Суета на кабинетот за бања 48 инчи

Суета на кабинетот за бања 48 инчи

Набавете суета за кабинет за roomидни монтирани 48 инчи. Природната боја ве прави да се чувствувате опуштено во оваа прилагодена бања.

Дета Product за производот

Суета на кабинетот за бања, 8 инчи

 

Набавете суета за кабинет за roomидни монтирани 48 инчи. Природната боја ве прави да се чувствувате опуштено во оваа прилагодена бања. тој наједноставен начин е да ги скриете апаратите зад вратите. Благодарение на современата технологија и напредувањето во дизајнот на апаратите, вашата машина за перење и фен сега може да се исцедат во најтесните места, и што подобро место од бањата? Овој дизајн на бања ви дава нова ера на модерниот живот.

Ние нудиме низа услуги за да ви го олесниме животот. Ние обезбедуваме услуги кои вклучуваат дизајн, мерење, пакет, инсталација и гаранција за производот. Ако сте градежник, изведувач, веледрогерија или сопственик на дом, тоа всушност ви заштедува време и енергија за да ги решите овие работи на хаос.Карактеристики на суетата кабинет за бања, 8 инчи

 

ПРЕДМЕТ

ДЕС

W

D

H

ГЛАВЕН КАБИНЕТ

18 мм дрво

800

480

500

ОГЛЕДАЛО КАБИНЕТ

MIRROR+18 мм дрво

600

/

/

СОЛИЈА

ТРГОВИЈА СОЛИЈА

500

390

140

ТРГОВИЈА

Мермер

800

500

30

✠”Современ систем за складирање на суетни работи за бања, одржувајте ја нередот во вашата бања без иновативно складирање во бањата;

✠”, систем за осветлување на агол, осветлувајте ги сите ваши суетни работи специјално дизајнирани за бања;

Set ”Сет за ормар за бања Хардвер користете врвни тркачи за фиоки од марката Кина, шарки за меко затворање на Blum;

✠”Рустикални суети за бања Големините да се прилагодат според вашиот распоред за да одговараат на бањата, заштедуваат точно повеќе простор.<
Параметар на Inидна монтажа на Cиден ормар Бања

 

Тип

Суета на кабинетот за бања 48 инчи

Карактеристика

Модерни суети за бања, суета за агол, суети за рустикална бања

Суета за бања со мијалник, комплет ормар за бања

Материјал од труп

16мм MFC / 18мм дрво

Материјал на вратата

Цврсто дрво / Меламин / Лак / ПВЦ / акрилик / дрво фурнир /

СОЛИЈА

Керамички

Материјал на countertop

Кварц / цврста површина / мермер / гранит (природен или вештачки)

Додатоци

Достапно

Големина и дизајн

Прилагодена големина и дизајн

 

Детали за суета на кабинетот за бања од 8 инчи

 

board ‘Еколошка честичка / иверица

Сите наши панели се во согласност со класата на емисии Европски Е1 и ги исполнуваат строгите стандарди за емисии на Калифорнискиот одбор за воздушни ресурси (CARB).â‘¡Свршена лента за меламин Еџ и дупка за дупчење

Придобивките од дизајнот на четири-страничниот шкаф за запечатување не се само за да се намали ослободувањето на формалдехид, туку и да се спречи влагата да влезе во подлогата на таблата за да се спречи деформација.. ‘¢ Хардвер за поврзување на кабинетот

 

 


Соработувајте со меѓународни врвни брендови: BLUM & DTC & GARIS. 50 години работен век. Поминување на 200.000 тест за отворање и затворање на циклусот. И фиоката е широко употребувана во шини за водење мебел, шини за водење на трговски марки од хардвер за корпи, Пруги за фиоки за кујнски кабинети, кутија за фиоки за бања.За Фабрика

 

Соработувајќи со Германска машинерија и софтвер за производство од страна на HOMAG & reg; и користејќи најквалитетни материјали и интелигентна машина, производите на J & S одржуваат висок квалитет со силно конкурентна цена на кујнски куфер, гардероба, ормар за бања, суета.

Поседува автоматски линии на производи, главно составени од машини HOMAG од Германија, кои гарантираат прецизност и стабилност на производството. Информативниот систем, кој се карактеризира со големи податоци и компјутерски облаци, во голема мера ја подобрува ефикасноста на нашето масовно прилагодување.Случај со прекуокеански проект за кујнски ормар, гардероба, суета за бања

 

J&S, како една од водечките брендови во Гуангдонг, ви ги снабдува најдобрите кујнски ормани, гардероба, ормар за бања, производи за сопствени производи во цела куќа. Во изминатите неколку години, ние бесконечно работиме на проширување на нашите меѓународни пазари. До крајот на 2020 година, нашите производи беа прифатени од многу земји (2000 проекти) низ целиот свет, како што се Австралија, Америка, Панама, Камбоџа, Малезија, Тајланд, Ангола, Кенија, Катар, Саудиска Арабија итн. До 2020 година Со исклучителни дизајни и нашата професионална проектна услуга за едношалтерско решение, производите и услугите на J & Sâ се признати на меѓународно ниво од инвеститорот, градежниците, изведувачите, брокерите на проектите и компанијата за реновирање.Најчесто поставувани прашања

 

П1: Како да го проверам квалитетот?

О: J&S секогаш прави самоинспекција и фотографира секој кабинет / димензија / детали. Фотографиите ќе ви бидат испратени. Исто така, вие момци може да испратите инспектор, ние сме добредојдени да провериме фабрика или испраќаме видео во живо ако е можно


П2: Кој е вашиот MOQ?
О: Ако е достапна нашата залиха, прифатлива е мала нарачка како што е 200 SQM и повеќе. Инаку, 1 * 20 GP е основна количина.


П3: Какви видови пакет имате?
О: И неутралниот пакет и прилагодениот пакет се прифатливи.


П4: Може ли да им помогнете на клиентите да мешаат товар во еден контејнер?
О: Да Имаме магацин за мешање на различни видови производи во еден контејнер за да го направиме полн за да ги намалиме вашите трошоци. Можеме да обезбедиме професионален план за вчитување за вас.


П5: Кое е вашето време на испорака?
О: ако нашата залиха е достапна, стоката може да се вчита за 7 дена откако ќе го добиете вашиот депозит. Во спротивно, би биле околу 20 -25 дена колку што треба да произведеме за вас.


П6: Кои се вашите услови за плаќање?
О: Нашите услови за плаќање се готовина, ние ги сочинуваме Union, T / T, L / C на повидок. 30% како депозит и 70% како биланс пред пратката.


П7: Кои се вашите цени?
О: FOB, CIF, CNF, EXW во зависност од условите на клиентите.


П8: Можете ли да направите OEM за нас?
О: Да, можеме да го поставиме OEM според стандардот за квалитет и пакетот на клиентот.
  

Ви благодариме што ја внесовте мојата веб-страница. Мислам дека сакате да ги знаете следниве информации. Ако не го содржи прашањето што сакате да го знаете, испратете ни е-пошта.
Жешка тагови: Суета за кабинети за бања, монтирана на 48 инчи, производители, добавувачи, големопродажба, фабрика, кориснички, на залиха, рефус, Кина, ефтина, попуст, ниска цена, попуст за купување, цена, ценовник, котација, мода, најнова, квалитетна, издржлива, Најнов дизајн, 5 години гаранција, елегантен, фенси

Испрати пребарување

Поврзани производи