Сосема нов кујнски кабинет со 2 врати

Сосема нов кујнски кабинет со 2 врати

Ние снабдуваме сосема нов кујнски кабинет со 2 врати за врата. Тука е работен триаголник во кујните во форма на буквата У.

Дета Product за производот

Сосема нов кујнски кабинет со 2 врати

 

Ние снабдуваме сосема нов кујнски кабинет со 2 врати за врата. Тука е работен триаголник во кујните во форма на буквата У. Корисниците на кујната не само што имаат голема работна површина при подготовка на храна и чистење садови, туку можат и лесно да комуницираат со луѓе надвор од кујната. Темната боја е класична, вечна, висока класа и може да се сервира долго време. Создава голем работен простор за еден готвач. Материјалот на ламинат има одлични перформанси во отпорност на гребење и топлина.Сосема нов кујнски кабинет со 2 врати

 Кујнски ормар 2PAC Кабинетот за фиоки го прави преуредувањето на вашата кујна или која било просторија полесно и подобро организирано.

Тесните аголни системи на кујнскиот кабинет ви овозможуваат да го максимизирате складирањето во тешко достапен агол.Сосема нов кујнски ормар Единицата за чај, е флексибилна и може да се прилагоди за да одговара виртуелно.

Кабинет за кујнски wallид Кабинетот за чување Wallидови ослободи повеќе простор за фиоки и користете wallиден ормар за да го зголемите просторот за складирање во кујната.Параметар на сосема нов кујнски кабинет со 2 врати

 

Тип

Сосема нов кујнски кабинет со 2 врати

Функција

Кабинет и врати за 2 кутии, тесен кујнски кабинет со врати

Кујнски Wallиден кабинет со врати, кинески кујнски ормар

Сосема нов кујнски кабинет

Материјал за труп

ПЕРМИУМ MFC (ПАРТИКУЛЕН ОДБОР)

Дебелина на трупот

16/18мм (прилагодено)

Боја на труп

Општо земено во бело

Материјал за врата

МДФ

Вратата заврши

Ламинатна врата

Дебелина на вратата

18 мм

Материјал од countertop

Кварц/Цврста површина/Мермер/Гранит (природен или вештачки)

Додатоци

Брендирана фиока, прибор за јадење, аголна корпа, извлечете оставата, чајната кујна

Големина и дизајн

Прилагодена големина и дизајн

Пониска стандардна големина на кабинетот

D580mm*H720mm, D600mm*H762mm (прилагодено)

Стандардна големина на горниот кабинет

D320mm*H720mm (прилагодено)

Стандардна големина на високиот кабинет

D: 600mm или 580mm, H: 2100mm или 2300mm (прилагодено)

 

Details of Сосема нов кујнски кабинет со 2 врати

 

â ‘Еколошка честичка/иверица

Сите наши панели се во согласност со класата за емисии Европски Е1 и ги исполнуваат строгите стандарди за емисии на Калифорнискиот одбор за воздушни ресурси (CARB). (Емисија на формалдехид <= 0,08mg/m3)er‘¡Совршена лента за меламин Еџ и дупка по вежба

Придобивките од дизајнот на кабинетот со четири страни за запечатување на рабовите не се само да го намалат ослободувањето на формалдехид, туку и да спречат влага да влезе во подлогата на таблата за да спречи деформација.â ‘¢ Кабинетот поврзува хардвер и додатоциСоработувајте со меѓународни врвни брендови: BLUM & DTC. 50 години работен век. Полагање на 200.000 тестови за отворање и затворање. Исто така, соработувајте со врвен добавувач на кујнски додатоци како што се HIGOLD, NUOMI. Ние постојано развиваме и иновираме, развиваме поинтелигентни, поудобни и модерни решенија за прилагодување на хардверот за складирање на кујната за сите куќи. Од дизајн, квалитет до услуга, ние постојано ја подобруваме вредноста на производите на J & S, создаваме вредност за клиентите и остваруваме квалитетен домашен живот за повеќе семејства.Фабрика

 

Соработка со германска машинерија и производствен софтвер од HOMAG & reg; и користејќи материјали со најдобар квалитет и интелигентна машина, производите на J & S одржуваат висок квалитет со силно конкурентна цена.


1. Машина за сечење

Кои влијаат на точноста на големината, ние користиме CNC високопрецизен отворач на материјали може да ја контролира грешката од ± 0,5 мм. Ние го користиме компјутерот за контрола на сечењето на панелот, опремено со IPC и софтверска врска, за да постигнеме автоматско, дигитално сечење.


2.Моделирање машина

Клучот за стабилноста на кабинетот е отворот. Тука можете да одлучите за моделирање на вашата врата во кујната.


3. Машина за поврзување со автоматски раб

Ние користиме германски увоз HOMAGE машина за обликување на рабови, напредна технологија, за да обезбедиме квалитет и естетика. Доброто лепење на рабовите, исто така, го спречува ширењето на лошата миризба.


4.Авто машина за дупчење

Составувањето на кабинетот зависи од дупчењето на дупките, Многу строго од димензионалната прецизност, ако има грешка од 0,5 мм, ќе може да предизвика да не се состави кабинетот.


5. Сортирање панели и КК

За да избегнете недостасување или погрешни големини. Деталите се с, деталите се клучни за квалитетот на кабинетот.


6. Чистење и пакување

Добар материјал за пакување и штити за да се осигура дека нема да се сруши или скрши при транзит. Што се однесува до големиот проект, етикетата во боја треба да им помогне на работниците да го идентификуваат овој пакет за која единица или под.


7. Пратка

Професионалниот логистички оддел добро ја организира пратката, сите документи ќе бидат сортирани точно и навремено.Страница за странски проекти за кујнски ормар, гардероба, суета за бања

 

Изведете ги вашите кабинети за вашиот проект со еднократно решение;

10 години искуство во странство во проекти, повеќе од 2.000 завршени проекти низ целиот свет;

Ве спречува да се занимавате со многу добавувачи за различни предмети што му се потребни на вашиот проект;

Ви овозможуваат да добиете повеќе повластена цена за целиот пакет проект;

Ослободете се од грижи за капацитетот и испораката на различни добавувачи.Најчесто поставувани прашања

 

Ви благодарам што влеговте на мојата веб -страница. Мислам дека сакате да ги знаете следните информации. Ако не го содржи прашањето што сакате да го знаете, испратете ни е -пошта.


П. Дали можете да произведувате кабинети без рамки?

О: Покрај американската стандардна линија на кабинети, ние произведуваме кабинети без рамки секој месец.


П. Како е рокот за производство и рокот на плаќање?

О: Времето на производство е 40 дена за почетна нарачка и 25-35 дена за повторена нарачка Нашиот рок на плаќање е 1. 30% Т/Т жица по одобрување на договорот за продажба и 70% жица за салдо по копија од документите за испорака


П. Избор на материјал за кујнски кабинет.

О: Имаме многу материјали за кујнски кабинети, стил на врата, шалтер, пакување за опциите на клиентите.


П. Кој е дрвениот материјал што го користите?

О: Имаме голем материјал залихи на меламин, ПВЦ, лак, акрилик, дрво дрво.


П. За квалитетот

За контрола на квалитетот, имаме строг тим за контрола на квалитетот, добредојде на клиентите да ги прегледаат производите.


П.Цитат.

О: Откако материјалите ќе бидат потврдени, ќе направиме цитат за вас.
Жешка тагови: Сосема нов кујнски ормар со 2 врати Најнов дизајн, 5 години гаранција, елегантен, фенси

Испрати пребарување

Поврзани производи