Основен ормар

J&S HOUSEHOLD локално во Фошан, Кина. Тоа е компанија насочена кон обезбедување на клиенти со решенија за целата куќа. Има десетици искуство во извоз на основни ормани за кујнски ормари Имаме професионален тим за продажба и тим за дизајн за да им обезбедиме на клиентите едношалтерска услуга.

Основната шкафка користи картон или преклопна хартиена кутија, логото специфично за клиентот може да се отпечати по потреба, а обликот на пакувањето е квадрат за да се потенцира квалитетот.

Секоја компонента на кујнскиот базен со рамен пакет е прецизно исечена и дупчена во фабриката за кујна со рамен пакет, така што сè што треба да направите е да ги соберете деловите заедно - некако како сложувалка!

Тоа е начин за заштеда на трошоци за да продолжите да нарачувате основен ормар во рамно пакување, овој начин на продажба е популарен во Австралија, Нов Зеланд, Велика Британија.
J&S е познат производител и снабдувач на {клучен збор} во Кина. Нашите производи се трајни и квалитетни. Ако сега направам нарачка, дали ја имате на залиха? секако! Доколку е потребно, ние исто така обезбедуваме ценовници, понуди и 5 години гаранција. Ако сакам да продавам на големо, каква цена ќе ми дадеш? Ако вашата количина на големо е голема, можеме да ја обезбедиме фабричката цена. Прилагодениот {клучен збор} изработен во Кина може да се купи по ниска цена или ефтина цена. Вие сте добредојдени да дојдете во нашата фабрика за да го купите најновиот дизајн, најновиот и попуст {клучен збор}. Нашите производи не се само мода во дизајнот, туку се и елегантни и фенси. Покрај тоа, ние поддржуваме големо пакување. Можете да бидете сигурни дека ќе купите производ со попуст од нас. Дозволете ни да соработуваме едни со други за да создадеме подобра иднина и взаемна корист.