавувачи.Најчесто поставувани прашања

 

Ви благодарам што влеговте на мојата веб -страница. Мислам дека сакате да ги знаете следните информации. Ако не го содржи прашањето што сакате да го знаете, испратете ни е -пошта.


Која е вашата политика за оштетениот производ? Повеќето фабрики ни испраќаат висок процент на недостатоци.

Да, ова е непобитен проблем. Сега изработивме строг систем во означувањето и испораката за да го намалиме ризикот од испорака на недостаток.

Производите се во строг систем за контрола на квалитетот секој чекор за производство. Доколку дојде до оштетување, ќе добиете замена без никаков спор.


Колку време ви е потребно за да ги обезбедите опциите за дизајнирање за нас?

2 дена откако клиентот обезбеди распоред и јасно мерење


Дали имате ценовник?

Да, испратете ни е -пошта/барање, ќе добиете стандарден ценовник за повикување.


Колку е вашето време за испорака?

25-35 дена


Колку производствени линии во вашата фабрика?

4 реда


П. Како да ги прилагодите вашите кујнски ормари?

О: Прво, ако веќе имате планови за дизајн на кујнски ормари, можете да ни го испратите. Доколку немате планови за дизајн на кујнски ормари, можете да ни ја кажете големината и обликот на вашата кујна, висина до подот, прозорецот и wallидот локација, големина на кујнски апарат ако имате, ние ќе направиме дизајн за вас.
Жешка тагови: Кујнски ормари во стилот на земјата Идеја Кујна, производители, добавувачи, големопродажба, фабрика, прилагодено, на залиха, на големо, Кина, евтини, попусти, ниски цени, купете попуст, цена, ценовник, цитат, мода, најнови, квалитетни, издржливи, најнови Дизајн, 5 години гаранција, елегантен, фенси

Испрати пребарување

Поврзани производи