Акрилна кујна врата

Ние поседуваме работилница 8000㎡ во градот Гуангдонг, со 100 работници, 4 производни линии, месечното производство може да достигне 30.000 квадратни метри панели и околу 15.000 комплети модуларни ормари. Акрилната кујна е невидлив раб, што е популарно во повеќето земји.

Бесшевен акрилен панел на вратата од кујната е површинскиот материјал изработен од чист акрилен лист одвнатре кон надвор, така што нема заеднички про transparentирни акрилни или бои за печење, голема разлика во бојата, лесно бледнеат и други проблеми. Акрилен лист со цврста боја, целосна боја, силен тродимензионален ефект, добра цврстина, не е лесно да се пробие и може да се поправи, што може да ја исполни индивидуалната потрага по различни вкусови. Висока водоотпорна изведба.


Акрилната кујнска врата прави беспрекорен акрилен панел кој е популарен за извоз во некои земји, цената е прифатлива и потрајна од лакот.

Ја зедовме издржливоста и достапноста на акрилот и го комбиниравме со леснотијата на судирот со ласери за да создадеме врвна врата за секоја ситуација.
J&S е познат производител и снабдувач на {клучен збор} во Кина. Нашите производи се трајни и квалитетни. Ако сега направам нарачка, дали ја имате на залиха? секако! Доколку е потребно, ние исто така обезбедуваме ценовници, понуди и 5 години гаранција. Ако сакам да продавам на големо, каква цена ќе ми дадеш? Ако вашата количина на големо е голема, можеме да ја обезбедиме фабричката цена. Прилагодениот {клучен збор} изработен во Кина може да се купи по ниска цена или ефтина цена. Вие сте добредојдени да дојдете во нашата фабрика за да го купите најновиот дизајн, најновиот и попуст {клучен збор}. Нашите производи не се само мода во дизајнот, туку се и елегантни и фенси. Покрај тоа, ние поддржуваме големо пакување. Можете да бидете сигурни дека ќе купите производ со попуст од нас. Дозволете ни да соработуваме едни со други за да создадеме подобра иднина и взаемна корист.