Избрана производи

Компанија за производи за домаќинства J&S, ограничено.

Дом и куќа на Ј & С локално во Гуангдонг, Кина. Тоа е компанија насочена кон обезбедување на клиенти со решенија за целата куќа. Има десетици искуство во извоз на кујнски ормани, гардероби и ормари за бања, кујнски додатоци. Имаме професионален тим за продажба и тим за дизајн за да им обезбедиме на клиентите едношалтерска услуга.
Главните производи вклучуваат кујнски ормани по мерка (и кујна со рамен пакет), гардероби, ормани за перење алишта, прошетка во оставата, чајната кујна (и одење во плакарот), суета за бања и нејзините додатоци.
Компанијата воспостави силен систем за производство и производство, со долгогодишно искуство во производството од сечење, запечатување, дупчење, пробно склопување на кабинетот, до моделирање, полирање и површинска обработка на панелот на вратата и до обработка на камена клупа -врв. Од набавка на материјали до обработка, проверка на квалитетот, пакување и пратка, ние строго го контролираме секој чекор за да им обезбедиме на клиентите врвни производи. Со интегрирање на ресурсите за снабдување со хардверски додатоци, не само подобрување на квалитетот на производот, туку исто така им обезбедува на клиентите еколошко и здраво искуство при купување.

Нови производи

 • Кујна со рамна база со една врата

  Кујна со рамна база со една врата

  1. Кујната со рамна пакет со единечна врата е модуларен основен кабинет, го прави кујнскиот кабинет да се продава побрзо и дизајнот е полесен;
  2. Повеќе предмети за кабинетот за опција ги задоволуваат различните кориснички потреби на клиентите;
  3. Споредете со сопствена кујна, кујната со рамни пакувања најчесто заштедува трошоци;
  4. Секоја единица за кутии со основни ормари доаѓа со инструкции за монтажа и нејзиниот потребен хардвер.
  5. Користете картонска капа или преклоплива хартиена кутија, логото специфично за клиентите може да се испечати по потреба, а формата на пакувањето е квадратна за да се истакне квалитетот.

  Научи повеќе
 • Кујна со рамна база со двојна врата

  Кујна со рамна база со двојна врата

  Кујната со двојна врата со рамна кутија е модуларен кабинет, корисникот може да ги искористи за да ги задоволи вкусот на сопственикот.

  Научи повеќе
 • Шкафови за рерна за бања со рамен пакет

  Шкафови за рерна за бања со рамен пакет

  Плакари со рамни пакувања во рерната се модуларен шкаф со основна рерна, со големина точно прилагоден за секој модел на печка.

  Научи повеќе

Вести