Кабинет за кујната во стилот на шејкер

Кабинет за кујната во стилот на шејкер

Ние ги снабдуваме кујнскиот кабинет во стилот на шејкер, главниот момент е употребата на црни метални елементи како што се стаклените врати од метална рамка, решетките на ормарите со отворен wallид, како и висечките полици веднаш над кабинетите на островот, што го прави целиот дизајн повеќе стилски.

Дета Product за производот

Кабинет за кујната во стилот на шејкер

 

Ние го снабдуваме Кабинет за кујната во стилот на шејкер, Врвот е употребата на црните метални елементи како што се стаклените врати од метална рамка, решетките на ормарите со отворен wallид, како и висечките полици веднаш над кабинетите на островот, што го прави целиот дизајн повеќе стилски. Кабинетот за кујнски стил Shaker Style е дизајн на отворен кујнски кабинет во завршница од дрво, што им овозможува на луѓето да се чувствуваат опуштено и да се вратат во природата.Кабинет за кујната во стилот на шејкер

 Градење на фиока за фиоки за кујнски ормари го прави преуредувањето на вашата кујна или која било просторија полесно и подобро организирано.

Системите за агол на готови шкафови ви овозможуваат да го максимизирате складирањето во тешко достапниот агол.Кабинетот за кујна Канцеларијата на чајната кујна е флексибилна и може да се прилагоди за да одговара практично.

Кабинет за кујнски ормар со стил на шејкер Оставете простор за фиоки и користете wallиден ормар за да го зголемите просторот за складирање во кујната.Параметар на кабинет за стил на земја шејкер

 

Тип

Кабинет за кујната во стилот на шејкер

Функција

Градење кујнски кабинет, кујнски кабинет во стилот на шејкер, кабинет за античка кујна, подготвен за составување на кујнски кабинет, кабинет за селска кујна

Материјал за труп

ПЕРМИУМ MFC (ПАРТИКУЛЕН ОДБОР)

Дебелина на трупот

16/18мм (прилагодено)

Боја на труп

Општо земено во бело

Материјал за врата

МДФ

Вратата заврши

ПВЦ ШЕЈКЕР ВРАТА

Дебелина на вратата

18 мм

Материјал од countertop

Кварц/Цврста површина/Мермер/Гранит (природен или вештачки)

Додатоци

Брендирана фиока, прибор за јадење, аголна корпа, извлечете оставата, чајната кујна

Големина и дизајн

Прилагодена големина и дизајн

Пониска стандардна големина на кабинетот

D580mm*H720mm, D600mm*H762mm (прилагодено)

Стандардна големина на горниот кабинет

D320mm*H720mm (прилагодено)

Стандардна големина на високиот кабинет

D: 600mm или 580mm, H: 2100mm или 2300mm (прилагодено)

 

Detailsof Кабинет за кујната во стилот на шејкер

 

â ‘Еколошка честичка/иверица

Сите наши панели се во согласност со класата за емисии Европски Е1 и ги исполнуваат строгите стандарди за емисии на Калифорнискиот одбор за воздушни ресурси (CARB). (Емисија на формалдехид <= 0,08mg/m3)er‘¡Совршена лента за меламин Еџ и дупка по вежба

Придобивките од дизајнот на кабинетот со четири страни за запечатување на рабовите не се само да го намалат ослободувањето на формалдехид, туку и да спречат влага да влезе во подлогата на таблата за да спречи деформација.


 

â ‘¢ Кабинетот поврзува хардвер и додатоциСоработувајте со меѓународни врвни брендови: BLUM & DTC. 50 години работен век. Полагање на 200.000 тестови за циклус на отворање и затворање. Исто така, соработувајте со врвен добавувач на кујнски додатоци како што се ХИГОЛД, НУОМИ. Ние постојано развиваме и иновираме, развиваме поинтелигентни, поудобни и модерни решенија за прилагодување на хардверот за складирање на кујна за цела куќа. Од дизајн, квалитет до услуга, ние постојано ја подобруваме вредноста на производите на J & S, создаваме вредност за клиентите и остваруваме квалитетен домашен живот за повеќе семејства.Фабрика

 

Соработка со германска машинерија и производствен софтвер од HOMAG & reg; и користејќи материјали со најдобар квалитет и интелигентна машина, производите на J & S одржуваат висок квалитет со силно конкурентна цена.


1. Машина за сечење

Кои влијаат на точноста на големината, ние користиме CNC високопрецизен отворач на материјали може да ја контролира грешката од ± 0,5 мм. Ние го користиме компјутерот за контрола на сечењето на панелот, опремено со IPC и софтверска врска, за да постигнеме автоматско, дигитално сечење.


2.Моделирање машина

Клучот за стабилноста на кабинетот е отворот. Тука можете да одлучите за моделирање на вашата врата во кујната.


3. Машина за поврзување со автоматски раб

Ние користиме германски увоз HOMAGE машина за обликување на рабови, напредна технологија, за да обезбедиме квалитет и естетика. Доброто лепење на рабовите, исто така, го спречува ширењето на лошата миризба.


4.Авто машина за дупчење

Составувањето на кабинетот зависи од дупчењето на дупките, Многу строго од димензионалната прецизност, ако има грешка од 0,5 мм, ќе може да предизвика да не се состави кабинетот.


5. Сортирање панели и КК

За да избегнете недостасување или погрешни големини. Деталите се с, деталите се клучни за квалитетот на кабинетот.


6. Чистење и пакување

Добар материјал за пакување и штити за да се осигура дека нема да се сруши или скрши при транзит. Што се однесува до големиот проект, етикетата во боја треба да им помогне на работниците да го идентификуваат овој пакет за која единица или под.


7. Пратка

Професионалниот логистички оддел добро ја организира пратката, сите документи ќе бидат сортирани точно и навремено.Страница за странски проекти за кујнски ормар, гардероба, суета за бања

 

Изведете ги вашите кабинети за вашиот проект со еднократно решение;

10 години искуство во странство во проекти, повеќе од 2.000 завршени проекти низ целиот свет;

Ве спречува да се занимавате со многу добавувачи за различни предмети што му се потребни на вашиот проект;

Ви овозможуваат да добиете повеќе повластена цена за целиот пакет проект;

Ослободете се од грижи за капацитетот и испораката на различни добавувачи.Најчесто поставувани прашања

 

П: Колку време ви е потребно за да ги обезбедите опциите за дизајнирање за нас?

2 дена откако клиентот обезбеди распоред и јасно мерење


П: Дали имате ценовник?

Да, испратете ни е -пошта/барање, ќе добиете стандарден ценовник за повикување.


П: Колку е вашето време на испорака?

25-35 дена

 

П. За квалитетот

За контрола на квалитетот, имаме строг тим за контрола на квалитетот, добредојде на клиентите да ги прегледаат производите.


П. Дали можете да произведувате кабинети без рамки?

О: Покрај американската стандардна линија на кабинети, ние произведуваме кабинети без рамки секој месец.Жешка тагови: Кабинет за кујна во стилот на шејкер, производители, добавувачи, на големо, фабрички, прилагодено, на залиха, на големо, Кина, ефтин, попуст, ниска цена, купете попуст, цена, ценовник, цитат, мода, најнови, квалитетни, издржливи, најнови дизајни , 5 години гаранција, елегантен, фенси

Испрати пребарување

Поврзани производи