Акрилни панели Кујнски врати Кабинетски врати

Акрилни панели Кујнски врати Кабинетски врати

Ние ги снабдуваме акрилните панели Кујнски врати Кабинети врати. Беспрекорна акрилна врата.

Дета Product за производот

Акрилни панели Кујнски врати Кабинетски врати

 

Ние ги снабдуваме акрилните панели Кујнски врати Кабинети врати. Беспрекорна акрилна врата.

Акрилната врата на кабинетот има одлична отпорност на временски услови, силна приспособливост кон природната средина, отпорност на пожолтување и отпорност на стареење. Акрилен лим со цврста боја, целосна боја, силен тродимензионален ефект, добра цврстина, не е лесен за кршење и поправка, што може да ги исполни индивидуална потрага по различни вкусови. Површинскиот материјал е направен од чист акрилен лим одвнатре кон надвор, така што нема вообичаена транспарентна боја на акрилна или боја за печење, голема разлика во бојата, лесно избледување и други проблеми.


 

 

Акрилни панели Кујнски врати Кабинетски врати

 

panelАкрилен панел на врата: Основниот материјал е увезен од OBS плоча на Bonnac без формалдехид, а филмот од брендот Јужна Кореја Toray LG е рамно ламиниран, а површината SATIN.

DoАкрилните кујнски врати користат чист процес на натопување со меламин, време на притискање е еден час, површина на огледало со висока сјајна рамност, висока цврстина, без пожолтување и пукање.

☞Акрилниот панел е процес на лепење на рабовите со лепење PUR со висока јачина и има добри механички својства, а јачината на ударот е 3 до 5 пати поголема од другите филмови.Акрилен панел Кујнски врати Кабинет Врати параметар

 

Тип

Цени на акрилни кујнски врати, Добри страни за акрилна кујна Добрите и лошите страни, Преглед на акрилни кујнски врати, Акрилен панел за врата на кујнскиот кабинет, Акрилна сјајна врата за преуредување на кујната

Дебелина

5/9/12/15/18 мм

Основен материјал

Иверица, МДФ

Големини на листови

1220*2440мм

Материјална оценка

Е0, Е1 одделение Формалдехид ослободувањеâ ‰ .00,08mg/m³

Сврзување на раб

Акрилна лесна врата

Апликација

Кујнски ормар, Гардероба, суета во бањата, внатрешна врата, Табла


Зошто да изберете нас и зошто да изберете акрилик?

 


Која е предноста на акрилната врата?

 

1. Беспрекорно, непречено и сјајно од другите готови панели;

2. Издржлив и без боја, особено бела боја;

3. Цврст акрилен лим, дури и во боја и сјај, може лесно да се поправи.

4. Цврстина на 3H-4H, отпорна на гребење.

5. Цената е прифатлива од лак врата.Опции за боја за акрилни панели Кујнски врати Кабинети врати

 

Основниот материјал на акрилна плоча е избран домашен висококвалитетен МДФ за заштита на животната средина Е1, Е2. Увезено сликарство, чиста текстура, светла боја, отпорност на пожолтување, висока адхезија. Филмот за УВ боја е дебел и привлечен, со светли бои.За нашата фабрика

 

Високо-технолошката опрема обезбедува време за испорака и квалитет на вратите на кабинетот на кујнски врати од акрилен панел.

Соработка со германска машинерија и производствен софтвер од HOMAG & reg; и користејќи материјали со најдобар квалитет и интелигентна машина, производите на J & S одржуваат висок квалитет со силно конкурентна цена.


J&S воспостави силен систем за производство и производство, со долгогодишно искуство во производството од сечење, запечатување, дупчење, пробно склопување на кабинетот, до моделирање, полирање и површинска обработка на панелот на вратата и обработка на камени клупи- врв . Од купување на материјали до обработка, квалитетна проверка, пакување и праќање, ние строго го контролираме секој чекор за да им обезбедиме на клиентите врвни производи. Со интегрирање на ресурсите за снабдување со хардверски додатоци, не само што го подобрувате квалитетот на производот, туку исто така им обезбедувате на клиентите еколошко и здраво искуство при купување.


Преку долгогодишно истражување на пазарот, таа изгради долгорочни и стабилни односи за соработка со градители, развивачи, продавачи на големо и трговци на мало во многу земји низ целиот свет.

Continueе продолжиме да работиме напорно за да им обезбедиме на клиентите квалитетни производи и подобри услуги и со нетрпение очекуваме да соработуваме со вас!Страница за странски проекти за кујнски ормар, гардероба, суета за бања

 

J&S, како еден од водечките брендови во Гуангдонг, ви снабдува со најдобри кујнски кабинети, гардероба, кабинет за бањи, производи за цела куќа. Во изминатите неколку години, бескрајно работевме на проширување на нашите меѓународни пазари. До крајот на 2020 година, нашите производи беа прифатени од многу земји (2000 проекти) низ целиот свет, како што се Австралија, Америка, Панама, Камбоџа, Малезија, Тајланд, Ангола, Кенија, Катар, Саудиска Арабија, итн. До 2020 година Со исклучителни дизајни и нашата професионална проектна услуга за едношалтерски производи, производите и услугите на J & S се препознаваат на меѓународно ниво од страна на инвеститорот, градежниците, изведувачите, проектните брокери и компанијата за реновирање.Најчесто поставувани прашања

 

П; Што е беспрекорен акрилик?

Акрилни панели Кујнски врати Кабинети Врати Беспрекорен акрилик е многу популарна техника во текот на овие години, сопствените карактеристики на Акрилик доведуваат до лесна обработка, добра топла еластичност и силна пластичност по загревањето. Различни акрилни лимови може непречено да се притиснат заедно преку печка и опрема со висок притисок, а потоа да се полираат и полираат за да произведат кристално чисти акрилни производи. Сакана од јавноста.


П: Кое е местото на апликација на акрилните врати?

Кујна, гардероба, прошетка во плакар, кабинет за бања.


П: Дали можам да купам само акрилен лим?

Се разбира. Ние нудиме и акрилен лим со врвен квалитет. Но, најчесто ги продаваме целосните врати. Цената е поконкурентна.


П: Кои се вашите услови за цена?
О: FOB, CIF, CNF, EXW во зависност од барањата на клиентите.


П: Може ли да ОЕМ за нас?
О: Да, можеме да ОЕМ според стандардот за квалитет на клиентот и пакетот.


Ви благодарам што влеговте на мојата веб -страница. Мислам дека сакате да ги знаете следните информации. Ако не го содржи прашањето што сакате да го знаете, испратете ни е -пошта.
Жешка тагови: Акрилни панели Кујнски врати Кабинети врати, производители, добавувачи, големопродажба, фабрика, прилагодено, на залиха, на големо, Кина, евтини, попусти, ниски цени, купете попуст, цена, ценовник, цитат, мода, најнови, квалитетни, издржливи, најнови Дизајн, 5 години гаранција, елегантен, фенси

Испрати пребарување

Поврзани производи